Görüş Bildir
Haberler
Kağıt Ev 5. Bölüm Fragmanı

Kağıt Ev 5. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
14.05.2021 - 22:02

Kağıt Ev yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Mert İnci'nin sevgilisi olduğunu söylerken Cemre oldukça üzülür. Kayalıklarda polis İnci'nin cansız bedenini bulurken Aylin ve Cihan oldukça gerilir. Öte yandan Cihan kızlarının Cemre'yi öldürdüğünü Aylin'le konuşurken Mert uzaktan gelir. İşte Kağıt Ev 5. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kağıt Ev Son Bölüm Özeti

Kağıt Ev Son Bölüm Özeti

İnci’nin cansız bedenini bahçedeki bostandan çıkarıp, intihar süsü verebilecekleri bir yere taşırken kaza geçiren Cihan ve Aylin; bu tehlikleli hamlelerini hem kızları Cemre hem de oğulları Mert için yapmaktadırlar. Oysa yaptıkları her hamle ile baş edilmesi imkansız çıkmazlara düşerler.

Azra, programında bulduğu sürpriz konukla okların Mert’in üzerine çevrilmesine neden olur. 

Annesini ve doğmamış kardeşini vahşice öldüren babasının hayatına tekrar girmesi Aylin'in en büyük kabusuyken; Cemre’nin durumu kabuslarını gerçeğe mi dönüştürüyor? Cemre’nin katil geni araştırmasının sonucu ne olacak? Cemre’nin tedavisi mümkün mü? Cihan, Aylin’in babasıyla ilgili gerçeği nasıl öğrenecek? Cezaevinden Fırtına ailesinin hayatını dahil olan Remzi’nin Cihan Fırtına’ya hazırladığı sürpriz, karı kocanın ilişkisini nasıl değiştirecek?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın