Kendisini Beyonce ile Karşılaştırıp Ortamı Geren Hayranlarına İyi Bir Ders Veren Rihanna

-

Başarılı birer kadın olmaları her ikisini de tüm müzik dünyasının odak noktasına koymaya yetiyor ama yalnızca siyahiler diye acımasızca birbirleriyle karşılaştırılmalarına ne demeli? Buzzfeed'den derlediğimiz habere göre Rihanna da bu yaklaşıma karşı durduğunu kendi hayranlarına açıkça anlatarak gösterdi.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/benhenry/stop-p...

Rihanna ve Beyonce! İkisi de harika kadınlar ve bu konuda tartışacak zerre kadar bir şey yok!

Rihanna ve Beyonce! İkisi de harika kadınlar ve bu konuda tartışacak zerre kadar bir şey yok!
Rihanna ve Beyonce! İkisi de harika kadınlar ve bu konuda tartışacak zerre kadar bir şey yok!

Her ikisi de 2016 yılında şahane işlere imza attılar, her daim yaptıkları gibi müzikleri ve performansları ile yıkıp geçtiler. Ama her ikisi de başarılı birer siyahi kadın olduğu için, saçmasapan sebeplerden birbirleriyle karşı karşıya getiriliyorlar.

Geçtiğimiz günlerde esfane Grammy ödülleri 2017 adaylarını açıkladı! Elbette iki kadının da en çok adaylıkla listenin en üstlerinde olmasına hiç şaşırmadık!

Beyonce gecede 9 tane ödüle aday gösterildi ve en çok adaylığı alan sanatçı oldu. Rihanna'nın da adaylık sayısının ondan kalır yanı yok çünkü 8 dalda yarışacak.

Fakat adaylıklarının açıklanmasından sonra Rihanna Instagram'da sanki Beyonce'yle üstü kapalı bir şekilde dalga geçen bir fotoğraf beğendi gibi bir durum oldu.

Rihanna'nın fan kulübü olan rihannagang tarafından paylaşılan fotoğrafta, sanatçının 'Yılın Şarkısı veya Albümü' ödülüne aday görsterilmemesi üzerine;

"Başka birisiyle berabere kalmasını ya da onu geçmesini istemiyorlar herhalde *öhöm öhöm*" gibi bir yorumla birlikte paylaşılmış bir Rihanna görseli vardı ama yorumun sonundaki limon emojisi Beyonce'nin Lemonade albümüne tatsız bir gönderme yapar gibiydi.

Paylaşım da aynen şu şekilde gelişti, Rihanna'nın bir fotoğrafından yapılmış bir caps ve altındaki Beyonce göndermeli tatsız yorum.

Rihanna bu paylaşımı beğenince gören herkes sanki o da bunun bir parçasıymış gibi düşünmüş olabilir ama ünlü kadın sonra eklediği yorumla adeta bir örnek olduğunu bir kez daha açıkça gösterdi;

"Aslında yazdığınız yorumu hiç okumadım bile, fotoğrafın komik olduğunu düşünüp yoluma devam ettim. Ta ki tekrar ortaya çıkıp durduğunu görene kadar. Ben çok küçük detayları düşünüyorum evet ama buna gerçekten gerek yok. Keşke hepiniz şu konuyu kapatıp olaylara daha geniş bakabilseniz. Siyahi kadınları birbiriyle karşı karşıya getirmemize hiç gerek yok Biz burada kutlanmayı hakediyoruz ve Grammy Academy de aynı fikirde!"

Yani Rihanna ne kadar harika bir kadın olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Her iki sanatçı da harika ve bizim de görmemiz gereken şey aslında bu!

Her ikisini de harika işleri için KOCAMAN TEBRİK EDİYORUZ.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
katilicee

En harika Shakiradır

pntgrm.mzrkbl

hiçbir şey anlamadım.

beyzasbz

Beyonce alır. Net!

slacan

beyonce ezer.

leydiburj

Başlığı görünce sandım ki Rihanna fanlarına "Beyonce ile aramız çok iyi arada bi avm de karşılaşınca selam veriyoruz birbirimize biliyorsunuz beyi Jaz Z zaten abim olur kendisi. Bu tarz polemiklerle gündeme gelmek istemiyorum sanatımla konuşulmak istiyorum arkadaşlar." dedi.

Görüş Bildir