Kendilerini Değiştirmeye Çalışan Erkekleri Umursamayan Kadınlar Hakkında Cillop Gibi 13 Bilgi

165PAYLAŞIM

Birçoğunuz flörtünüzün ya da sevgilinizin sizi değiştirmek istediğini hissetmişsizdir ya da açık açık değişmeniz gerektiği sizden talep edilmiştir. Kiminiz bu talebi olumlu karşılarken kiminiz de uzun süre düşünüp işin içinden çıkamadınız e kiminiz de kesinlikle bu talebin karşısında durdunuz. İşte biz de tam olarak içeriğimizde erkeklerin değişim talebini iplemeyen kadınlarımız hakkında konuşacağız! 

Not: Bahsettiğimiz şey fiziksel görüntü, yaşam tarzı, kılık kıyafet, dini inanç gibi insan için önemli olan durumlardır.  

Keyifli okumalar! 

1. Bu canım kadınlarımız öncelikle hem kendilerinin hem de karşılarındaki insanların değişmeyeceğini çok iyi bilirler. Bu nokta çok önemli, kendileri değişmek istemiyorsa başkasını da asla değiştirmeye çalışmazlar. Kapiş mi?

2. Mevcut halleriyle de gayet mutludurlar. Karakterlerinde ya da fiziksel görünümlerinde rahatsız oldukları bir şey varsa o zaman kararı onlar verir. Yani buna başkası karar veremez.

3. Erkekleri çok iyi tanıdıkları için değişmeyeceklerinin sinyalini önceden onlara vermeye başlarlar.

4. Onları terketmekle de korkutamazsınız. Çünkü elllerini sallasalar ellisini de karşılarına dizeceklerini bilirler.

Yani değişim talebinize olumsuz cevap aldıktan sonra ayrılalım diyerek onları korkutamazsınız. Alacağınız cevap "tamam"dan başka bir şey olmayacaktır. :) Sonra apışıp kalmayın diye diyoruz.

5. Zaten büyük ihtimal sizin "ayrılalım" demenizi beklemeden çoktan size bay bay derler.

6. E bu bacılarımız her anlamda kendilerine çok güvenirler. Ellerinden bir kaçan bir de uçan kurtulur.

7. Özellikle dış görünüşlerini değiştirmeye çalışan erkekleri anında silerler.

"Kardeşim sen beni böyle görüp beğenmedin mi ne bu şimdi?" demek hakları değil de ne?

8. Erkeklerin boşa kürek salladıklarını bildikleri için içten içe durumlarına gülerler. Bu durum onlar için o saatten sonra eğlencedir arkadaşlar. 😂

9. Öyle körü körüne hipnotize olmuş gibi erkeklere de bağlanmazlar.

10. Gerçekten seven bir insanın sevdiğini değiştirmek istemeyeceğine inanırlar.

11. Kendilerini çok iyi tanırlar, hangi koşulda hangi durumda nasıl davranacaklarını, neyi isteyip istemediklerini çok iyi bilirler.

12. Bir kadını değiştirmeye çalışan erkeğin özgüven eksikliği yaşadığına inanırlar.

13. Böyle bir durumun içinde uzun süre kalmanın insanı ruhen ve bedenen yorduğunu düşünürler.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce bir başkası için insan tamamen değişmeli mi? Buna değer mi?

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
enk-capital

Kimseye eyvallahı olmayan kadınları beğeniyorum. Gelirse ekime gelmezse sikime tavrı hoşuma gidiyo. Sanırım sadece belamı verecek birini arıyorum.

gunesliler

Terk edildin yine demi editör? Neyse Dersini almışsın. Örneklerle de gayet iyi açıklamışsın. Helal Kardeşime. Şimdi sıradaki kız arkadaşın daha şanslı olacak. Öncekinin uğraşları yenisinde meyveye dönüşecek.. !! ((:

ugrozdmr23

Durduk yere feminist yaptınız milleti

erhan-cakmak

gene aburizikten fosfat bir içerik daha ... örneğin son foto : ulan herif bunu niye değiştirmeye çalışsın ki ? zaten bir çoğunun aradığı bu !!! buraya ensesindeki kılı, bıyığını almayan hatunları koyarak aynı içerik yazısını koy bakalım :-) yazıya bak görsele bak :-) dötü göbeği salmış, kolsuz atlet giyse kamyoncu lokantasında göze batmayacak tipler bunu okuyup gaza geliyordur ... yapmayın bunu ... Numberto 4 "Onları terketmekle de korkutamazsınız. Çünkü elllerini sallasalar ellisini de karşılarına dizeceklerini bilirler." ahaha heeee kapiş kapiş :-) sanayi bölgesinde bu sayı 80-120 arasına kadar çıkar ( al benden de cillop gibi bir bilgi )

blackmet

Afedersiniz ama bir bok değilsiniz. Değiştirmek istediğimden değil kendinizi öyle havada görüyorsunuz ki...Mehdi gibi etrafta dolanmayın yoksa birisi de size çoktan bay bay yapar.

gunesliler

O değil de? Kızlar bişey demedi ki. İçerik Editörün. ((: Sen niye gaza geldin şimdi ? :D

blackmet

Genelleme yapma kimlerden bahsettiğimi iyi biliyorum.

Görüş Bildir