Görüş Bildir
Haberler
İnsanlarda Hangi Sebze Gibi Bir Tat Bırakıyorsun?

etiket İnsanlarda Hangi Sebze Gibi Bir Tat Bırakıyorsun?

İnsanların üstünde nasıl bir etki bırakıyor, onları hangi sebze gibi etkiliyorsun? Bu ilginç testle bunun cevabını öğreneceksin. ☺

Testi çöz ve sonucunu gör! 

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Haydi başlayalım! Bu lezzetlerden hangisi tam da sana göre??

2. Bu sıcak havalarda seni serinletecek dondurmayı seç!

3. Güzel özellikleri düşünerek sevdiğin kişinin nasıl biri olması seni daha çok mutlu eder/ediyor?

4. En son ne zaman sebze yedin?

5. Pekii çocukluğunun kitabı hangisiydi? 💙

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Sır tutma konusunda nasıl birisin?

7. Söyle bakalım hangi sıfat, senin tanımlamak için biçilmiş kaftan?

8. Son olarak, dünyaya bir çiçek olarak gelsen hangi çiçek olmak isterdin?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Domates!

Domates!

Verdiğin cevaplara göre insanlarda domates gibi bir tat bırakıyorsun! Sen bu dünyanın en pozitif, en neşeli  insanlarından birisin. Nasıl domates yerken mutsuz olan bir insan yoksa, seninle vakit geçirirken de mutsuz olan insan yok! Ayrıca senin tutkuyla dolu bir ruhun var. Çevrendeki insanlara tutkuyla bağlanıyorsun. Etrafındakiler de çok iyi bilir ki, senin tutkundan, kararlığından, isteğinden hiçbir şey kaçamaz. Bu yüzden de seninle her yola çıkarlar. Onlara hem kol kanat gerip hem de onların amaçlarına ulaşmasına yardımcı olursun. Melek gibisin diyebiliriz yani kısaca. :)

Biber!

Biber!

Verdiğin cevaplara göre insanlarda biber gibi bir tat bırakıyorsun!  Sen çevrende her zaman saygın, olgun ve bilgin bir insan olarak görüldün. Etrafındakilere sözünü dinletebilen, onlara yol gösterebilen biri oldun hep. Bu yüzden de sana inanılmaz derecede saygı ve sevgi duyuyor etrafındaki herkes. Her zaman ilginin odağındasındır, sen konuştuğun zaman insanlar susup seni dinler. Yaratıcısın ve kendine güvenin tam. Herkes seninle bu yüzden arkadaş olmak için can atar. Sen ise seçicisindir ama seçtiğini de sonunda kadar bırakmazsın.

Havuç!

Havuç!

Verdiğin cevaplara göre insanlarda havuç gibi bir tat bırakıyorsun!  Senin bu hayata geliş amacın eğlenmek. Enerjiksin, hızlısın ve çalışkansın. Asla tembel değilsin. Mutlusun sen mutlu. Bu yüzden insanlara çok iyi geliyorsun, yani senden bir parça tüm insanlara iyi gelir.. Sen, tam bir sırdaş, tam bir dostsun. İnsanın seninle konuştuğu, dertleştiği, vakit geçirdiği zaman üzerine bir rahatlama geliyor. Bu yüzden insanlara çok iyi geliyorsun. Senden herkese lazım, şifa niyetine :)

Salatalık!

Salatalık!

Verdiğin cevaplara göre insanlarda salatalık gibi bir tat bırakıyorsun! Arkadaş ortamının en popüler insanı sensin. Bu yüzden sevmeyenlerin var evet ama bu senin suçun değil. Öyle bir etkin var ki bu hayatına ve çevrene yansıyor. Hareketlisin; hatta insanlar bu hareketliliğini izlerken bile yoruluyor, o derece. Çevrende de buna göre insanlar var ve bu şekilde çok mutlusunuz. Çünkü sen dünyada görüp görebileceğimiz en uyumlu insanlardan birisin. Her ortama, her yeniliğe ayak uydurursun.

Fasulye!

Fasulye!

Verdiğin cevaplara göre insanlarda fasulye gibi bir tat bırakıyorsun!  Arkadaşların ve ailen arasında süper kahraman olarak bilinirsin. Yardımseversin. Ettiğin yardımlar karşılıksız olanındandır. Hatta etrafınla o kadar ilgilisin ki, bazen kendini unuttuğun bile oluyor. Ama senin için fark etmez, çünkü sen busun. Ayrıca bilge ve olgun bir kişiliğe sahip olduğunu da söylemek gerek. Sendeki tecrübe dünyanın dertleri kadar çok! Çevrendekilerin stresini azaltmak senin için çocuk oyuncağı. Bu yüzden insanlar her zaman seni yanlarında isterler.

Patates!

Patates!

Verdiğin cevaplara göre insanlarda patates gibi bir tat bırakıyorsun!  Hayatı yaşamayı çok iyi biliyorsun. Arkadaş canlısısın, girişkensin, dışa dönüksün, sıcakkanlısın. Şöyle bir özelliğin daha var ki, bu cidden kıskanılır: Her şeyi iyiye yoruyorsun, içinde zerre kötülük yok. Sana mesafeli bakan insanlar var. Ama bu tamamen seni kıskandıkları için. Bakıp bakıp dursunlar.  Arkadaş canlısısın, sıcakkanlısın. Olduğun gibisin işte, aslında herkesin de olması gerektiği gibi. Bu yüzden hayatındaki insanlar seni her zaman sayıp, seviyorlar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
669
333
149
97
49
30
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

oruçluyum allahım dayanma gücü ver yarabbi

Kübra Temurkan

salatalık çıktım ya 😂

Seray Aksu

Fasulye çıktı, çok severim😍😃