Kadınların Süt Kanallarının Neye Benzediğini İddia Eden Fotoğraf Sosyal Medyada Viral Oldu

2.8bPAYLAŞIM

İnsan vücudu gerçek bir sanat eserinden farksız, değil mi? Kadın olarak da erkek olarak da vücutlarımızın farklı fonksiyonlarını görüyor, öğreniyoruz. Sizler için LadBible'dan derlediğimiz bu içerikte, Twitter'da bir kullanıcı memenin içerisindeki süt bezlerinin neye benzediğini iddia eden bir fotoğraf paylaştı. Biz de sizler için bu ilginç fotoğrafı ve ona gelen tepkileri derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/viral-pictu...

Bazı insanlar her ne kadar bu görüntüler karşısında iğrense de, birçok insan kadın memesinin içinin aslında nasıl göründüğünü görünce son derece etkilendi.

Eğer görüntüler gerçekse, sonuç itibariyle her birimiz zamanında annelerimizin süt kanallarından süt emdik. Hayatta kalmamıza yardımcı olan en büyük besin değerinin, yine bizi hayata getiren vücudun bir başka mucizevi kısmından geldiğini görmek oldukça etkileyici. 

Daha önce bir kadının kas sistemi fotoğrafını hiç görmediğimi yeni fark ettim. Süt kanallarının görünüşünü böyle hayal etmemiştim.

Bu Twitter paylaşımı günler önce viral oldu ve 120 binin üzerinde beğeni aldı.

Ayrıca daha önce süt kanallarının neye benzediğine dair hiçbir fikri olmayan kişilerden de 40 binden fazla retweet aldı. Twitter kullanıcıları ise elbette konuyla ilgili düşüncelerini hemen paylaşmaya başladılar. 

"Bazılarınız bunu nasıl güzel buluyor? Memelerimin içinde bunun olduğunu bilmek beni strese sokuyor."

"İlk etapta birilerinin memeler üzerine sanat için çiçekler koyduğunu düşündüm. Şimdi ise vücudumun içinde tuhaf yabancı bir oluşum var gibi ve ben dehşete düştüm."

Bir kullanıcı da "ARTIK EMZİRMEK İSTEMİYORUM." diyerek bu görüntülerden hoşlanmadığını ifade etti. 

Bir diğeri ise "Bunu görmemiz gerekmiyor. Bunu bilmemiz gerekmiyordu. Kimse bu etten çiçekler için burada değil." yazdı.

Bu olumsuz yorumları görenler ise hayal kırıklığına uğradılar. Hatta bunu önceden de biliyor olmayı dilediler.

"Ne kadar da ilginç! Birçok şey şimdi oturdu. Dürüst olmak gerekirse bunu sağlık sınıfında öğrenmediğimiz için sinirlendim biraz."

"Neden herkes bunun iğrenç olduğunu söylüyor? Memelerimizin içinde gerçekten çiçekler var, çok havalı!"

Kadınların bu konudaki fikirleri birbirinden farklı ama Twitter'da bu yorumları gören bir erkek kullanıcı, kadınların bu konuda özel olduklarını düşündüğünü belirtti.

"Paylaşımın detaylarına gitmekten nefret ediyorum ama eğer düşünecek olursak Tanrı hepimizi topraktan yarattı. Anatomimiz gereği doğaya benziyoruz mantıken. Damarlarımız ve arterlerimiz, ağacın kökleri gibi. Omurgamız ağacın gövdesi, beynimiz ise dalların her yere yayıldığı tepede. Her güzel ağacın da çiçekleri (meme ucu) vardır."

"İnsanların neden bunu görmek istemediğini anlamıyorum. Bu güzel bir şey. Ben bu konuda yanlıyım, çünkü şu an eşim emziriyor."

Birçok insan bu fotoğrafı paylaşıp, memelerin içerisindekilerin kas olduğunu iddia etti.

Fakat ScienceAlert'e göre bunlar kas değil, memede bulunan bezlerdi, yani süt yapmaya yarıyorlardı. Yer alan bilgiye göre, bu fotoğraf 2016 yılında paylaşıldı ve o zaman viral olmamıştı. Şu anda ise insanların dikkatini çekti ama kas mı meme bezi mi henüz kesin bir bilgi yer almıyor.

Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
x4tune

hayır nesinden rahatsız oldunuz ultrasonda sütaşın cam şişe pastorizelerini mi görmeyi umuyodunuz aq

eppursimuove

ashdjshd

emrah-isik3

O kadar yorum yazan arasında bir tane bile tıp okuyan ya da mezunu yok muymuş.

eppursimuove

onlar şaşırmayacağı için koymazlar ki.. bizim ilk anatomi dersinde gördüğümüz şey kadın memesinin içiydi.

seda-avci

Bu hangi tweetin çevirisi acaba: "Ne kadar da ilginç! Birçok şey şimdi oturdu. Dürüst olmak gerekirse bunu sağlık sınıfında öğrenmediğimiz için sinirlendim biraz." Hayal aleminde yaşıyorsunuz, uydurup uydurup yazmışsınız. :D

klemenjero

ulan sene 2019 hala memenin içi nasıl bilmiyorlar mıymış?

sanma-duvarlar-konusur

içinde hareket eden böcek falan olsa dahamı iyi olurdu ne kadar göreceli düşünceler bunlar herşey halloldu bi bu kalmıştı Allah bilir bunun için intihar eden mallarda olur

Görüş Bildir