Hiç de Kurban Olmuyoruz! Kızlar Sizinle Erkeklerin Sözde Sevgi Göstergesi Olan Bazı Davranışları Hakkında Konuşmamız Lazım!

-

Günlerdir sosyal medyada denk geldiğim ve rahatsız olduğum bir konu hakkında siz canım kadınlarla konuşmak istedim. Aslında çok zararsız "çok şirin" gözükse de biz kadınlar için oldukça önemli bir konu. Kısaca bundan bahsetmek istedim.  Merak ettiğinizi biliyorum ve bu yüzden lafı çok uzatmadan konuya geçiyorum. 

Keyifli okumalar! 

Başlığı okuyunca bu editör hangi konudan nasıl bahsedecek diye merak ettiğinizi biliyorum. Birçok insanın göremediği ya da görüp de farklı yorumladığı bir konudan bahsedeceğim.

Bahsedeceğim konu "ilişki magandalığı", yani sevgili magandalığı adına istediğinizi deyin ama magandalık olduğunu unutmadan! Birazdan bunun nasıl olduğunu çok net anlayacaksınız ama önce hayatınızdaki erkeği bi köşeye koyun bakın bakalım.

Şu sıralar böyle konuşmalar çok karşımıza çıkıyor. Eminiz ki siz de görmüşsünüzdür. Belki de yaşamışsınızdır.

Kimileri bunları "ay ne kadar ponçik" ya da "Ne kadar da seven bir erkek" olarak yorumladı. Hayır efendim hiç de ponçik monçik değil.

Ponçikliği bir kenara kimse size giydiğiniz kıyafet nedeniyle küfür edemez. Küfür ettiğinde lütfen ona kurban falan olmayın. Bu düpedüz magandalık!

Böyle davranışlar sergileyenleri de bi' zahmet artık iyi bir şey yapıyorlarmış gibi göstermeyelim.

Yani mesela sizden 2 dakika haber alamayınca 415 mesaj atan bir insan olmasın hayatınızda.

Bu örneklerden her gün dolu dolu görüyoruz. Ne ponçikler ne de sevdiklerinden yapıyorlar. Öz güven eksikliği yaşadıkları için böyleler. Çok net değil mi?

Şimdi konuyu iyice anladıysak ya da anlatabildiysek ve "Evet bunları sevgilim yapıyor." diyorsanız o köşeye bıraktığınız sevgiliniz bırakın orda kalsın.

Ha yok benim sevgilim böyle "ponçiklikler" yapmıyor diyorsan da yola devam canım benim. 😎

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zgkdumann2

En yakın arkadaşım tarafından sıkça duyuyorum bunları. Öyle ki kız okula gelmeden önce boydan fotoğraf çekilip kıyafeti için onay alıyor. Sürekli senin neden sevgilin yok gibi itamlarda bulunuyor. Kimse her sebeple olursa olsun kıyafetime, düşüncelerime, arkadaş çevreme müdahale edemez. Bunu söyleyince 'sen hayatında hiç sevgi görmemişsin, sevsen kabul edersin' diyor. Yazık çok yazık..

spiritorbs

Ben Şok !!!

Gizli Kullanıcı

dişi kişilik karşıdaki kendini erkek zanneden şahıs ana avrat küfrettiğinde eğer kurban olayım diye cevap veriyorsa onlar birbirini bulmuştur bence. biri özgüvenden bihaber erkek diğeri onun götünü kaldıran kız. kendi kendine şiddet uygulatıyor bile isteye. Allah akıl versin uzak durun böyle adamlardan dövüp öldüren adamlar bunlardan çıkıyor işte

sibel-erisengil

bu modellerden kaçın

creepy-owl

Onlar da öyle seviyor demek ki.

Görüş Bildir