Hoş Geldin Bebek! Kardashian-West Çiftinin Üçüncü Çocukları Taşıyıcı Anne Aracılığıyla Dünyaya Geldi!

101PAYLAŞIM

Kardashian West ailesi büyümeye devam ediyor. Üçüncü çocukları da dünyaya geldi. Bu sefer taşıyıcı anne desteği aldılar. Detayları sizler için BuzzFeed'den derledik.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/michaelblackmon...

Kim Kardashian ve Kanye West, Salı günü üçüncü çocuklarının dünyaya geldiğini duyurdu. Çiftin üçüncü çocuğunu taşıyıcı anne doğurdu.

"Kanye ve ben güzel kızımızın sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiğini duyurmaktan mutluluk duyarız. Bir insanın verebileceği en güzel hediyeyi bize bahşederek hayallerimizin gerçekleşmesini sağlayan taşıyıcı annemize ve özel bakım konusunda ellerinden geleni fazla fazla yapan harika doktorlara ve hemşirelere minnettarız. Özellikle North ve Saint kardeşlerinin doğumundan ötürü çok heyecanlılar.'

Henüz ismi konulmayan bebek, pazartesi günü saat 00:47'de yaklaşık üç buçuk kilogram olarak doğdu.

Geçen yaz, Kardashian West neden taşıyıcı anne desteği almaya karar verdiğini açıklamıştı.

Kardashian West ilk hamileliğinde preeklampsi olarak adlandırılan bir rahatsızlık yaşamıştı. Bebeğin eşinin rahim duvarına yapışmasının yanı sıra, plasenta uterus duvarına çok yakın bir şekilde büyümüştü. Aynı şekilde ikinci çocuğunun doğumundan hemen önce yine aynı sıkıntıyı yaşadı.

Üçüncü çocuğu da istemesine rağmen hem doktorlar hem de annesi Kris Jenner, Kim'i riskler konusunda uyardılar.

Yine aynı sıkıntıları yaşaması olasıydı ve sonrasında da hayatını tehlikeye atabilecek semptomlar baş gösterebilirdi. Dolayısıyla Kim de, ilk iki hamileliği sürecinde yaşadığı sıkıntıları yeniden yaşamamak adına taşıyıcı anne bulmaya karar verdi.

Kim, ailenin geri kalanıyla haberleri paylaşma konusunda çok heyecanlıydı. Ama durumun farklı hissettirdiğini de kabul etti.

'Sen doğurmadığın zaman biraz tuhaf geliyor. Dolayısıyla eskisi gibi donut yemeye mi başlamalıyım, yoksa spora mı gitmeliyim karmaşası yaşıyorsun. En başta unutuyorsun, ama bir ay öncesinde karmaşa başlıyor. Ne yapacağını bilemiyorsun, bir anda telaş başlıyor.'

Çiftimiz 2014 yılı Mayıs ayından bu yana evli.

Kızları North 2013 yılında, 13 Haziran'da dünyaya geldi. Saint ise 2015 yılı 5 Aralık'ta doğdu.

Kardashian ailesinin diğer üyelerinin de çekirdek aile nüfusu artıyor.

Khloé Kardashian Kasım ayında yaptığı açıklamada basketbol oyuncu Tristan Thompson ile ilk çocuklarını beklediklerini duyurdu.

Her ne kadar Kylie Jenner'ın hamilelik haberleri konusunda aile sessiz kalmayı seçse de, Kylie'nin de Khloé'nin doğumundan bir süre sonra doğum yapacağı söylentiler arasında.

Ailenin en yeni üyesinin fotoğrafları henüz paylaşılmadı.

Ancak bildiğimiz bir şey varsa bebek için hiçbir harcamadan çekinilmiyor. Kim, kızına aldığı Louis Vuitton peluş ayıya tam 645 bin tl ödedi.

Bu Svarovski kaplamalı sallanan at da tam 526 bin tl değerinde.

Buradaki Dodo marka altın emziğe de 365 bin tl ödedi 😱

Eh, bu bebeği en yakın zamanda görmek dileğiyle!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sema_selime

Hani kylie şubatta doğum yapacak diyolardı? Şimdi de khloe den sonra doğuracak mış!

alsu

Mutlulukları daim olsun ne diyelim ...

fchinaski

Banane ya

teknoooo

ne günlere kaldık YARABBİM ! kelimeler kifayetsiz......

Görüş Bildir