Kendisini Aldatmadığını İspat Etmesi İçin Kız Arkadaşından Önünde Kakasını Yapmasını İsteyen Adam

321PAYLAŞIM

Kaka yapmanın bir ilişkide aldatma belirtisi olabileceği kimin aklına gelirdi ki? Genellikle çok uzun soluklu ilişkilerde bile çiftlerin beraber oldukları yerde tuvalet alışkanlıklarını yansıtmama durumu olur. Bu da normaldir. Yalnız erkek arkadaşınız, kendisini aldatmadığınızı kanıtlamak için önünde kaka yapmanızı istese ne düşünürdünüz?

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/life/guy-demand...

Bir adam, kız arkadaşının dairesindeki tuvaletini sifon çekilmemiş halde bulunca şüpheye düştü.

O kadar büyük miktarda bir kaka vardı ki; bir kadının bu kadar fazla yapamayacağını iddia ederek kız arkadaşını kendisini aldatmakla suçladı.

Hikaye direkt Reddit'te paylaşıldı. Sonradan silinmesine rağmen çoktan Twitter'da viral olmuştu.

"Erkek arkadaşımla bir yıldır beraberiz. Yalnız yaşıyorum ve genellikle geceyi benim evimde geçiriyor. Sağlıklı, güvene dayalı bir ilişkimiz var. Fakat benden önceki kız arkadaşının, kendisini aldattığının farkındayım. Bu haftanın başına kadar bana güvenmediğine dair hiçbir belirti yoktu. 

Yaşadığım ev oldukça eski, bu nedenle suyun ısınması biraz zaman alıyor. Bazen suyun ısınmasını beklerken, kakamı yapıyorum. Sifonu çekmek ve suyun ısısını mahvetmek istemiyorum, bu nedenle önce kakamı yapıyorum, sonra duşumu alıyorum, sonra da sifonu çekiyorum."

"Birkaç gün önce saçımı yıkarken duşta normalden fazla zaman geçirdim ve çıkarken de sifonu çekmeyi unuttum. Biliyorum, ben ahırda yaşamayı hak eden vahşi bir hayvanım. Neyse, devam edelim."

"Erkek arkadaşım o gece geç saatte bana geldi. Banyoya gitti, herhangi bir ses vermeden birkaç dakika orada kaldı ve sonra kireç gibi bir suratla geldi. Tuvalettekinin kimin kakası olduğunu sordu. 

Yerin dibine geçmiştim ve sifonu çekmeyi unuttuğumu açıkladım. Ama kakanın kime ait olduğunu sormaya devam etti ve o an aslında bana takılmadığını anladım. Sonrasında 'Tuvaletindeki hangi erkeğin kakası?' diye sordu."

"O zaman iyice küçük düşmüş hissettim. Tekrar sifonu çekmeyi unuttuğumu söyledim. Benim yalancı olduğumu ve 'hiçbir kadının bu kadar büyük kaka yapmadığını' söyledi."

"Oldukça ciddiydi. Bu konuşmayı yaptığıma inanamıyordum. Üzülememiş veya sinirlenememiştim bile. Sadece aptal gibi 'ama... o benim kakam?' diyebildim. 

Erkek arkadaşım tek kelime etmeden çıktı gitti ve o gece aramalarımı hep görmezden geldi. Sonraki gün öğlen yemeği için buluşmayı kabul etti. Panikle gittiği için özür diledi ama hala o kakanın bana ait olduğuna inanamadığını söyledi. Eğer ona ispat edersem, bana 'ikinci bir şans vermeye' istekli olduğunu söyledi. Ne demek istediğini anlamamıştım bu nedenle detaylandırarak benden, onun önünde kaka yapmamı böylece kakanın bana ait olduğunu kanıtlayabileceğimi söyledi. 

Bu dün olmuştu. Ne yapacağıma dair en ufak bir fikrim yok. Sanırım anlaşıp, kakamı yapıp sonrasında tuvalete onu çağırmam gerekiyordu. Ama bu çok tuhaf, saçma ve iğrenç. Bu adamı gerçekten seviyorum ama kaybolmuş durumdayım. Bu durumun onun için ilişki bitirici olduğu konusunda oldukça net konuştu."

27 yaşındaki kadın, 28 yaşındaki erkek arkadaşıyla yaşadığı diyaloğu bu şekilde paylaştı.

Sonrasında anlaşmaya varıp varmadıkları bilinmiyor ama umarız kadın, dik durup erkek arkadaşının kendisinden istediği şeyi reddetmiştir. 

Siz böyle bir durumda kalsanız ne yapardınız? Yorumlarda paylaşmayı unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cagdas-pulular

ne boktan bir içerik

yobo

Suratına sıçardım

sinanoku

büyük ihtimal aldattığı kişi kızı analdan birşeyler yaptı kız da büyük kaka yapmaya başladı böylede olabilir adam çoğu şeyi düşünmüştür benim aklıma gelen bu çünkü kadınları analdan yapıcan bazı fanteziler var kadının popo deliği büyüyor

berfin-goktas1

ama o benim kakam nedir ya 😂😂😂

tolga-aydin12

demek kol gibi, yılan gibi, büklüm büklüm bir şeydi...:)

Görüş Bildir