Görüş Bildir

Haluk Levent Haberleri

Haluk Levent ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Haluk Levent ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Haluk Levent Gazze İçin Söyledi
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde sahneye çıkan rock müzik şarkıcısı Haluk Levent, önceki gün yıl dönümü olan Srebrenitsa katliamı ile saldırı altındaki Filistin için yazdığı parçaları seslendirdi.Sonrasında sevilen şarkılarıyla 2 saat sahnede kalan Haluk Levent, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Haluk Levent, By Jack adlı işletmedeki konserine, 'Bazı günler' adlı şarkıyla başladı. Konsere ara veren Haluk Levent, Srebrenitsa katliamında ölenleri andı, acıları paylaştığını söyledi. Katliamının 18'inci yıldönümü olan geçen yıl Bosna'da olduğunu belirten Haluk Levent, 'Oradaki arkadaşlar 'Senin şarkını dinliyoruz' dediler. Ben de buradan onlara Srebrenitsa şarkısının gönderiyorum' dedi. Haluk Levent, 2010 yılında yazdığı ve Bosna'da klibini çektiği Srebrenitsa şarkısının seslendirdi. Konserine tekrar kısa süreli ara veren Haluk Levent, Gazze'ye yapılan saldırılarda Filistinli babaların kucağında ölen çocukların olduğunu söyledi. 'Türkçe değil belki anlamayabilirsiniz ama inanıyorum ki hissedeceksiniz' diyen Haluk Levent, Filistin için Arapça şarkı söyledi. 'Kalbimdesin ey Filistin' adlı şarkıyı daha öncede farklı konserlerinde ve televizyon programlarında söyleyen Haluk Levent, Bodrum'daki konserinde 2 saat sahnede kaldı. Performansıyla beğeni toplayan Levent, bir ara sahneden inip tatilciler arasında şarkılarını söyledi. Tatilciler Levent'e eşlik ederken bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.Ensonhaber
Yaşanmışlıklardan Doğan 24 Türkçe Şarkının Yazılış Hikayesi
Şarkılar hikayeleri ile daha anlamlı, hikayeleri ile daha keyifli. Daha önceden yabancı şarkıların yazılış hikayelerini burada paylaşmıştık.Şimdi sıra Türkçe şarkıların yazılış hikayelerinde bazılarında. Tabi ki bizim şarkılarımızın yüzlerce hikayesi var ama burada sadece 24 tanesini derledik. Rock müzikten, Türk sanat müziğine hatta türkülere kadar farklı tarzlarda yazılmış olan şarkıların hikayeleri… Keyifli okumalar.
Türkiye'de Kraliyet Olduğunu Sanan 10 Şarkıcı
Her ne kadar Sibel Can 'Bu kadar güvenme hiç kendine. Kimse şah değil padişah değil.' dese de Türkiye müzik piyasasında küçük bir kraliyet var sayın okur. Sanatçılar kendilerine demese de haber yapan arkadaşlar onlara BİR ŞEY PRENSİ demeyi çok seviyorlar. Buyrun  Galler Prensi Charles'ı kıskandıran ünvanlar:
Şarkı Sözleri! Türkçe Şarkılarda Geçen Birbirinden Mükemmel 30 Söz
Şarkı sözleri, duyduğumuzda bazen bizi geçmişe götüren, bazen de tarifsiz duygular yaşatan sözlerdir. Bugün çok güzel bir içerikle karşınızdayım. Şarkılardan kısa sözleri paylaşacağım. Kimi zaman romantik, kimi zaman duygusal, kimi zaman aşk içeren sözleri göreceksiniz. Birbirinden harika güzel şarkı sözleri ile keyifli bir vakit geçirmenizi diliyorum.Türkçe şarkılarda birbirinden pek çok güzel sözler var elbet, biz buraya 30 tane sığdırabildik şimdilik. En güzel şarkı sözlerini bir araya getirdik. Sizler de beğendiğiniz Türkçe şarkılarından beğendiğiniz sözleri yorum atarak paylaşabilirsiniz.
İstisnasız Her "Eller Havaya" Barında Çalan 25 Şarkı
Bir akşam kalabalık bir arkadaş grubunuzla dışarı çıkmak istediniz. Nereye gideceğiniz konusunda da bir fikriniz yok ne de olsa herkesin müzik zevki farklı ve ortak bir şeyler bulmanız gerek. Aradığınız yer işte o mekan, binlerce benzeri olan ve her zaman istisnasız aynı şarkıları çalan.
Haluk Levent'in Yeniden Seslendirdiği 18 Türkçe Şarkı
Haluk Levent cover yapmayı seven bi sanatçı olduğunu yaptığı pek çok coverla gösteriyor zaten. Hatta bazılarını orijinalinden bile güzel söylediğini düşünenler olabilir. Bazılarını ise rezil ettiğini de. İlk kez ondan duyduğunuz, orijinalini duyunca şaşıracağınız ve belki de daha çok beğeneceğiniz ya da hala Haluk Levent'in söylediğini sevmeye devam edeceğiniz şarkılar...