Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İnsanda "Yeter be! Bi Yok Olun!" Hissini Gün Yüzüne Çıkaran Birbirinden Yılışık 12 Sevgili Tipi

 > -

Bu insanlar hayatı bizlere zehir etmek için vardır. Şıpıdık terlikleriyle çimlerin üzerinde yuvarlananlardan tutun da, bir buçuk soğanlı adana dürümü gömdükten sonra yapış yapış öpüşenlerine kadar... Bu çiftlerin ilişkileri bize "yeter be!" derdirtir ve çığlık atarak oradan uzaklaşmamıza neden olurlar... 

İşte gördüğünüz yerde kaçmanız gereken, sade ve neşeli dünyanızda atom bombası etkisi yaratan 12 çift:

1. Yapışık eldiven giyen çift 😕

Bu çiftlere neden böyle bir şey yaptıklarını sorarsanız, size havanın çok soğuk olduğunu ve ancak bu şekilde ellerini ısıtabildiklerini söylerler. Halbuki hava 15 derecedir, güneş mis gibi parlamaktadır... Ama yook! Onların elleri üşüyor ve ancak böyle ısınıyor!

2. Kendilerini Leonardo DiCaprio ve Kate Winslet sanarak her yaz fiks Titanik pozu veren çift 😕

Göbekler olmuş 9 katlı yağ tulumu, yaş ermiş kemale, nasır nasır ayaklar, altında köy marketinden alınma 10 liralık deniz şortu, son iki ayın maaşını yatırmışsın 1 saat tekne kiralamaya, sen hala Titanik pozu ver... Oluyor mu? Sizi 3 hayırla uğurluyoruz canlarım.

3. Telefon zillerini bu şekilde ayarlayan ve utanmadan otobüste telefonu gümbür gümbür çalarken yavaş hareket edenler.

Otobüstesinizdir... İşten/okuldan çıkmış, günün yorgunluğuyla eve dönmeye çalışıyorsunuzdur... Birinin telefonu çalmaya başlar aniden... Bu 'sevgilin arıyor!' zırvalığını zil sesi yapmıştır... "Allahım" dersiniz, "hemen açsa da kurtulsam şu saçmalıktan"... Ama öyle olmaz... Zatımız öylesine yavaş hareket eder ki, sanarsınız atom parçalamış da fotonları inceliyor... Bu zil sesinin sustuğu an bir türlü gelmez... Bunu yapan insanları şiddetle kınıyorum!

4. Aktivite anlayışı bulabildikleri her yere yatmak olan çift 😵

Yaz ayları bu çiftlerin cenneti yaşadıkları zamandır. Giyerler yazlık şortlarını ve şıpıdık terliklerini, biraz dondurma yiyerek dolaştıktan sonra buldukları ilk yere yığılıverirler... Ama yetmez. Kalkarlar biraz daha yürürler, gene hoppalaa çimlerdeler... Özellikle Ege Bölgesi'nin yazlık beldelerinde bu tip çiftleri sıklıkla görmek mümkündür.

5. Isıtırım/ateşini yolla/yakarım/yalarım vb. ifadelerle birbirine yılışan çift 😕

Bu tiplerin her iki kelimesinden biri sevgilisine 'bir şeyler' yapmaya yöneliktir. Aralarında asla bir ciddiyet bulunmaz. Yani yavşaklık diz boyudur... Isıtırım/yalarım şeklinde başlayan ilişki bir süre sonra parçalarım/emerim noktasına gelir ve işler iyice çığrından çıkar. Bu çiftler insanda "yeter be!" duygusunu ortaya çıkaran en yaygın tiplerdendir.

6. Bu tarz tişörtler giyerek insanı çileden çıkaran çift 🔫

Her şeyi yapın ama bunu yapmayın... Bakın her şeye katlanırız, isterseniz aynı donu giyin katlanırız... Ama bu olmuyor. Bunu lütfen yapmayın.

7. Gittikleri her yerde öpüşen çift 😵

Bunları bilirsiniz zaten... Kafede, otobüste, sokakta, sınıfta, dürümcüde (soğanlı adananın üzerine), spor salonunda ve kahve sırasında alabildiğine öpüşürler. Öpüşmeyin demiyoruz, ahlak polisi değiliz tamam da... Yani olmuyor... İşte... Anlıyor musunuz? 😕

8. Kalp şekline benzeyen ne varsa fotoğrafını çekip sevgilisine gönderen tipler 😓

Dağ, taş, bulutlar, insanlar, kıçında çıkan ben, pizzanın üzerindeki sucuklar, bereli dolmuş şoförünün arkadan görüntüsü, sokak ışıklarının yerde çıkardığı desenler... Bu tipler nerede kalp benzeri bir şeyler görürse anında fotoğrafını çeker ve sevgilisine postalar.. Bir de üstüne "bak aşkımm bizim aşqqımız 💚" yazmaz mı... Yazık size!

9. Kucak kucağa oturup birbirine aşklı böcekli şiirler okuyan çift 😕

Bu çiftler artık sulu duygusallık ve bayat romantizm konusunda sınırı aşmışlardır. Birbirlerine sürekli düz şiirler okuyarak daha da sıkı sarılırlar ve çok derin bir aşk yaşadıklarını sanarak bulutların üzerinde uçarlar. Okudukları şiirler haliyle ilkokul seviyesinde olur. İşte o bayat şiirlerden bir tanesine örnek:

bak kuşlar çiçekler ne güzel

kalbim pır pır uçuyor kelebek gibi

seni çok seviyorum canım sevgilim

ölürüm sensiz beeeen :(((

10. Birbirine dokunmadan duramayan çift 😔

Gittikleri her yerde bir şekilde birbirine dokunmaya çalışır bu çiftler... Süpermarkette kasa sırasında beklerken bile bir yerlerini birbirlerine değdirirler. Bu tiplerin ilişkiye yeni başlamış olmaları ve fiziksel açlıklarını henüz doyuramamış olmaları muhtemeldir. Bu tarz arkadaşlarınız varsa, onların birbirine dokunma isteğinin ceremesini siz çekersiniz. Uzak durmakta ve sinirlenmeden oradan uzalaşmakta fayda var.

11. Birbirine aşk bankasından çekler veren çift 😔

Bu çekler böyle tomarla satılır... Çiftimiz gider, birer tomar alırlar. Sonra da sanki bu cümleleri söyleseler yetmiyormuş gibi, bu çekleri imzalayı imzalayıp birbirlerine verirler... Yazıhh günahh!

12. Sürekli sevgilisiyle yaptığı aktivitelerden bahsedenler 😵

Yok şuraya gittik, yok burama dokundu, yok şöyle işe girdi evlenicez, yok oktoberfest'e gidiyoruz, yok bana hediye aldı, yok bana masaj yaptı, yok kıçını döndü yattı, yok eski sevgilisini favlamış, yok arabayla dağ gezisine gidicez, yok artık yanyanayken osuruyoruz ilişkimiz çok farklı bir boyuta geldi, yok çok seviyom... Yok da yok yani... Yok arkadaşım! İstemiyoruz dinlemek alla alla...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bootstrap

5tekiler gay bence

can-ugurlu

üşenmedim tekrar baktım harbi dedim sonra şukunu verdim :D

1sosyolog

Ergenken her birini yaptığım için pişman mıyım ? HAYIR :D ayrıca madde 10 hiç bir zaman değişmez, sevgili ile her daim temasta kalınmalı :)

tgcesii

Başkalarına aşk bankasından çek verdin mi :( bana doğruyu söyle

1sosyolog

Şey sanırım ergenliğimde yoktu o, sen ilksin aşqım :S :S :S lol

tgcesii

Saqol cnm yha mujuk :*

1sosyolog

Ergenlikten dönebilir miyiz bu tarafa, izin var mı :D

tgcesii

ikili ilişkiler temalı başlıklarda buluşmak kaydıyla. :D

1sosyolog

Her zaman o başlıklarda bekliyor olucam :D

mervenurulku

bazıları hakikaten çekilmez oluyor artık

barisylmz

12side birbirinden sinir bozucu görmemişin manitası olmuş gibi ne bu bee

ahunaz

tamam her şeyi kabul ediyoruzdaaa olur-olmaz yerde öpüşen çiftler ohaaaa yani ohaaaaa... yok yani amacınız ne? çocukmi yapcanız ne yapcaksızınız? insan bu kadar özel olan bir şeyi nasıl sergilemek gereğini hiss ediyor anlamış değilim.

Görüş Bildir