Seks Oyuncağı Olarak Kullandığı Şişeye Penisini Sıkıştırıp Kangren Olan Adam

326PAYLAŞIM

50 yaşındaki adam, Honduras'taki hastaneye gittiğinde doktorlar şok geçirdi. Daily Mail'in haberine göre, seks oyuncağı olarak kullandığı şişenin içine sıkışan penisi dört günün ardından doktorlar tarafından operasyonla alındı. Hastane personeline göre, adam hastaneye geldiğinde penisinin rengi siyah olmuştu.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

Eşi veya kız arkadaşı olmadığı için cinsel güdülerini tatmin etmeye çalıştığı anlaşıldı.

Ameliyat ürolog doktor Dennis Chirinos tarafından gerçekleştirildi. Doktor, bu durumun "tuhaf" olduğunu fakat daha önce de böyle vak'alar gördüğünü söyledi. Doktor, operasyondan sonra adamın bir daha cinsel hayatı olmayacağını fakat en azından idrarını rahatlıkla yapabileceğini söyledi.

"Dört gün sonra hastaneye geldiğinde artık her şey için çok geçti ve penisi operasyonla almak zorunda kaldık."

İlk etapta tıbbi müdahaleye gerek duymadı, fakat sonrasında penisi siyah renge dönüşmeye başlayınca hastaneye gitmek zorunda kaldı. Hastaneye gittiğinde doktorların söylediğine göre, kangren olmuştu. Operasyondan hemen sonra Dr. Chirinos "50 yaşında bir hastamız vardı, eşi veya kız arkadaşı olmadığı için cinsel dürtülerini tatmin etmek istedi." dedi.

"Dolayısıyla penisini bir şişenin içine koydu ve penisinin kangren olmasına sebep oldu."

"Penisi bir şişenin içine koymak, kan damarlarında daralmaya sebep olur ve dört saat içerisinde penisinizi kaybedebilirsiniz."

"Utanç verici bir acil durumdu. Fakat esas sıkıntılı durum, hastanın tıbbi müdahale almak için çok geç kalması ve penisinin yok olmasına sebep olması. Penisi almaktan başka çare yoktu."

Dr. Chirinos bütün erkekleri hijyen konusunda uyardı. Genital bölgenin enfeksiyon kapmaması için günde üç kez temizlenmesi gerektiğini söyledi.

"Yalnızca penisin işlevini kaybetmesi değildi sorun, aynı zamanda tamamen siyah renge dönüşmesi ve çürümeye başlamasıydı. Kangren, ciddi boyuta ulaşmıştı."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
can-sari

Şişenin kaderine bak amk bide geri dönüşüm malzemesi olarak kullanalım diyorlar sikerler öyle işi kimin neresine ne soktuğu belli değil.

mehmet-furkan-yalvac

Aletin kökten gittiğini düşünsrnizeeee

zenci20

Makasla kesemiyomu şişeyi amk

selim.memiss

Eleman acemiymiş bizim burda damacanaya sokuyolar

adem-onur-tunc

bir t-rex değilsen damacanaya sıkıştıramak imkansız zaten. yani damacanının ağız çapıyla pet şişenin ki arasında çok fark var.

gokhan96

Millette ne ufak penis varmış ya yok pipisini yüzüğe sokanlar yok pet şişeye sokanlar herhalde o kadar ufak penisim olsaydı utancımdan yerin dibine girerdim. Ya ezsen de biksende girmez nasıl soktular o kadar küçük deliğe o kadar küçük pipi olamaz ya nasıl olur?

Gizli Kullanıcı

Pipi değil Sik :D

Görüş Bildir