Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İçedönükler Buraya! Verdiğin Cevaplara Göre Senin Bir Sırrını Söylüyoruz!

Psikoloji Testleri
242PAYLAŞIM

Asosyallikle içedönüklüğü birbirinden ayırabilenlere özel test!

1. Cinsiyetini öğrenerek başlayalım.

2. Klasik bir soruyla başlayalım. Hafta sonlarını genelde nasıl geçirirsin?

Sarhoş olarak geçirim.
Evde dizi mizi işte.
Dışarı çıkarım arkadaşlarımla.
Eve arkadaşlarımı çağırırım.
Yapıcak çok şey var. Ödevler, projeler vs.
Spora giderim.

3. Arkadaşlarınla dışarı çıkmak yerine maraton yapmalık bir dizi seç!

4. Başka bir içedönük arkadaşla yapılacak etkinlik seç!

Bir kafeye gidip ders çalışmak.
Maraton dizi izlemek.
Komik video göndermek.
Planı yapıp iptal etmek.
Online oyun oynamak.
Etkinlik mi? :D

5. Peki sence dışadönüklerin en gıcık özelliği hangisi?

Çok konuşuyorlar.
Dikkat çekme çabaları yorucu.
Hep mutluymuş gibi davranıyorlar.
Her şeye enerjileri var.
İyiler ya. Dışadönüklük de güzel.
Nereden başlasam bilemedim.

6. Son olarak stresten uzaklaşmak için gidilecek bir yer seç!

Dışadönüklerin bir numaralı dostusun!

Verdiğin cevaplarda gösteriyor ki sen daha çok evcimen, daha çok içinedönük bir tip olsan da dışadönüklerle aran çok iyi! Yakın arkadaşların genelde dışadönük tipler. Belki onlarla partilemeyeceksin ama sıkıntılı dertli anlarında senin yanında olacakları kesin.

İnsanları cidden sevmiyorsun!

Tabii bu işin abartısı ama sen gerçekten insanlara karşı çok da sıcak kanlı değilsin. Bağıran insanlardan, egolarında boğulanlardan hiç mi hiç haz etmiyorsun. Kırıcı ya da kaba değilsin sonuçta, kedilerle köpeklerle arkadaşlık kurmandan kime ne?

Çok konuşmak yerine çok dinliyorsun!

Seni tanımayanlar "çok utangaç" yorumu yapabilir fakat aslında olayın gerçeği dinleyiciliği seçmiş bir tipsin. Gerçekten söylemeye gerek bir şey değilse söylemiyor, boş konuşmuyorsun. İyi kalpli ve adaletli tarafın da buradan geliyor.

Son anda plan iptal edenlerdensin!

Plan yapmanın hiç sakıncası olmadığı gibi iptal etmenin de yok tabii fakat sen planı yaparken bile yapmak istemiyor gibisin. Evde yapabileceklerin dışarıda yapabileceklerinden hep daha çekici geliyor. Son anda iptal etmesen bile seninle plan yapan biri kendini her ihtimale alıştırıyor olmalı.

Kaprisli bir sanatçısın!

İşin şakası bir tarafa, dışarıdan kaprisli görünmenin sebeplerinden biri çok mükemmeliyetçi bir tarafının olması. Çok fazla beğenmeyen, her şeyi takdir etmeyen birisin. Bu da bazen kaprise benzetilebiliyor tabii. Sanatçı tarafın da belki bu yüzden bu kadar güçlü.

Azıcık kibirlisin!

Dışarıdan kibirli gibi görünen bu durum aslında senin bilgine olan güveninden kaynaklı. Bir konu hakkında bilgisi olmayıp atıp tutan insanlara hiç tahammülün yok! Yanlışlıkları düzeltme tarzın da bazen kibirliymişsin gibi yorumlanabiliyor. Sonuçta bildiklerinden eminsen, yanlış olduğunu düşündüğün şeyleri düzeltmende bir sıkıntı yok.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
karabeyaz666

İnsanları cidden sevmiyorsun! Tabii bu işin abartısı ama sen gerçekten insanlara karşı çok da sıcak kanlı değilsin. Bağıran insanlardan, egolarında boğulanlardan hiç mi hiç haz etmiyorsun. Kırıcı ya da kaba değilsin sonuçta, kedilerle köpeklerle arkadaşlık kurmandan kime ne?

felisha

İnsanları cidden sevmiyorsun! Tabii bu işin abartısı ama sen gerçekten insanlara karşı çok da sıcak kanlı değilsin. Bağıran insanlardan, egolarında boğulanlardan hiç mi hiç haz etmiyorsun. Kırıcı ya da kaba değilsin sonuçta, kedilerle köpeklerle arkadaşlık kurmandan kime ne? (AĞAĞAĞA BEN BE, HELAL)

felisha

BENİ Mİ ÇAĞIRDINIZ? YEEY

cilekli-helva

Ne kadar doğru 😂😂

gulnur_22

Kaprisli bir sanatçısın! İşin şakası bir tarafa, dışarıdan kaprisli görünmenin sebeplerinden biri çok mükemmeliyetçi bir tarafının olması. Çok fazla beğenmeyen, her şeyi takdir etmeyen birisin. Bu da bazen kaprise benzetilebiliyor tabii. Sanatçı tarafın da belki bu yüzden bu kadar güçlü.

Görüş Bildir