Kaynanasının Habersiz ve Sürekli Ev Ziyaretlerini Engelleyebilmek İçin Tarantula Sahiplenen Kurnaz Damat

434PAYLAŞIM

Kaynana veya kayınbabayla anlaşamama evrensel bir problem. Bir damat kaynanasının sürekli evlerine gelmesinden ve sürekli söylenmesinden o kadar bunalmış ki eve gelmesini engelleyebilmek için enteresan bir yola başvurmuş. Buyurun haberin detaylarına Ladbible kaynaklı içeriğimizde hep birlikte bakalım!

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/news-husban...

Kaynana ve kayınbabayla anlaşmak her zaman çok kolay olmayabiliyor ve bazen insanlar onlardan kaçabilmek çeşitli küçük beyaz yalanlara başvurabiliyor.

Bir damat da kaynanasının eve habersiz gelmelerinden o kadar sıkılmış ki çok ilginç bir yola başvurmuş.

İsmini vermek istemeyen adam hikayesini Reddit'te paylaşıyor ve artık 'tahammül edilemez' kaynanasından bıktığını söylüyor.

"Özel hayatın gizliliği onlar için hiçbir şey ifade etmiyor ve karım da sınırlar koymayı reddediyor. Karımı ziyaret etmek ya da çocuklarla oynamak için her gün haber vermeden geliyorlar. Kaynanamın sürekli söylenmelerinden kurtulamadığım gibi özel hayat diye bir şey de kalmadı."

Birkaç ay önce ise evde bir örümcek gördüğünde kaynanası tam anlamıyla çıldırıyor işte tam o anda damadın aklına zehir gibi bir fikir geliyor .

Habersiz ve sürekli ziyaretlere bir dur diyebilmek için evlerine yeni bir üye almaya karar veriyor. 

"Tarantula alma fikrinin onun bu kadar sık evime gelmesini engelleyebileceğini düşündüm. Öncesinde karıma sorun olup olmayacağını sordum ama ona nedenini söylemedim."

"Plan kusursuz işledi. Kayınbabam hala geliyor ama kaynanam tarantulayla aynı çatı altında olmaya dayanamıyor."

66.media.tumblr.com

"Yıllarca sınırlarımızla ilgili endişelerimi görmezden gelmeye devam etti, bundan başka bir seçeneğim yoktu. Ayrıca tarantula gayet de cool bir evcil hayvan."

Kurnaz damat hikayesini paylaştıktan sonra karısına söyleyip söylememesi gerektiğini soruyor.

Kimisi söylemesi gerektiğini düşünürken kimisi karısının bütün olayların farkında olduğunu, onun da biraz mesafe istediğini ancak annesini kırmak da istemediğini düşünüyor. 

Birisi "Annesinin araknofobisi olduğunun farkında olduğuna eminim, bence aptalı oynayıp her iki tarafın da iyi olmasını istiyor." diye ekliyor.

Siz olsanız ne yapardınız? Yorumlarda buluşalım 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
psyhedelichead

kayınpeder de gelmeyi bırakınca ve mutlu son! Çekirdek aile sonsuza kadar mutlu yaşar! :)

bir-gun...mutlaka...

Bizimki de köpekli eve giremezdi.Dedim şanslıyım köpeğim var zaten evlenince eve barka uğramaz sevgili kayınvalideciğim:)Köpek aşığı oldu iyi mi?Bir bireyi daha hayvansever yaptık şükür:)

Gizli Kullanıcı

Kayınvalide adayım gözümün önünde terlikle hayvanı duvara yapıştırırken canlandı :D

darkwins

SAYIN EDİTÖRLER !!!! ARAKNOFOBİ SAHİBİ İNSANLAR BULUNUYOR İNTERNETTE !!! GALERİ GÖRSELİNİ DÜZENLEYİN RİCA EDİYORUM !! SİZE SAYDIRMAK İÇİN KIZ ARKADAŞIMA AÇTIRDIM GALERİYİ !!!!!!!!!!!!!

darkwins

Bir de anasayfada görüntüleniyor... Konuşacam şimdi ailevi değerleriniz hakkında Allahım yarabbim ya !

pelipeli

Ama internette türlü türlü şeylere karşı fobisi olan milyonlarca insan geziniyor. Herkesi düşünemezler ki :( Benim de arı fobim vardı. Arı sokunca geçti. Size bir örümcekle yakın temas öneriyorum.

karelahana

Dostum dünyanın en haklı çığlığı :) hahaha

aaabbbcccddd

misafir ol gel bana börekler açarım sana tarantulam yok ama kalbim vuruktur sana

Görüş Bildir