Görüş Bildir

etiket Dünyaya Kuş Olarak Gelsen Hangi Kuş Olurdun?

Anasayfa > Test

Kuşlar dünyasına hoş geldin! Dünyaya kuş olarak geldiğini varsayalım. Bakalım hangi kuş türü olurdun? 

Testi çöz ve sonucunu gör! 

1. Haydi başlayalım! Bulutlara baktığın zaman genelde ne görüyorsun?

1. Haydi başlayalım! Bulutlara baktığın zaman genelde ne görüyorsun?

2. "O olmadan asla yaşayamam" dediğin şey nedir?

Huzur
Huzur
Doğa
Doğa
Başarı
Başarı
Aile
Aile
Özgürlük
Özgürlük
Lüks
Lüks

3. Kuşlarla ilgili söylenen sözlerden hangisi sence de en doğrusu? 👍🏻

3. Kuşlarla ilgili söylenen sözlerden hangisi sence de en doğrusu? 👍🏻
''Her kuş kapana düşmez, hatta aItın yaIdızIı oIsa da.''
''Kuş, insafsız eIIerin yıkacağından korksa da yine yuvasını kurar.''
''GüzeI kuşIarı gösteren, yaInız tüyIeri değiIdir.''
''KuşIar doğa adIı annenin en güzeI çaIgıcıIarıdır.''
''Sevdanın gökyüzüne kanatIanmış haIidir kuşIar.''
“Nerede kuşlar varsa, orada mutlaka umut vardır.”

4. Mümkün olsa hem çok severek hem de başarılı bir şekilde yapabileceğin bir meslek seç hadi!

Politikacılık
Politikacılık
Yazarlık
Yazarlık
Psikologluk
Psikologluk
Yöneticilik
Yöneticilik
Oyunculuk
Oyunculuk
Müzisyenlik
Müzisyenlik

5. Teste bir kuş olacağını varsayarak girdin biliyoruz. Pekii kuş olsan ne ile beslenmek daha hoşuna giderdi? 🍴

Kırmızı et
Kırmızı et
Böcekler
Böcekler
Meyve
Meyve
Balık
Balık
Tahıl ve tahıl ürünleri
Tahıl ve tahıl ürünleri
Deniz canlıları
Deniz canlıları

6. Bir kuş sahiplendiğini varsayalım. Ona ne isim verirdin?

6. Bir kuş sahiplendiğini varsayalım. Ona ne isim verirdin?

7. Genel olarak nasıl insanlara hayranlık duyuyorsun?

7. Genel olarak nasıl insanlara hayranlık duyuyorsun?

8. Son olarak, dünyaya bir kedi olarak gelsen hangi kedi olmak isterdin?

Abyssinian
Abyssinian
Tekir
Tekir
Birman
Birman
Van Kedisi
Van Kedisi
İran Kedisi
İran Kedisi
Siyam
Siyam

Kartal!

Kartal!

Dünyaya kuş olarak gelsen kartal olurdun! Kuşlar arasında senin kadar özgürü, senin kadar bağımsızı var mıdır, merak konusu doğrusu. Özgürlüğüne aşırı düşkünsün. Sen çevrende her zaman saygın, olgun ve bilgin bir insan olarak görüldün. Etrafındakilere sözünü dinletebilen, onlara yol gösterebilen biri oldun hep. Bu yüzden de sana inanılmaz derecede saygı ve sevgi duyuyor etrafındaki herkes. Her zaman ilginin odağındasındır, sen konuştuğun zaman insanlar susup seni dinler. Yaratıcısın ve kendine güvenin tam. Herkes seninle bu yüzden arkadaş olmak için can atar. Sen ise seçicisindir ama seçtiğini de sonunda kadar bırakmazsın.

Baykuş

Baykuş

Dünyaya kuş olarak gelsen baykuş olurdun! Hayatı yaşamayı çok iyi biliyorsun. Pek arkadaş canlısısın, girişken ya da sıcakkanlı olduğun söylenemez ama insanlarda güzel izler bırakıyorsun. Dışarıdan çok tembel ve uykucu görünebilirsin; ama bu, işi bilip işe gitmemenle alakalı. Şöyle bir özelliğin daha var ki, bu cidden kıskanılır: Her şeyi iyiye yoruyorsun, içinde zerre kötülük yok. Sana mesafeli bakan insanlar var. Ama bu tamamen seni kıskandıkları için. Bakıp bakıp dursunlar. Olduğun gibisin işte, aslında herkesin de olması gerektiği gibi. Bu yüzden hayatındaki insanlar seni her zaman sayıp, seviyorlar.

Papağan!

Papağan!

Dünyaya kuş olarak gelsen papağan olurdun! Senin bu hayata geliş amacın eğlenmek ve eğlendirmek. Enerjiksin, hızlısın ve çalışkansın. Renkli bir kişiliksin.Mutlusun sen mutlu. Bu yüzden insanlara çok iyi geliyorsun, yani senden bir parça tüm insanlara iyi gelir. Meraklısın, dolayısıyla da kolay öğrenebiliyorsun. Yeni şeyler öğrenmek senin için bir yaşam biçimi haline gelmiş. Bu kadar güzel özelliğine rağmen tek kusurun var o da tembel olman. Ama o da nazar boncuğu olsun. İnsanın seninle konuştuğu, dertleştiği, vakit geçirdiği zaman üzerine bir rahatlama geliyor. Bu yüzden insanlara çok iyi geliyorsun. Senden herkese lazım, şifa niyetine :)

Albatros!

Albatros!

Dünyaya kuş olarak gelsen albatros olurdun! Arkadaşların ve ailen arasında süper kahraman olarak bilinirsin. Doğal bir lidersin. Yardımseversin. Ettiğin yardımlar karşılıksız olanındandır. Hatta etrafınla o kadar ilgilisin ki, bazen kendini unuttuğun bile oluyor. Ama senin için fark etmez, çünkü sen busun. Ayrıca bilge ve olgun bir kişiliğe sahip olduğunu da söylemek gerek. Sendeki tecrübe dünyanın dertleri kadar çok! Çevrendekilerin stresini azaltmak senin için çocuk oyuncağı. Bu yüzden insanlar her zaman seni yanlarında isterler.

Kumru!

Kumru!

Dünyaya kuş olarak gelsen kumru olurdun! Tüm kuş kardeşlerin içinde senin kadar şefkatlisi yok. Sende 'sevmek' eylemi gerçek anlamını bulur. Dostlarını, aileni, sevgilini asla yarı yolda bırakmazsın; gerekirse tüylerini süpürge edersin onlar için. Sadakatse senin için her şeyden önce gelir. Bunun karşılığında ise onlardan, çok değil, sevgi kırıntısı bekliyorsun. E bu da senin hakkın zaten. Dünyada daha güzel bir şey var mı sevgiden? Çevrendekiler seni çok seviyorlar; zaten seni sevmemek ne mümkün!

Penguen!

Penguen!

Dünyaya kuş olarak gelsen penguen olurdun! Sen bu dünyanın en pozitif, en neşeli  insanlarından birisin. Seninle vakit geçirirken mutsuz olan insan yok! Ayrıca senin tutkuyla dolu bir ruhun var. Çevrendeki insanlara tutkuyla bağlanıyorsun. Etrafındakiler de çok iyi bilir ki, senin tutkundan, kararlığından, isteğinden hiçbir şey kaçamaz. Bu yüzden de seninle her yola çıkarlar. Mücadele etmek senin karakterindir kısaca. Sen bunların farkında olduğun için, şımarmıyorsun, haddini biliyorsun, kalendersin, geçim sıkıntısı nedir bilirsin ve soğuğun ne demek olduğunu da. Bizdensin yani. ;)

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1054
550
311
100
77
60
50
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
feyk

kartal olacan desinler basvurumu hemen yapiyim. https://www.youtube.com/watch?v=fechyo4W53s

narobb

Kumru çıktı :D nedenini bilmiyorum ama cidden kumruları gördüğümde bir başka seviniyorum ve mutlu oluyorum. Çok hoş ve narin bir tür olarak görünüyorlar gözü... Devamını Gör

Ezgiliçe

Bir Beşiktaşlı olarak, aksi beklenemezdi zaten :)