Kayınpederinin Yakın Davranışlarına Anlam Veremeyen Kadının Gündüz Kuşağı Programlarını Aratmayacak Hikayesi!

98PAYLAŞIM

Kadının yaşadıkları karşısında kanım dondu. 😱

Sizlere bugün kayınpederi ile başı belada olan bir kadının tuhaf hikayesini anlatacağız.

İsmini vermek istemeyen 28 yaşındaki kadın büyük umutlarla yıllardır aşık olduğu adam ile evleniyor fakat evlendikten sonra hiçbir şey beklediği gibi gitmiyor.

Başta kendisine oldukça içten davranan eşinin babasını çok seviyor hatta kendisini kızı gibi gördüğünü düşünüp mutlu oluyor ama daha sonra bu yakınlık bir miktar garipleşiyor.

Çünkü kayınpederi gelinine seks hayatından tutun vücuduyla ilgili sorular sormaya başlıyor, eskiden iki haftada bir kez görüşürken, her hafta gelip birkaç gün evlerinde kalmak istiyor.

Kadın bu konu hakkında şunları dile getiriyor:

"Kayınpederimi çok seviyordum ama bana karşı olan tavırları bir noktadan sonra çok garip gelmeye başladı."

"Bir gün yanıma gelip, oğluyla evliliğimizin nasıl gittiğini sordu. Ben de bizi düşündüğünü düşündüğüm için mutlu olduğumuzu dile getirdim. Fakat daha sonra seks hayatımızla ilgili sorular sormaya başladı, şoka girdim."

"Sonuçta eşimin babası olduğu için kötü düşünmek istemedim, terslemek istemedim. Bu yüzden böyle konuların ebeveynlerle konuşulamayacağını dile getirdim."

"Bu konuyu kapattık ama aradan biraz zaman geçti ve bu sefer de benimle şakalaşmaya çalışıp aralarda seks ile ilgili yorumlar yapmaya başladı."

"İlk görüştüğümüz an bana sarılır gibi yapıp birkaç kez memelerime dokundu."

"Ya da yanımdan geçerken elleri ile mutlaka benimle temas halinde oluyordu. Ve ne zaman dönüp kayınpederime baksam onu vücudumu izlerken buldum."

"Eşim yanımızdayken çok normal davranıyordu ama o gittiği an vücudum hakkında yorumlar yapmaya başlıyordu. Bunu eşime anlatamam çünkü beni anlamamasından ya da babası ile arasının bozulmasından korkuyorum."

Kadının yaşadıkları gerçekten çok üzücü. Bir tarafta mutlu giden evliliği, çok sevdiği eşi, diğer tarafta kendisini sürekli bir şekilde taciz eden kayınpederi.

Siz olsaydınız böyle bir şeyle karşılaşsanız ne yapardınız? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
seda-diril

Eşine söyle. Böyle babayla zaten araları olmasın. Yarın öbür gün çocuğun olduğunda dedesinden mi şüphe edeceksin? Acabası bile kötü. He, oldu da eşin sana karşı cephe aldı. (ki ilk başta inanmaması normal sonuçta benim babam hakkında böyle bir şey dense ilk başta şüpheyle yaklaşabilirim.) kanıt topla ve çocuğun varsa velayetini de alıp boşan. Bu kurgudan anladığım kadarıyla eşi iyi biri. Karşılıklı sevgi de var. Evlilik birliği bozulmadan önce eşe fırsat verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

filiz-d.

Ben de değişik bir durum var sandım.jer 3 kadından 1 inin başına gelen gayet yaygın bir durum bu.

34_gizzem

Ne kadar sapıkça bir davranış. Böyle bir şeyi normalmiş gibi anlatmanda beni benden aldı 😡

Gizli Kullanıcı

Boşan.

portakalliyanperi

kansızlıkta nirvana şerefsiz

adminotaur

susma

Görüş Bildir