İkinci Sezonuyla Herkesin Kafasını Karıştıran Netflix Dizisi Dark'ın Gelecek Sezonundan Beklentilerimiz

-
Abone ol

Popüler dizi, 2020 yılında üçüncü ve son sezonuyla Netflix'te yerini alacak. Öğrendiklerimiz için içeriğimize buyrun...

DİKKAT! Bu içerik SPOILER içermektedir!

Kaynak: https://screenrant.com/dark-season-3-rel...

21 Haziran'da ikinci sezonu yayınlanan dizi, gizemli zaman yolculuğu ekibi Sic Mundus'a odaklandı.

Jonas'ın genç versiyonu, kendi zamanına dönme yolunu bulmaya kararlıydı.

Kısa zamanda, sevdiklerini kurtarmak için Sic Mundus'u durdurmanın, görevinin bir parçası olacağını anladı.

Dizi, dört ailenin düşünülenden daha bağlantılı olduklarının hikayesini anlatırken, zaman yolculuğunun ne kadar karmaşık olabileceğini ve herkesi nasıl etkileyebileceğini de anlatan geniş ve epik bir hikaye inşa etti.

Dark'ın zaman yolculuğu ile ilgili bir dizi olduğunu söylemek doğru, ancak...

Dizi, çok daha karmaşık ve zaman yolculuğuyla ilgili bazı temel kuralları çiğnemeyi başarıyor. Yaşlı karakterlerin geçmişteki versiyonlarıyla iletişime geçmemesi ve gereksiz paradoksların oluşmasını önlemek için hangi nesnelerin zaman içinde taşındığına dikkat edilmesiyle bunu başarıyor.

Dizinin yaratıcısı Baran bo Odar, Instagram hesabında üçüncü sezon onayını ve çekimlerin 27 Haziran'da başlayacağını duyurdu.

Dizinin 3 sezon olması en baştan planlanmıştı. Bu da, dizide görülen üç zaman döngüsünü yansıtacağı anlamına geliyordu: ilk zaman döngüsü 1. sezondan önce, ikinci zaman döngüsü 1. ve 2. sezonlarda ve üçüncü döngü 2. sezonun sonunda başlatıldı.

Üçüncü sezon yayını için henüz net bir tarih verilmedi. Ancak Baran bo Odar, 2020'de yayınlanacağını bildirdi.

İlk sezon Aralık'ta, ikinci sezon da Haziran'da yayınladığı için, üçüncü sezonun yayın zamanı hakkında tahmin yapmak pek de mümkün değil. Ancak, başlayan çekimlerin, 2019 sonbaharında tamamlanması bekleniyor. Böylece, 2020'nin bahar ya da yaz aylarında yayınlanma ihtimali oluşuyor.

Üçüncü sezonun hikayesine dair henüz ayrıntı paylaşılmadı. İkinci sezon sürpriz bir sonla bitmişti.

Bu sürpriz sonda, karakterlerin sadece zaman yolculuğu değil aynı zamanda boyutlar arası yolculuk yapabileceklerini de öğrendik. Bu, Martha, Jonas'ı Winden nükleer santralinden kurtarıp, onu güvenli bir yere götürdüğünde ve başka bir zaman çizelgesinden geldiğini ima ettiğinde ortaya çıktı.

İkinci sezon finali de, Jonas'ın bilinen iki zaman makinesinden biriyle Bartosz, Magnus ve Franziska'yı Winden'den uzaklaştırdığını gösterdi.

Üçüncü sezonda açıklanması beklenen pek çok olay var. Bunlardan bazıları, depodan çıktılarında genç Elisabeth, babası ve Peter'a ne olduğu, Katharina'nın, Mikhel'i bulabilmek için 1986 yılına varıp varmadığı, başlayan son döngüyle Adam ve Sic Mundus cemiyetinin geri kalanının ne yapacağı bilinmiyor. Zamana karşı savaşlarında başarılı olacaklar mı, yoksa genç Jonas ve alternatif boyut Martha tarafından yenilecekler mi? Birçok soru mevcut...

Dark dizisi için zaman yolculuğu esas olduğundan, öldüğü düşünülen karakterlerin geri dönmesi de oldukça mümkün.

Dönmesini beklediklerimiz arasında, Jonas rolünde Louis Hofmann; Martha rolünde Lisa Vicari; Yaşlı Jonas rolünde Andreas Pietschmann; Magnus rolünde Moritz Jahn; Franziska rolünde Gina Stiebitz; Bartosz rolünde Paul Lux; Katharina rolünde Jordis Triebel; Hannah rolünde Maja Schone; Charlotte rolünde Karoline Eichhorn; ve Noah rolünde Mark Waschke var.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
afacan

Teşekkürler gerçekten reklamsız dizi ve film sunuyorlar

dizifilm720.com

Sanırım dizifilm720 yeni bir site olduğu için reklam yok, umarım bu şekilde devam ederler.

dizifilm720.com

Dark dizisini reklamsız olarak dizifilm720 sitesinden izleyebilirsiniz. Reklamsız olarak dizi ve film izleyebileceğiniz ender sitelerden.

jrfeanor

liberal şahısları kendine köle etmiş netflix the oa sonrası beni psikiyatrlar ile geyik yapma derdine itmiştir. baaane mk

kloroflorokarbon

herkes nielsenleri tiedamannları konuşuyor ama bence beyaz şeytanın bilmediğimiz 3. versiyonu, başka zaman yerine''başka dünya'' şeyiyle herkesi şaşırtacak belki de noah oranın allahıdır tövbe yarabbi 3 sezon yetmez

Görüş Bildir