İnsanlarda Hangi Pasta Gibi Bir Tat Bırakıyorsun?

Yemek Testleri
525PAYLAŞIM

Pastayı kim sevmez? Hepimiz ister meyveli, ister çikolatalı olsun pastaları severiz. 🎂

Bakalım sen insanlarda hangi pasta gibi bir etki bırakıyorsun?

1. Hadi başlayalım! Eşinin/sevgilinin en beğendiğin özellikleri nelerdir?

Sadakat, dürüstlük
Korumacı, ilgili
Başarılı, hırslı
Sevecen, şefkatli
Açık fikirli, düşünceli
Esprili, neşeli

2. Arkadaşın sevgilisinden ayrılmış diyelim! Bu durumda ona hangi nasihatı verirsin?

"Boşver sana kız mı/erkek mi yok!" derim.
Kafasını dağıtmak için onu dışarıya çıkarırım.
Tekrar barışması için akıl veririm.
Onu sadece dinlerim.
Ona hemen başka birisini ayarlarım.
Beraberce söveriz gelmişine geçmişine.

3. Hangi ülkenin yemekleri senin damak tadına uygun?

İtalyan mutfağı
Japon mutfağı
Meksika mutfağı
Amerikan mutfağı
Türk mutfağı
Hint mutfağı

4. Televizyonda en çok hangisini izliyorsun?

Yarışma programları
Dizi
Yemek programları
Film
Spor programları
Haber programları

5. İnsan ilişkilerinde olmazsa olmaz dediğin olgu bunlardan hangisi?

Hoşgörü
Kibarlık
Güven
Saygı
Samimiyet
Dürüstlük

6. Havalar da epeyce ısındı. Dondurmanı nasıl istersin?

7. Sır tutma konusunda nasıl birisin?

Çok yakınım olanlarla bazen paylaşırım.
Nadiren ağzımdan kaçırdığım olur.
Fazlaca boşboğazım.
Sır benimle mezara gider!
Tutabildiğim kadar tutmaya çalışırım.
Kimse ağzımdan tek kelime alamaz.

8. Son olarak, dünyaya bir kuş olarak gelsen hangi kuş olmak isterdin?

Kumru
Penguen
Papağan
Albatros
Baykuş
Kartal

Tiramisu!

Verdiğin cevaplara göre sen insanlarda tiramisu gibi bir tat bırakıyorsun. Dışarıdan biraz soğuk ve uzak bir tavrın olsa da içerde dünyanın en minnoş insanısın. İnsanlar senin soğuk tavırlarından dolayı senden uzak dursa da seni tanıyanlar seni fazlasıyla seviyor. Zaten sen öyle fazla insan kalabalığı sevenlerden değilsin. Sosyal olacağım diye her şeye atlayan bir tavrın da yok bu nedenle öyle gerekli gereksiz herkesin sana yaklaşmaması da işine geliyor.

Mozaik Pasta!

Verdiğin cevaplara göre sen insanlarda mozaik pasta gibi bir tat bırakıyorsun.  Sen dışarıdan dümdüz gözüküp içinde bol bol sürprizlerle dolusun. Seni tanıyan insanların ilk izlenimi "Biraz fazla garip biri değil mi ya?!" şeklinde olsa da seninle geçirdikleri 1-2 saatten sonra fazlasıyla mükemmel biri olduğunun farkına varıyorlar. Bu sürprizlerle dolu halin seni biraz da dengesiz yapmış gibi. Bir anda gülüp hoplayıp zıplarken, hemen modun düşebiliyor bir kenara çekilip hayatı sorgulamaya başlıyorsun. Ama zaten bu hayatta böyle dengesiz, sürprizlerle dolu ve doya doya yaşamak bu zamanın gerektirdiklerinden. Merak etme çevrendekiler senin bu halini çok seviyor!

Alman Pastası!

Verdiğin cevaplara göre sen insanlarda Alman pastası gibi bir tat bırakıyorsun. İnsanların aklına da sen denilince geleneklerine bağlı, evcimen bir insan geliyor. Bir insan bu kadar mı geleneklerini sever ve her fırsatta bağlı kalır? Geleneklerine bu kadar bağlı olman sana anaçlık/babacanlık da katıyor, yardıma ihtiyacı olan herkesin yanında bitiyorsun. Derdi tasası olan herkes senin yardımına ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle de insanlar senin çevrede olmandan fazlasıyla mutlu. Keşke herkesin etrafında senin gibiler olsa...

Köstebek Pasta!

Verdiğin cevaplara göre sen insanlarda köstebek pasta gibi bir tat bırakıyorsun. İnsanlar üzerinde saf ve rahatlatıcı bir etki bırakıyorsun. Bir insanın her hareketi mi doğal olur arkadaş. Yapmacıklıktan fazlasıyla nefret eden tavrınla insanların kalbinde çoktan tahtını kurmuşsun bile. Her şeyin doğalını seviyorsun. Bununla kalmıyor insanlara da böylesine temiz bir enerji yolluyorsun. Bu nedenden olsa gerek ki senin yanından hiçbir yere ayrılmak istemiyorlar. Fazlasıyla arkadaş canlısı ve sevilen bir insansın. Dedik ya tek düşmanın yapmacıklık eh bir zahmet onlar da senden uzak dursun!

Muzlu Rulo Pasta!

Verdiğin cevaplara göre sen insanlarda muzlu rulo pasta gibi bir tat bırakıyorsun.  Sen insanlarda enerjik bir etki yaratıyorsun. Senin yanında mutsuzluğun "m"sinden eser olmaz! Girdiğin ortamda herkese hop hop hoplayıp, zıp zıp zıplatacak enerjiyi veriyorsun. İnsanların hayatına renk ve neşe katıyorsun. Sıkıcı ortamlar senin için tam bir cehennem. Ne yapıp ne edip ya ortamı değiştiriyorsun ya da o ortamdan uzaklaşıyorsun! Bu hayat başka türlü çekilmez kardeşim en iyisini yapıyorsun!

Çilekli Pasta!

Verdiğin cevaplara göre sen insanlarda çilekli pasta gibi bir tat bırakıyorsun.  İnsanlarda çocuk kalbi gibi bir etki yaratıyorsun! Öylesine saf, temiz ve mutlu bir tavrın var. Kim olursa olsun ona kalbini bütün derinlikleriyle açıyorsun. Senin olduğun yerde kötülüğe yer olmuyor. Bütün kötü enerji ve durumları bir anda savurma gibi bir özelliğin var ki bu dünyalara bedel. Bir kahkahanla çevrendeki herkesi mutlu edebilme gibi de bir yeteneğin var bu da kimseye nasip olmaz hani...

ONEDİO YEMEK SUNAR!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sunflower

Verdiğin cevaplara göre sen insanlarda mozaik pasta gibi bir tat bırakıyorsun. Sen dışarıdan dümdüz gözüküp içinde bol bol sürprizlerle dolusun. Seni tanıyan insanların ilk izlenimi "Biraz fazla garip biri değil mi ya?!" şeklinde olsa da seninle geçirdikleri 1-2 saatten sonra fazlasıyla mükemmel biri olduğunun farkına varıyorlar. Bu sürprizlerle dolu halin seni biraz da dengesiz yapmış gibi. Bir anda gülüp hoplayıp zıplarken, hemen modun düşebiliyor bir kenara çekilip hayatı sorgulamaya başlıyorsun. Ama zaten bu hayatta böyle dengesiz, sürprizlerle dolu ve doya doya yaşamak bu zamanın gerektirdiklerinden. Merak etme çevrendekiler senin bu halini çok seviyor!

heart-shaped-glasses

Çilekli pasta en sevdiğimmmm

nida-nida3

köstebek pasta acıktım yawwww

asli-akbulut3

Verdiğin cevaplara göre sen insanlarda muzlu rulo pasta gibi bir tat bırakıyorsun. Sen insanlarda enerjik bir etki yaratıyorsun. Senin yanında mutsuzluğun "m"sinden eser olmaz! Girdiğin ortamda herkese hop hop hoplayıp, zıp zıp zıplatacak enerjiyi veriyorsun. İnsanların hayatına renk ve neşe katıyorsun. Sıkıcı ortamlar senin için tam bir cehennem. Ne yapıp ne edip ya ortamı değiştiriyorsun ya da o ortamdan uzaklaşıyorsun! Bu hayat başka türlü çekilmez kardeşim en iyisini yapıyorsun!

turksair

Verdiğin cevaplara göre sen insanlarda tiramisu gibi bir tat bırakıyorsun. Dışarıdan biraz soğuk ve uzak bir tavrın olsa da içerde dünyanın en minnoş insanısın. İnsanlar senin soğuk tavırlarından dolayı senden uzak dursa da seni tanıyanlar seni fazlasıyla seviyor. Zaten sen öyle fazla insan kalabalığı sevenlerden değilsin. Sosyal olacağım diye her şeye atlayan bir tavrın da yok bu nedenle öyle gerekli gereksiz herkesin sana yaklaşmaması da işine geliyor.

Görüş Bildir