Görüş Bildir
Haberler
Intel'den En Yaratıcı Tweete Asus Bilgisayar

Intel'den En Yaratıcı Tweete Asus Bilgisayar

Batuhan
31.12.2014 - 13:39

Yeni yılın ilk hediyesi Intel’den geldi. Intel, soysal medya üzerinden başlattığı “ Yeni Yıla Yeni Bilgisayar ” kampanyasıyla kullanıcıları, sorun çıkaran eski bilgisayarlarını yenilemeye davet ediyor.

Intel, 2015’e sayılı günler kala eski bilgisayarların kullanıcılara yarattığı sorunlara dikkat çekmek amacıyla Hepsiburada.com işbirliği ile yeni bir kampanya başlattı. Sosyal medya üzerinden “Eski bilgisayar kullanmak kötü, yeni yıla eski bilgisayar ile girmek ise çok daha kötü” sloganıyşa başlatılan kampanya ile 2014 yılında kullanıcıların bilgisayarlarında en çok hangi sorunlarla karşılaştıkları belirlenecek ve en yaratıcı 3 tweet ödüllendirilecek .

Kampanyaya katılmak için yeniyilayenibilgisayar.com sitesi üzerinden Twitter ile giriş yapan kullanıcılar, bilgisayarlarıyla ilgili ısınma, hız, pil ömrü ve ağırlık olarak dört ana başlık olarak belirlenen konulardan en çok hangisinden şikayet ettiklerini seçecekler. Seçtikleri başlıkla bağlantılı olarak ısınma için #sankitostmakinesi , hız için #kamplumbağadanhallice , pil ömrü için #bielektrikyok ve ağırlık için #kütükgibiadeta hashtagleri ile tweet atacaklar. Atılan tweetler arasından seçilen en yaratıcı 3 tweet ise Asus marka bilgisayarın sahibi olacak.

tarihinde sona erecek kampanyada Intel ve Hepsiburada.com ortak jürisi tarafından seçilecek kazananlar, 13 Ocak 2015’te hem Intel Türkiye hem de Hepsiburada.com resmi Twitter hesapları üzerinden duyurulacak.

LOG

Kaynak: http://www.log.com.tr/intelden-yeni-y...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0