Kadınlar İçin 20'li Yaşlarında Biriyle Sevgili Olmakla 30'lu Yaşlarında Biriyle Sevgili Olmak Arasındaki 16 Fark

 > -

Birini sevdikten sonra yaşın bir önemi yoktur farkındayız, ancak yine de 20'li yaşlarda bir erkek ile birlikte olmakla 30'lu yaşlarında bir erkekle birlikte olmanın arasında nitelik olarak farkların olduğunu düşünüyoruz. Her ne kadar böyle bir konuda genelleme yapmanın imkansız olduğunu bilsek de sizler için elimizi taşın altına koyduk ve olabildiğince genelledik. Böyle buyurun lütfen...

1. 20'li yaşlardaki sevgilinizle genelde hafta içi akşamları görüşürsünüz, 30'lu yaşlardaki sevgilinizle hafta sonları gündüz.

2. 20'li yaşlardaki sevgiliniz "bu hafta sonu hangi bara gitsek" diye plan yapar, 30'lu yaşlardaki sevgiliniz nerede evleneceğiniz ile ilgili.

3. 20'li yaşlardaki sevgiliniz Cumartesi öğleden sonrasını akşamdan kalmalığını üzerinden atmakla geçirir, 30'lu yaşlardaki sevgiliniz bu sürede evi toplar, spora gider, alışverişini yapar.

4. 20'li yaşlardaki sevgilinizin güzel bir gece kavramı bayılana kadar içmektir, 30'lu yaşlardaki sevgiliniz güzel bir akşam yemeği ile başlayan başbaşa bir gece planlar.

5. 20'li yaşlardaki sevgiliniz ya ailesiyle ya da arkadaşlarıyla birlikte yaşıyordur, 30'lu yaşlardaki sevgiliniz büyük olasılıkla tek başına.

6. 20'li yaşlardaki sevgiliniz pizza, makarna, hamburger, vb. gıdalarla beslenmeyi tercih eder, 30'lu yaşlardaki sevgiliniz mutfakta zaman geçirmekten gocunmaz.

7. 20'li yaşlardaki sevgiliniz kadınlar konusunda ne istediğini henüz kafasında tam tam oturtamamıştır, 30'lu yaşlardaki sevgiliniz ne istediğini bilir.

8. 20'li yaşlardaki sevgiliniz yarın bilemediniz öbür gün için planlar yaparken, 30'lu yaşlardaki sevgiliniz 5 yıllık kalkınma planları hazırlar.

9. 20'li yaşlardaki sevgiliniz hayatına sizi de dahil ettiğinde neler olacağından korkar, 30'lu yaşlardaki sevgiliniz bunun için sabırsızlanır.

10. 20'li yaşlardaki sevgiliniz ailenizle tanışma fikrini bile ürkütücü bulurken, 30'lu yaşlardaki sevgiliniz "beni ne zaman ailenle tanıştıracaksın?" diye sorar.

11. 20'li yaşlardaki sevgiliniz bayram tatilinde memlekete gitmek için otobüs bileti parasını zar zor denkleştirir, 30'lu yaşlardaki sevgilinizin arabası vardır.

12. 20'li yaşlardaki sevgiliniz kazandığı ekstra primi o akşam ezer, 30'lu yaşlardaki sevgilinizin yatırım hesabına aktarılır.

13. 20'li yaşlardaki sevgiliniz "bütçeden" bihaberdir, 30'lu yaşlardaki sevgiliniz gelir gider dengesini kurmayı çoktan başarmıştır.

14. 20'li yaşlardaki sevgiliniz halihazırda hayata ayak uydurmaya çalışıyordur, 30'lu yaşlardaki sevgilinizin böyle kaygıları yoktur.

15. 20'li yaşlardaki sevgiliniz koca bir hafta sonunu arkadaşları ile takılarak geçirir, 30'lu yaşlardaki sevgiliniz evini tercih edecektir.

16. 20'li yaşlardaki sevgiliniz dışarı çıkmadan önce evde mümkün olduğunca sarhoş olmanın planlarını yapar, 30'lu yaşlardaki sevgiliniz kaç biraya parasının yeteceğini hesaplamaz.

Bonus: 20'li yaşlardaki sevgiliniz bir yere gittiğinizde sürekli sizi arayıp kontrol eder, 30'lu yaşlardaki sevgiliniz ertesi gün gecenizin nasıl geçtiğini sorar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahunaz

bence doğru. insanın yaşı artıkca aklıda bir nevi dizginleniyor. daha olgun düşünüyor. ayrıca her hangi bir konuda tavsiya almakta yararlı olabiliyor. güven sözkonusu

eaglequeen

sevgilim 24 yaş görünümlü bir 35 çıktı iyi mi :D

s.-emre-ozadam

20 li yaşlarında kadınlar ben önemliyim der , ''prenses'' rüyasında yaşar. 30 lu yaşlarda kadınlar daha uysal ve paylaşımcıdır. ''prens'' olduğunuzu hissedersiniz !!!

elif-naz-ozkale

30 yaşlarında sevgilim olsun istedim şuan :)

muhammet-erdag

olabildiğince genellememis,siniz olabildiğince 20 li yaşları gömmüssünüz.

Görüş Bildir