İzmir Depreminden Saatler Önce Astrolog ve Doğa Bilimcilerin Yaptığı Nokta Atışı Tahminler

2.2bPAYLAŞIM

Özellikle depremden sadece 2 saat önce yapılan tahmin çok düşündürücü!

Yine bir felaketle altüst olduk. Saatler önce İzmir'den gelen 6.6 şiddetinde deprem, birçok binanın yıkılmasına sebep oldu. Depremin şiddetti en son 7.0 olarak güncellendi.

İzmir'de Yıkılan Binalar Var: Ege Açıklarında 6,6 Şiddetinde Bir Deprem Meydana Geldi - onedio.com
İzmir'de Yıkılan Binalar Var: Ege Açıklarında 6,6 Şiddetinde Bir Deprem Meydana Geldi - onedio.com

Depremin verdiği hasarla ilgili bilgiler henüz netliğe kavuşmadı ancak sosyal medyada depremi daha önceden tahmin eden astrologlar ve bilim insanlarının paylaşımları da dikkat çekici.

Twitter'da doğa bilimcisi olarak yer alan Mustafa Kılıç'ın tahminleri bu şekilde.

Astrolog Hülya Balıkavlayan'ın bu paylaşımı ise sosyal medyada en çok konuşulan tahminlerden bir tanesi. Bu tweet depremden sadece 2 saat önce atılmış.

Hülya Balıkavlayan'ın depremden sonra yaptığı yorum da bu şekilde.

Görüntüler gelmeye devam ettikçe sizlere aktaracağız. Umudumuz hiç kimseye bir zarar gelmemiş olması.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mehmet-ali-ilhan

Her gün bir şeyler paylaşıp sonra silerler ki, ya tutarsa hesabı! Şu saçmalıklara şu yüzyılda hala inanıyorsunuz ya .Pes!

kendineassassin

Astrologlar bu kadar mahâretliler mâdem kendilerini Maliye Bakanlığına danışman olarak yerleştirelim, para hareketleri üzerine öngörü bildirsinler; hattâ her araştırma gemisine de birer astrolog kampanyası başlatalım.. En kötü ihtimâlle istihbârat birimlerini emânet edelim kendilerine.. Çok kıyak olmaz mı?? (:

bykzlt

Yorumlar editörün işine gelmeyince siliyor daha önce de yorumumu silmişti. Bu sitede neden sadece aynı editörün içeriklerinde yorumlarımız siliniyor. En kaz yağmalayanlardan farkı olmayan dolandırıcı astrologlardan senin de bir farkın yok Arzu Semender. Adına ekşi de bile başlıklar açılmıştı hakkını veriyorsun iki yüzlüsün. Menemenin üstüne serpiştir erimezsin. B arada çello ve viyolonsel aynı şey değil çarpık eğitim!

salammgetirmisem

NE OLACAK BU EDİTÖRLERİN ASTROLOJİ AŞKI :d YETMEDİ Mİ :d SENE İÇİNDE SALLA SALLAYA BİLDİĞİN KADAR, TUTANLARI AHA VENÜS UÇTU MERKÜR KAÇTI BİLDİM DİYE YAYINLA :D HACI HOCA PEŞİNDEN KOŞANLARDAN FARKINIZ NEDİR ASTROLOG PEŞİNDEN KOŞAN KNKSLARIM (bınaldım büyük yazdım çok boş astrolog postu var onedioda)

salammgetirmisem

Şu meşhur astrolog tüm ülkeyi whatsapp grubuna alsında, artık depremden korunalım .dsa:asd En iyi korunma yöntemi as:D.DAS

caecus

Benim hacı olan öz teyzem de depremden birkaç saat sonra gelmiş "dua edin dua bugün felaket olacak" diyordu. Muhtemelen bilmem kiminoğlu hocasından duymuştur öyle olacağını. Çünkü din alim(!)lerinin işi gücü millete korku pompalayıp onları ilim(!) meclis(!)lerine çekmek. Gerçek yerbilimcilere itibar edin, havadan nem kapanlara ve efsunlu efsunlu zırvalayan astrolog şeysilerine değil!

Görüş Bildir