İlişkilerinde Tanık Oldukları Olaylardan Sonra Cicim Aylarının Geride Kaldığını Fark Eden 20 Çift

481PAYLAŞIM

Aşkı öldüren tek şey evlilik değilmiş.

Kaynak: http://whisper.sh/stories/273a8a80-4049-...

1. "Banyoda maskemi yapmış bir haldeyken bacaklarımı tıraşlıyordum ve tuvaletini yapmak için girdiği an cicim aylarının geride kaldığını anladım."

2. "Doğum yaptığı ana şahit olduktan sonra..."

3. "Cicim aylarımız, eşimin beni sinir etmeye başladığını anladığım an bitti."

4. "Hasta olup kusmaya başlamıştı ve ishaldi. İşte o günden sonra cicim aylarının bir daha yaşanmayacağını anladım."

5. "Kapısı açıkken s*çıyordu... Yani benim yanında rahat hissetmesini anlayabiliyorum fakat evliliğimize çok yakın bir süre kaldığı anda bunu yapabileceğini düşünmemiştim."

6. "Osurup, poposunu yüzüme yapıştırıyordu. Bu süreçte iki şey düşündüm: Birincisi, cicim aylarının bittiği, ikincisi ise yoksa bir erkekle mi birlikte olduğumdu..."

7. "İlk kavgamızdan sonra cicim aylarının bittiğini anladım ama benim için sorun değildi. Her ilişkinin değişip gelişmesi gerektiğini düşünüyorum, sürekli aynı yaşamak bana göre değil gibi..."

8. "İkinci buluşmamızda önünde kusmuştum ve cicim ayı terimi bizim için başlamadan bitti."

9. "Poposuna şaplak atarken gördüm. Sanırım bazı şeylere şahit olmamak gerekiyormuş."

10. "İki haftalığına sevgilimin yanına taşınmam bile mental olarak çökmeme yetti. Cicim aylarının ne zaman bittiğini siz tahmin edin."

11. "Eski sevgilimi stalklamaya başladığımda iyi günlerin geride kaldığı kafam dank etmişti. Bu kadar illet olan eski sevgilimin gözüme iyiymiş gibi görünmesi çok üzücüydü."

12. "En iyi arkadaşımla yakın olmaya başladığımızdan beri aynı evde yaşıyoruz. Cicim aylarımız bitti fakat aramızdaki ilişki ve iletişim çok uzun zamandır devam ediyor."

13. "Tüm gece tuvalette kustuğumu gördüğünde cicim aylarımız bitmişti...

Allahtan gecenin bir vakti ilaç almaya eczaneye gidip hayatımı kurtardı."

14. "Eşim, ben duştayken s*çmaya geldiğinde anlamıştım. Daha sonra kendisine ilişkiyi renklendirmemiz gerektiğini fakat bu rahatlıkla olamayacağını söyledim."

15. "Eve geldiğinde benimle ilgilenmek yerine dolaptan bira aldığını gördüğümde anlamıştım. Sanki onu sıkıyormuşum gibi hissetmiştim."

16. "Sigara içemeyip sinir krizleri geçirdiğinde sevgilimin diğer tarafıyla tanıştım ve gerçekten nefret ettim. Cicim aylarımız o zaman bitmişti."

17. "Salonda otururken burnunu karıştırıp odanın diğer tarafına fırlattığında o günlerin geride kaldığını anladım."

18. "Sürekli osuruk yarışması yapmaya başladığımızda cicim ayı devri bizim için kapanmıştı. Eşinin yanında bu kadar rahat olabilmenin keyfini çıkarıyorum."

19. "Kullanılmış tamponlarını gördüğümde bazı şeylerin aslında görülmemesi gerektiğini anladım."

20. "Beni aldattığında."

Sizin cicim ayınız ne zaman bitti? Yorumlarda buluşalım.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

şaplak igrençmiş,biseksüel olabilir tabi kadın mı erkek mi oldugunu belirtmemiş ama erkek oldugunu düşünüyorum.ilişkide saygı çok önemlidir.seni bir birey olarak görmeli.aşk ulaşılmazdır ve herşeyine ulaşıp şahit olmamalısın.evlilik bu yüzden aşkı öldürür.her an yanında olup özlem bittigi için.ayrı odalarda da olmaz zaten ama osuruk,sıçma,gegirme,kusma,işeme hatta soyunma-giyinme vs bilimum ayıp ve evlenmeden,aşıkken,flört halindeyken görülmemesi gereken şeyler elinden geldigince devam ettirilmeli diye düşünüyorum.ilişki ancak böyle canlı tutulabilir.hatta evli olup ayrı evlerde kalınsa bazen,daha iyi olur.bişeye ihtiyacın olunca ararsın falan ama aldatma olasılıgı olmaması,güvenmek,sadakat lazım.bazı eşler birbirine bey-hanım diye hitap ettiginde anlamaz,saçma bulurdum eskiden ama şimdi bunun bile gerekli oldugunu düşünüyorum.

Gizli Kullanıcı

bir ilişkiyi canlı tutmak için gerekenler sevgi,güven,sadakatse,saygı da çok önemli hatta sevgiden bile.saygı sevgiyi tetikler.sevgi bitebilir ama saygı bitmemeli,eger ilişki devam ettirilmek isteniyorsa,yüz göz olunmamalı yani,birbirine kırıcı sözler,küfür,hakaret asla edilmemeli,tabii buna imkan da tanımamalı her iki taraf da.tutkulu aşklarda bu pek mümkün degil çünkü akıl baştan gidiyor,gelişine yaşıyorsun aşkı sonra da çabuk tüketip kanlı bıçaklı olabiliyorsun.çogu ilişkim böyleydi ondan biliyorum.

Gizli Kullanıcı

ilişkinin uzun sürmesinin sebebi saygıdır yani aslında görücü usulü evliliklerin çogu.çünkü birbirini tanımıyorsun bilmiyorsun,evleniyorsun,evlendigin süre içinde tanıyorsun,aşkın zaman kaybetmiyor,evliligin içinde aşık oluyorsun oluyorsan,tanımadıgın için ve hep yanyana oldugun için küfür,hakaret edemiyorsun,yüz göz olma olasılıgın düşüyor,telefon konuşması da yok uzun süreler vs..yani..internet aşkları yada flörtler boş işler aslında.tabi mantık evliligi de cesaret işi..sonuçta hayatını geçirecegin insan...

deneri

Siz hayvanlarla mı birliktesiniz amk? İgrenc iğrenc seyler..

Gizli Kullanıcı

birde bunları cicim ayları bitti diye gösteriyorsunuz buradan birisi kalkıp cicim ayını bitirmek için ya eşinin suratına osurursa n'olacak

ufukdiyoki

İnsan hasta da olur, ishal de. Ama keyfi olarak yapılan iğrençlikler olmaz.

merve-yildiz24

aldatılmak cicim ayının değil ilişkinin bittiğine işarettir ama yine de sen bilirsin.

Görüş Bildir