Görüş Bildir
Haberler
Kayıp İnci Konusu Nedir? Kayıp İnci Filmi Oyuncuları Kimlerdir?

Kayıp İnci Konusu Nedir? Kayıp İnci Filmi Oyuncuları Kimlerdir?

Müge Kakşi
06.05.2021 - 18:10

2016 yılında gösterime giren Kayıp İnci filmi yönetmen koltuğunda Özer Kızıltan otururken filmin senaryosu ise Alper Erze'nin kaleminden çıkmıştır. Bu gece SHOW TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak filmin başrollerinde ise İsmail Hacıoğlu ve Suna Selen gibi başarılı oyuncular var. Peki Kayıp İnci filmi konusu nedir? Kayıp İnci oyuncuları kimlerdir? Detayları haberimizde sizler için derledik...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kayıp İnci Konusu

Kayıp İnci Konusu

İdealist bir gazeteci olan Cemal, yaptığı bir haber nedeniyle çalıştığı gazeteden kovulur. Elinde çay ve simidiyle başıboş gezinirken parkta çok güzel bir genç kızla karşılaşır. Bu sessiz ve tuhaf kız aniden bayılır. Hastanede kızın açlıktan bayıldığını öğrenen Cemal ona yardım etmeye karar verir.

Kız İstanbul’a birkaç gün önce gelmiş, otobüsten iner inmez her şeyini çaldırmış, açlık ve yorgunluktan bitkin düşmüştür. Genç kız kendisini büyütenlerin gerçek ailesi olmadığını öğrenmiş, üvey annesi ölmeden önce ona bazı ipuçları vererek gerçek ailesinin İstanbul’da yaşadığını söylemiştir. Cemal tüm araştırmalarına rağmen kızın geçmişi hakkında bir ipucu bulamaz.

Kayıp İnci Oyuncuları

Kayıp İnci Oyuncuları
  • Pınar Bibin

  • Gökçen Gökçebağ

  • İsmail Hacıoğlu

  • Suna Selen

  • Levent Özdilek

  • Su Kutlu

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın