Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İşte Batman'in Yeni Joker'i

Sanat
9PAYLAŞIM

Tarihin En Yaratıcı Süper Kötüsü !

Bilindiği gibi yeni yüzyılın başlangıcından itibaren Marvel ve Dc Comics adlı firmaların başı çekmesiyle film sektörü Süper kahraman akımına uğradı . Oyuncakları , Karikatürleri , Dizileri , Filmleri , T-Shirt'leri olsun hayatımızda artık çok büyük bir yer almış durumdalar.Öyle ki 2020 yılına kadar olacak neredeyse bütün filmlerin kadroları aşağı yukarı belli olmaya başlamışken , üstlerine yeni filmlerinde haberlerini alıyoruz. Fakat Bu kez alışılmışın dışına çıkarak , meraklılarını büyük bir heyecan içine sokan bir filmin çekimlerine başlanacağını duyurmuştu Dc Comics . Nisan ayının ortasında çekimlerine Toronto'da başlanacak yeni film tamamen Dc Comics'in kötülerinin içinde yer aldığı Suicide Squad filmi olacak ve bu atılımıyla en büyük rakibi Marvel'a da " Hadi bakalım bunu'da geç" dercesine gişede sağlam bir çelme takması bekleniyor . Açıkca söylemek gerekirse bir Marvel fanatiği olarak benim de çok merak ettiğim bir film ancak ve ancak asıl soru şuydu ; Yeni Joker kim olacak ?

Leto Joker'e hazırlanıyor .

Geçtiğimiz günler'de David Ayer'den beklenen Joker'in kim olduğu açıklaması geldi ve o kişinin " Jared Leto" olduğu açıklandı . Twitter'ın dan Leto'nun joker karakteri için hazırlıklara başladığı ve saçlarının kesildiği sırada bir fotoğrafla bunu açıkladı. 

Suicide Squad filminin kadrosun'da yer alacağı açıklanan diğer aktörlere'de şöyle bir göz atalım.

Will Smith ( Dead Shot )

Jai Courtney ( Captain Boomerang )

Margot Robbie ( Harley Quinn )

Jesse Eisenberg ( Lex Luthor )

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mahir-q-ov

Lex Luthor ne alaka?

ahlaksiz.yazar

Heath Ledger der geçerim arkadaş o adam çıtayı öyle bir yere yükseltdiki alana aşk olsun

proffesional-goner

ben bu filmi izlerim arkadaş

Görüş Bildir