Görüş Bildir
Haberler
Kadınları Bilimin Işığında Etkilemek İsteyen Erkekler İçin 11 Dehşetengiz İpucu

etiket Kadınları Bilimin Işığında Etkilemek İsteyen Erkekler İçin 11 Dehşetengiz İpucu

Merve Ç.
02.06.2016 - 12:06

Bazı maddelere bakıp “e ben zaten yapıyorum bunu” diyeceğinizden eminim, ama bir bütün olmanız gerektiğini unutmayın. Mesela 1. madde “kırmızı giyin”, sadece kırmızı giyerek kadınları baştan çıkaracağınızı düşünüyorsanız bu bile tek başına neden yalnız olduğunuzu gayet güzel anlatıyor değil mi?

Erkekler lütfen bilimin yol göstericiliğinden şaşmayın, burada size anlatacaklarımı bir bütün olarak alıp hayatınıza entegre edin. Sonuçları sizi şaşırtacak, tabii ki başarabilirseniz biz kadınları da.

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Kıyafet seçimlerinizde kırmızıya bol bol yer verin.

1. Kıyafet seçimlerinizde kırmızıya bol bol yer verin.

Deneysel Psikoloji Dergisi’nde yayımlanan bir makaleye göre kırmızı kıyafet tercihleri gücün, otoritenin simgesi, haliyle böyle olunca kadının bilinçaltında daha çekici görünmeniz işten bile değil. Denemekten bir şey olmaz, pembe giyiyorsunuz ya biraz da kırmızı giyin.

2. Kirli sakalın gücünü küçümsemeyin.

2. Kirli sakalın gücünü küçümsemeyin.

Aynalı Tahir, Ezel, Sekiz, Deli Yürek olacağınızı düşünmeyin bunu yaparak, çünkü kirli sakal kadınlarda olgunluğu ve erkeksiliği çağrıştırıyor. Ha siz yine deli yürek olun, olmayın demiyoruz. Kankalarınızla İstiklal’de tur atarsınız hiç olmazsa.

3. Duruşunuzu düzeltin.

3. Duruşunuzu düzeltin.

Bunu biz demiyoruz, yapılan bilimsel araştırmalar gösteriyor ki kadınlar dik duran erkeklerden daha çok etkileniyor. İyi ve sağlam bir duruş kendine güvenin bir işareti olarak algılanıyor. Notre Dame’ın kamburu gibi gezmenin kimseye bir faydası yok yani.

4. Çok gülmeyin.

4. Çok gülmeyin.

Bakmayın siz gülmenin ömrü uzattığını söylediklerine, tamam belki uzatıyordur ama tek başına 150 yıl yaşasan ne olacak? Kadınlar çok gülen erkeklerin afedersiniz hafif süzme, ezik ve yönetilmeye muhtaç olduğunu düşünüyor. Bunu Merve Ç. Uydurmuyor, bu bilimin tespiti. Hal böyle olunca çok gülen erkeklerin çekici görünmesi uzak bir ihtimal. Belki Bruce Willis gülüşü üzerine çalışabilirsiniz. Anırmaktan kaçının yani.

5. Sporu ihmal etmiyoruz.

5. Sporu ihmal etmiyoruz.

Bunu zaten bildiğinizden eminiz, kadınların kendine bakan, vücuduna özen gösteren erkekleri çekici bulması kadar doğal bir şey yok, DNA’larımıza işlenmiş bir kod bu. Size taş gibi görünün, baklavalarınız insanın gözüne girsin, adonisleriniz tişörtünüzü yırtsın demiyoruz, ama Eyvah Necdet gibi dolaşmanın alemi de yok!

6. Bakmak var bakmak var.

6. Bakmak var bakmak var.

Gözlerinizi kadından kaçırmayın. Şimdi bunu okuyup da kadınlara öküz gibi bakmaya gerek yok ancak rahatsız etmeyen, sağlam bir bakış kadına olan ilginizi göstereceği için tam bir “kazan kazan” durumu çıkacaktır ortaya.

7. Garip bir şekilde yara izlerinin kadınlar üzerinde etkisi var.

7. Garip bir şekilde yara izlerinin kadınlar üzerinde etkisi var.

Çünkü yara izleri erkeksi ve sert bir hava veriyor, bunun da çekici geldiğini söylemem gerek yok sanırım. Bunu duyup da kolunuzu başınızı çizmeyin, kafanızı yarmayın biz başka bir şeyden bahsediyoruz, tinerci gibi davranmanın alemi yok.

8. Dişlerinizi fırçalayın, altı ayda bir dişçinize gidin… Tabii varsa.

8. Dişlerinizi fırçalayın, altı ayda bir dişçinize gidin… Tabii varsa.

Bembeyaz dişlerin bir erkeğe kazandırdığı çekiciliği kazandıran başka bir şey yok. Tabii bu arada 4. maddeyi unutmuyoruz, dişlerimizi göstereceğiz diye pişmiş kelle gibi sırıtmanın hiç gereği yok. Ne dedik, bir bütün olacağız.

9. Düşkün olmayın!

9. Düşkün olmayın!

Kadınların bir erkekte görmekten nefret ettikleri tek bir şey varsa o da muhtaç, ezik, sinmiş bir karakterdir. Çok klişe gibi gelecek ama biraz erkeksi olmak da fayda var. Kadınların efendi adam yerine piç adam tercihinin temelinde yatan şey aslında budur, efendi = ezik, piç = erkeksi. Tadını kaçırmayın ama, sizin de bir ayarınız yok!

10. Güzel kokun.

10. Güzel kokun.

Bunu diyoruz ancak terde bulunan “androstadienone” isimli kimyasalın kadınları tahrik ettiği, etkilediği bilimsel çalışmalarla desteklenmiş bir gerçek. Bu demek değil ki teke gibi kokun, haftada bir duş alın, bahsettiğimiz bakteriler tarafından kimyasal silaha dönüştürülmüş ter kokusu değil. Bakımınızı, hijyeni, vs. ihmal etmeyin, güzel güzel kokun.

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Evcil hayvan faktörü.

11. Evcil hayvan faktörü.

Evcil hayvanı olan erkeklerin çekici görünmesinin sebebi sorumluluk alabileceğine dair inanç ve aile babası görüntüsüdür. Neden zannediyorsunuz kedili, köpekli erkek fotoğraflarının deli gibi ilgi çekmesi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
585
212
101
63
43
35
27
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?