Kasiyer Gencin Evlilik Hazırlığındaki Çifte Yaptığı Yardım ve Sonrasında Yaşananlar 'Güzel Şeyler de Oluyor' Dedirtecek!

808PAYLAŞIM

Güzel bir anı...

Kaynak: https://twitter.com/mealiaydinli

Twitter'dan "Muhammet Ali" isimli bir kullanıcı başıan gelen ders niteliğindeki bir anısını anlattı. Biz de sizlerle paylaşmak istedik.

Gerçekten yapılan iyilikler ne kadar zaman geçerse geçsin karşılığını öyle ya da böyle alır. Bu güzel insanların varlığıyla biraz da olsa içimiz ısınıyor. :)

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ulkuhtc

Bi an 1 yaşında ki çocuğa kasiyerin ismini vermişler diyecek sandım 😄 Allah kabul etsin ne diyelim

princetk

Bari biraz düzgün uydur. Adamlar düşündüklerinden 600 tl mi fazla harcamışlar, bu nasıl bir hesaptır. Hadi düşündüğünden 50-100 lira fazla çıkabilir kasada, ama 600 tlik fark da iyiymiş. Ayrıca kasada 50 kuruşunuz eksik olsun bak bakalım gözünüzün yaşına bakarlar mı? Hemen bir ürün çıkartılır. Bunun yanında kasada o kadar büyük açık çıkaranı çok çok gözde ve sevilen bir çalışan değilse pek tutmazlar, muhasebe açık çıkardın demez buyur çıkışın der. Eski bir part time kasiyer olarak hiç bir kelimesine inanmadım.

jesus-cry

çeyrek altın alıyor sanki sdfafafsdfs

nevin-caglar

Çok güzel insanlıktan umudumu kestiğim an karşıma böyle bir şeyler çıkıyor. Demek ki hala ümit var.

ocreatus

Ben olsam en geç ertesi gün gider kasiyerin parasını verirdim. İsten de çıkarılabilirdi bu yüzden. Borç alır yine verirdim. Allah kimseye 10 kuruş borçlu bırakmasın.

looktothetabela

güzel kurgu.

Görüş Bildir