İlişkilerdeki Klişeleri Mizahi Bir Yolla Ele Alıp Çiftler Arasındaki Düşünce Uçurumunu Anlatan Eğlenceli Mini YouTube Dizisi: Aynen Aynen

147PAYLAŞIM

Gerçekten böyle mi?

Şimdi sizden bu zamana kadar tüm izlediğiniz dizileri unutmanızı istiyoruz. Yok ben unutmam derseniz de kısa süreliğine bi' kenara koyun artık çünkü sizi yeni nesil bir internet dizisiyle tanıştıracağız.

Evet, koyduysanız başlayalım. Dizimizin ismi "Aynen Aynen" Ağustos ayında YouTube üzerinden yayın hayatına başladı.

Dizinin başrollerini "Nil" karakterini canlandıran Nilperi Şahinkaya ve Emir karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu paylaşıyor.

Aynen Aynen, yeni neslin çok fazla kullandığı bir ifade biçimi olduğu için bu kelimeyi seçmişler.

Nilperi Şahinkaya dizinin ismiyle ilgili Milliyet'e verdiği röportaj'da da şöyle diyor; "Birini doğrulamak için kullanıyoruz genelde ama bazen de karşımızdakine çok şey söylemek isteriz, belki aynı fikirde değiliz, belki sinirimizi bozuyor ama o an geçiştirmek için “aynen aynen” deriz. Kapatırız konuyu. Dizi de biraz böyle. Erkek kadının sinirini bozuyor örneğin, o an kadın erkeğe ne demek isterdi kendi hayal dünyasında onu görüyoruz ama gerçekte onun yerine sadece “aynen aynen” diyor. Aynı şey erkek için de geçerli. O yüzden böyle isimlendirdik."

Her bölümü 10 dakikadan kısa süren bu mini dizide Nil ve Emir'in birbirlerine gösterdikleri hallerini ve gerçek düşüncelerini eğlenceli bir şekilde izliyoruz. Gerçek ve gösterilen arasında nasıl dağlar kadar fark olduğunu göreceksiniz.

Kadın- erkek ilişkilerinin tüm süreçlerini konu alan diziyi izlediğinizde mutlaka kendinizden bir şeyler bulacaksınız. "Bu durum bana hiç yabancı gelmiyor." cümlesini kesinlikle kuracağınızdan eminiz.

Keşke bitmeseydi dediğimiz 1 Kadın 1 Erkek dizisinin formatına da benzeyen Aynen Aynen, kısa sürede YouTube'ta binlerce izleyiciye ulaşmayı da başardı.

Kısaca dizimiz bu şekilde. Siz diziyi nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım!

Diziyi Aynen Aynen YouTube kanalından izleyebilirsiniz. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hikmet-emin-aksoy

Keşif yapmamı sağladınız için teşekkürler.. ;-D

svep

uraz. 7 güzel adam karakterinden çıkmak için en sonra ipne rolünde oynayacak sanırım :)

yldznnur

Buram buram cinsiyetçilik kokan ve kadını saçma sapan o kalıplara tekrar tekrar sokup kırılmaya çalışılan tüm o kalıpları tekrar karşımıza çıkaran bir dizi daha. Komik olmak adına yazılan tüm metin cinsiyet eşitsizliği ile dolu.

Görüş Bildir