Bize Akşam Yemeği Hazırla, İlişki Durumunu Söyleyelim!

Yemek Testleri-

Şöyle kallavi bir akşam yemeği hazırla da sana ilişki durumunu söyleyelim! 

Hazırsan teste başlayalım!

1. İlk önce akşam yemeğinden önce iştah açıcı bir yiyecek seç bakalım!

Üzüm
Bal ve Tereyağı
Kuru incir
Ceviz

2. Peki bu akşam yemeğinde ne içeceksin?

Su
Şarap
Meyve suyu
Ayran

3. Çorba olarak hangi çorbayı tercih edersin?

Sebze çorbası
Mercimek çorbası
Kremalı mantar çorbası
Yayla çorbası

4. Geldik yemeğin can damarına! Seç bakalım bir ana yemek!

Çökertme Kebabı
Körili Tavuk
Fırında Levrek
Hünkar Beğendi

5. Ana yemeğin yanına da tamamlayıcı bir yemek seç bakalım!

Makarna
Patates püresi
Pilav
Mücver

6. Salatasız yemek mi olur? Seç en güzelinden bir salata!

Rus salatası
Kereviz Salatası
Patates salatası
Çoban Salatası

7. Sona yaklaşırken tatlı yiyip tatlı konuşalım! Seç bakalım bir tatlı!

Ayva Tatlısı
Cheesecake
Sütlaç
Profiterol

8. Geldik son soruya! Artık masadan kalktık yemek bitti. Daha sonrasında ne yemek ya da içmek isterdin?

Meyve
Çekirdek
Türk Kahvesi
Çay

İlişki Durumu: Karışık!

Hazırladığın akşam yemeğine göre, senin ilişki durumunun bayağı bir karmaşık olduğunu tespit ettik. Bir öyle, bir öyle. Ne gitmek geliyor içinden, ne de kalmak. Bazen dünyanın en güzel günü oluyor senin için, bazense rezalet. Bu yönüyle ilişki durumun tam bir keşmekeş. Ne yapacağını bu işin sonunun nerelere varacağını bilemedik. Umarız ki senin mutluluğunda sonlanır bu durum!

Hayatında birisi var!

Hazırladığın akşam yemeğine göre, senin hayatında birisi olduğunu belirledik. Bir insanoğlunun başına gelebilecek en güzel duyguyu yaşıyorsun halihazırda. Emin adımlarla da ilerliyorsunuz yolunuzda. Hafif romantik, hafif de komik bir ilişkiniz var. Hiç bozmayın, güzel kardeşlerimiz, aynen devam ;)

Yalnızsın!

Hazırladığın akşam yemeğine göre, senin yalnız olduğunu tespit ettik. Senin için asla umutsuz vaka diyemeyiz; çünkü bu yalnızlık aslında biraz senin istediğin bir şey. Bağımsızlık ve dahi özgürlüğüne öyle bağlısın ki, kimsenin kahrını çekecek halde değilsin. Kendini seviyor, omuz başlarından öpüyorsun, helal be yalnız kurt :)

Evlisin, mutlusun, belki de çocuklusun!

Hazırladığın akşam yemeğine göre, senin 1. Evli, 2. Mutlu, 3. Çocuklu (Belki?) olduğunu belirledik ve mutluluğundan gözlerimiz yaşardı biliyor musun? Ruh eşini bulmak, bu dünyadaki en meşakatli iş ve sen bunu başarmışsın. İkiniz bir fidanın güller açan dalısınız bu halinizle, üçüncü bir fidan da yeşermiyor değil hani (acaba? bebek?). Hadi artık yapın da çocuk sevelim :)

ONEDİO YEMEK SUNAR!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nehird2005_1903

Hazırladığın akşam yemeğine göre, senin 1. Evli, 2. Mutlu, 3. Çocuklu (Belki?) olduğunu belirledik ve mutluluğundan gözlerimiz yaşardı biliyor musun? Ruh eşini bulmak, bu dünyadaki en meşakatli iş ve sen bunu başarmışsın. İkiniz bir fidanın güller açan dalısınız bu halinizle, üçüncü bir fidan da yeşermiyor değil hani (acaba? bebek?). Hadi artık yapın da çocuk sevelim :) YANLIŞ HEMDE BAYAAA YANLIŞ 13 YAŞINDA NE EVLİSİ NE ÇOCUĞU aq yaa

nehir-braderin

18 yaş altıyım ben evlenmek ne alaka

nehir-braderin

OHAAA ne evlisi ne mutlusu yalnızım ben

nehir-braderin

Evlisin, mutlusun, belki de çocuklusun! Evlisin, mutlusun, belki de çocuklusun! Hazırladığın akşam yemeğine göre, senin 1. Evli, 2. Mutlu, 3. Çocuklu (Belki?) olduğunu belirledik ve mutluluğundan gözlerimiz yaşardı biliyor musun? Ruh eşini bulmak, bu dünyadaki en meşakatli iş ve sen bunu başarmışsın. İkiniz bir fidanın güller açan dalısınız bu halinizle, üçüncü bir fidan da yeşermiyor değil hani (acaba? bebek?). Hadi artık yapın da çocuk sevelim :)

korecanaydan

Hazırladığın akşam yemeğine göre, senin ilişki durumunun bayağı bir karmaşık olduğunu tespit ettik. Bir öyle, bir öyle. Ne gitmek geliyor içinden, ne de kalmak. Bazen dünyanın en güzel günü oluyor senin için, bazense rezalet. Bu yönüyle ilişki durumun tam bir keşmekeş. Ne yapacağını bu işin sonunun nerelere varacağını bilemedik. Umarız ki senin mutluluğunda sonlanır bu durum!

Başlıklar

Tercihtatlıyiyecek
Görüş Bildir