Görüş Bildir

Kafe ve Restoranlar Saat Kaçta Kapanıyor? Kafe, Lokanta, Pastane ve Kıraathaneler Hangi İllerde Açık?

Haberler
> Kafe ve Restoranlar Saat Kaçta Kapanıyor? Kafe, Lokanta, Pastane ve Kıraathaneler Hangi İllerde Açık?

Türkiye’de koronavirüs sebebiyle kafe ve restoran uzun sürek kapalı kalmıştı. 1 Mart’ta başlayan normalleşme adımlarıyla birlikte kafe ve restoranlar da açıldı. Sağlık Bakanlığı’nın yayınlandığı risk haritasına göre Türkiye’de yasaklar il bazında uygulanmaya başlandı. Peki, İstanbul’da kafe ve restoranlar saat kaça kadar açık? Ankara’da kıraathaneler açık mı? İşte tüm detaylar…

Kafe ve Restoranlar Kaçta Kapanıyor?

Kafe ve Restoranlar Kaçta Kapanıyor?

1 Mart’ta başlayan normalleşme adımları kapsamında kafe, restoran, lokanta, pastacı ve kıraathane gibi işletmeler, yüksek riskli illerde dışında, kapasitelerinin yüzde 50’sini aşmayacak şekilde saat 07.00 ila 19.00 arasında müşteri kabul edecek. Kafe ve restoranlar, 19.00 ila 21.00 arasında gel-al, 21.00 ila 24.00 arasında ise sadece paket servis olarak hizmet verebilecek.

Sağlık Bakanlığı’nın Koronavirüs Verilerine Göre Hazırladığı Türkiye Risk Haritası Şu Şekilde Oldu;

Sağlık Bakanlığı’nın Koronavirüs Verilerine Göre Hazırladığı Türkiye Risk Haritası Şu Şekilde Oldu;

DÜŞÜK RİSKLİ İLLER (MAVİ)

Uşak, Şanlıurfa, Mardin, Şırnak, Hakkari, Siirt, Batman, Diyarbakır, Bitlis, Van, Bingöl, Muş, Ağrı, Iğdır

ORTA RİSKLİ İLLER (SARI)

Bursa, Manisa, Aydın, Denizli, Isparta, Afyonkarahisar, Eskişehir, Bursa, Ankara, Çankırı, Karabük, Bartın, Kastamonu, Çorum, Yozgat, Kırşehir, Nevşehir, Adana, Hatay, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Sivas, Elazığ, Tunceli, Erzincan, Bayburt, Erzurum, Kars

YÜKSEK RİSKLİ İLLER (TURUNCU)

İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, İzmir, Muğla, Antalya, Bilecik, Kütahya, Düzce, Bolu, Zonguldak, Kırıkkale, Karaman, Mersin, Niğde, Kayseri, Kilis, Artvin, Ardahan.

ÇOK YÜKSEK RİSKLİ İLLER (KIRMIZI)

Edirne, Balıkesir, Burdur, Sakarya, Sinop, Samsun, Amasya, Tokat, Ordu, Giresun, Gümüşhane, Trabzon, Rize, Konya, Aksaray, Osmaniye, Adıyaman.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?