İdo Tatlıses'in, Sevgilisi Yasemin Şefkatli'nin Hamile Olup Olmadığı Sorusuna Verdiği Sert Yanıt

14PAYLAŞIM

Bunu sormak sanki biraz ayıp değil mi?

Son dönemin en popüler isimlerinden biri olan ve her şarkısı dinlenme rekorları kıran İdo Tatlıses'i tanımayanınız yoktur diye düşünüyoruz.

Hatta kendisinin bebekliğini bile biliyoruz, malum İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna'nın oğulları...

Bu kadar göz önünde yer alması ve ünlü bir magazin figürünün oğlu olması ister istemez kendisi hakkında pek çok haberin çıkmasına neden oluyor, görüyoruz.

Zaten Türkiye'de pek çok insanın attığı adım bile olay oluyorken, İdo Tatlıses hakkında bu kadar çok konuşulması gayet normal...

Bu haberlerden biri de sevgilisi Yasemin Şefkatli'yle ilgili...

Hem sosyal medyada yapılan yorumlardan hem de magazin gazetecilerinin sorularından görüyoruz ki pek çok insan Yasemin Şefkatli'nin hamile olup olmadığını konuşuyor. Halbuki bize ne, değil mi?

Yasemin Şefkatli'nin hamile olup olmadığı sorusundan sıkılan ve artık konunun kapanmasını isteyen İdo Tatlıses bir açıklama yaptı.

Geçtiğimiz yıl ayrılan ve kısa süre sonra yeniden bir araya gelen çifti bir türlü rahat bırakmıyoruz, malum ama insanların hamilelikle ilgili soru sorması belli ki İdo Tatlıses'i çileden çıkardı.

"Bizler cahil insanlar değiliz."

Magazincilerin ısrarla sorduğu soruya sert bir çıkış yapan İdo Tatlıses cahil olmadıklarını ifade ederek şunları söyledi: "Lütfen, böyle bir şey nasıl olabilir? Biz daha henüz sevgiliyiz. Bizim ailelerimiz var.Yani bu tarz haberleri yaparken lütfen biraz düşünelim. Bizler cahil insanlar değiliz. Böyle bir durumun olması söz konusu dahi değil."

İnsanların özel hayatlarına bu kadar dahil olmaya çalışmak elbette doğru değil. Peki, siz evlenmeden çocuk yapılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ts_1907

annesiyle babası hiç evlenmemiş bir insan için cahil cahil açıklamalar..

sura-lennon

evlilik öncesi cinsellik beni hayatta bağlamaz , ilgilendirmez. O mesele ikilinin kendi arasındadır FAKAT evlilik dışı çocuğa kesinlikle karşıyım. Sonra olan çocuğa oluyor. Sorumluluk gerektirir çocuk sahibi olmak. Kendisini çok güzel de açıklamış şahsen. Evlilik dışı çocuklara gerçekten karşıyım. Çocuklar zevk tohumu değildir. Sonra sevgisiz ana babadan ayrı büyüyor o çocuk. Korunun da sonra ne yapıyorsanız yapın abi. Yeter ki çocukları rahat bırakın.

quatro

Bize ne diyoruz....

bernis-kiray

Korunmayı bilmiyosan cahilsindir, net

ocreatus

Ben ifadesinde bir hata görmedim, doğru söylemiş. Daha gençken, hazır değilken, sorumluluk almak istemiyorken kazara hamile kalmak/bırakmak cahilliktir ve bunu da sıklıkla görüyoruz. Sürekli hamile mi die sorulması da ayıp, hem kıza hem ailesine. Ayrıca kime ne..

Görüş Bildir