Görüş Bildir
Haberler
Kağıt Ev 3. Bölüm Fragmanı

Kağıt Ev 3. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
27.04.2021 - 00:00

Kağıt Ev yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Azra Cihan'ın yanına gider ve Cihan'a 'Senin anlamadığın ne biliyor musun Cihan, ben senin için her şeyi yaparım her şeyi.' der ve yaklaşırlar. Öte yandan okuldaki öğrenciler incinin bulunması için videolar çeker ve eylem yaparken Aylin ise İnci'nin kapıdan girip gelmesi için he şeyi verebileceğini söyler. İşte Kağıt Ev 3. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Kağıt Ev Son Bölüm Özeti

Kağıt Ev Son Bölüm Özeti

Fırtına ailesi; üç çocuklarıyla mutlu bir hayat sürdürmektedir; ta ki tek bir yanlış anlaşılmanın yol açacağı trajediye kadar.

Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, Suçlu Peşinde programının yapımcısı Azra İnce’nin cazibesine yenik düşer ve ilk kez karısını aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında, bu ihaneti fark etmezken; 16 yaşındaki kızları Cemre'nin dikkatinden kaçamaz. Cemre şüphelerinde haklıdır ama şüphelendiği kişi yanlış olur. Babasının, ailenin emektarı Gülsüm’ün kızı İnci ile ilişkisi olduğunu zanneder. Babasının üniversitede öğrencisi olan İnci, Cemre'nin desteğiyle okumuş, çok çalışkan, sevgi dolu bir kızdır ve Cemre'nin kendisine yönelik düşmanca tavırlarından bihaberdir. İki genç kız arasında çıkan tartışma, İnci'nin ölümüyle son bulur.

Çaresizce kızını arayan Gülsüm'ün yardım isteyeceği tek yer Fırtına ailesi iken, İnci'yi çaresizce arayan bir kişi daha vardır. İnci'nin herkesten sakladığı biricik aşkı, Fırtına Ailesi'nin büyük çocukları Mert.

Aylin ve Cihan Fırtına büyük çıkmaz içine düşerler. Evlerinde işlenen cinayet; karı koca için vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde verecekleri en büyük sınav olur. Onlar iyi ebeveyn olmak adına evlatlarını korumaya çalışırken, ömürlerini verdikleri adalete de ihanet ederler.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın