İzleyen Herkesi Meraktan Çatlatan Öğretmen Dizisinin 2. Bölümünde Neler Yaşandı?

-
Abone ol

Öğretmen dizisini izlerken en yoğun hissedilen duygu kesinlikle merak!

Geçtiğimiz hafta başlayan Öğretmen, bu hafta da tüm hızıyla devam etti.

Aşkından Deliren Poyraz Karayel'den, İnsanlığından Deliren Akif'e İlk Bölümüyle Ekrana Kilitleyen Dizi: Öğretmen - onedio.com
Aşkından Deliren Poyraz Karayel'den, İnsanlığından Deliren Akif'e İlk Bölümüyle Ekrana Kilitleyen Dizi: Öğretmen - onedio.com

Bu hafta ikinci bir soruyla başladı. Sosyal medyada "alone45" kullanıcı adına sahip, Rüya'yı intihara sürükleyen kişi kim?

Bu kişi sosyal medyaya yüklediği video ve sosyal medyadaki zorbalıklarıyla Rüya'nın ölümüne sebep olmuş.

Tüm bu zorbalıklar bir yerlerden tanıdık geliyor ama...

Biz bunu merak ederken, Zeynep öğretmen de uyandı. Uyandı uyanmasına da, Türk filmi edasıyla hafızasını yitirmişti. Ama tabii bu bilgi

Bu arada Yılmaz Komiser, müthiş yetenekleriyle parçaları birleştirerek Zeynep'in Akif için önemini fark etti ve Zeynep'in cep telefonunu alarak Akif'in kafasını karıştırmaya çalıştı.

Pek öyle olamadı diyebiliriz.

Bu süreçte cengaver öğrenciler iki kez Akif Öğretmene saldırdı. Ama Akif, asıl cengaverin kim olduğunu gösterircesine ikisinde de alt etti öğrencileri.

Tüm bunları, Rüya'nın Gizem'le olan arkadaşlığını kıskandığı için Mevsim yapmış. İnsan sevdiğine en büyük zararı veriyor bazen, yine görmüş olduk.

Derken, tabi çocuklar aç aç! Akif, öğrencileri için yemek istedi ve yemekleri götüren müdür oldu. Amanın neler oluyor diye düşünürken, onun da bu işin içinde olduğunu görmüş olduk.

Zeynep, kaza geçirdiğini hatırladı. Ama geçen hafta öldüğünü düşündüğümüz öğrenciden hala haber yok. Bakalım önümüzdeki hafta bizi neler bekliyor?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir