İntihar Eden İstanbul Üniversitesi Öğrencisi Sibel Ünli'nin Ardından Haluk Levent'in Yaptığı Ayakta Alkışlanacak Hareket

-
Abone ol

İyi ki varsın Haluk Levent!

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü 3. sınıf öğrencisi Sibel Ünli'den haber alamayan ailesi polise başvurmuş, 4 Ocak günü Samatya Sahili’nde kayalıkların üzerinde bir çanta gören vatandaşların ihbarı üzerine çantanın Sibel Ünli'ye ait olduğu tespit edilmiş ve ardından Ünli'nin denizden cansız bedeni çıkarılmıştı.

İntiharının ardından Twitter hesabındaki paylaşımları ortaya çıkan ve hem siber zorbalıkla hem de yoksullukla baş etmeye çalıştığı anlaşılan Sibel'in ardından bolca keder ve öfke kaldı geriye...

Detaylar için: 👇

Siber Zorbalığın ve Yoksulluğun Aramızdan Aldığı İstanbul Üniversitesi Öğrencisi Sibel Ünli'nin Yazdıkları Hepimizin İçini Yaktı! - onedio.com
Siber Zorbalığın ve Yoksulluğun Aramızdan Aldığı İstanbul Üniversitesi Öğrencisi Sibel Ünli'nin Yazdıkları Hepimizin İçini Yaktı! - onedio.com

Sibel Ünli'nin ardından sosyal medyada oluşan öfke yerini yardımlaşmaya bıraktı: Yardımlaşma deyince akla ilk gelen isim de tabii ki Haluk Levent oldu.

Kurduğu AHBAP ile halihazırda öğrencilere burs veren Haluk Levent, öğrenci sayısını artırmak için harekete geçti ve 50 kişi olan bursiyer sayısını 100'e çıkardı.

Haluk Levent'in ayakta alkışlanacak bu hareketinin ardından hem çok güzel tepkiler geldi hem de yardım etmek isteyenler sıraya girdi.

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

Daha önce de söylemiştik, tekrar edelim: Sen bizim süper kahramanımızsın Haluk Levent, iyi ki varsın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustybal

ya şu adamı bi benmi cumhurbaşkanı olarak hayal ediyorum ? neler olur bu ülkede ne kadar güzel şeyler yaşanır bi düşününsene .. 3-5 sponsorla bu adam bunları yapabiliyorsa .. ülkenin başında iken mutluluğumuzu iskandinav ülkeleri kıskanır be..

camoranesi

Benim de param yoktu... Geceleri barda çalıştım( alkol sigara hiç kullanmadım) hafta sonları hakemlik yaptım.Yazları otellerde çalıştım... çok şükür kimseye muhtaç olmadan yaşadım... Ha ne oldu o kadar emek derseniz, atanamamış öğretmen... Bir de bu evlerde kalan, kira vermeyen,yemek parası vermeyen, yardım diye gelen parayı yiyen adamlar vardı, bana da alın terimle kazandığım paraya günah derlerdi... Ha onlara ne mi oldu, sorularda geldiği için hep atandılar...!

ercy

Bu ülkeye Cumhurbaşkanı olması gereken ADAM Haluk Leventtir. Kesin!

speedkills

artık hükümetin bir boka yaramadığını herkes anladı halk birbirine yardım ediyor .Bi tanıdığım cenaze yemeği vermeyip erzak kolisi hazırlamış ihtiyacı olana vermek için. halk artık ciddi derecede fakir.

onuralpkacamak

göz dolduran dolgun adam dedikleri bu olsa gerek bazılarıda haluk abiden insanlık dersi almalı

Görüş Bildir