Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Herkesin Hayatına Kimse Karışamaz Ama Gözümüze Sokmasalar Bari! Heteroseksüellere Dair Düşüncelerim...

-
Abone ol

Heteroseksüel insanların, yani şu erkek-kadın şeklinde ilişki yaşayan "normallerin" toplumumuzda ve hatta dünya genelinde yüzyıllardır dışlandıkları maalesef ki bir gerçek. Yeri geldi aşağılandılar, yeri geldi şiddete dahi maruz kaldılar. Bu yüzden onları yargılamak istemiyorum. Ama artık öyle bir raddeye geldi ki, bir takım uyarılarda bulunmak lazım...

Not: İçeriğimiz yüksek oranda İRONİ içermektedir.

Bu sabah yine bir davetiye aldım... Evet, bir "normal" yani heteroseksüel çift daha evleniyor.

Elbette bu güzel, birbirlerini sevdiklerini iddia ediyorlar, gayet iyi... Ama sadece soruyorum: BUNU GÖZÜMÜZE SOKMAK ZORUNDALAR MI?

Sokaklarda el ele yürümelerine artık alıştık... Hatta tenhalarda öpüşüp koklaşmalarına bile!

Sonuçta yıllardır baskı gördüler, normaldir böyle halleri diyeceğiz ama...

Resmen gösteriye dönüştürerek ulu orta, parti verir gibi haykırarak evlilik teklifi yapmak falan nedir?!

Tamam tercihlerinize saygımız var, sevgi dediğiniz o ilişkiye de... Ama neden bunu illa her yerde duyurmak zorundasınız? Neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz a heteroseksüeller?

Utanma arlanma kalmamış!

Hani bu ilişkilerini "aşk, sevgi" falan diye yaftalıyorlar ama yaptıkları cinsel göndermeler hiç hoş değil! Neymiş, gelinin beline bağladıkları kırmızı kurdele bekaret göstergesiymiş... Yahu cinsel geçmişinizden bize ne? Hiç ahlak kalmamış yahu! 

Sevişecekleri için ritüelleri bile var, çoluk çocuğun önünde utanmadan kurdele bağlıyor, hatta damadın sırtına vuruyorlar! Akıl alır gibi değil! 

Hani homoseksüelden böyle bir davranış gördünüz mü? Size biraz fazla yüz verdik galiba?!

Hele hele bir "kanlı çarşaf" olayları var ki... Ben yazarken utanıyorum!

Neden bir insan grubu cinsel hayatlarını ve cinsel geçmişlerini böyle ulu orta sergiler?

Devletimiz buna bir yasak getirmeyecek mi? Çoluk çocuğumuz var ve artık onların psikolojisi bozuluyor bu hal ve hareketlerden!

Ha... Bir de çocuk yapıyorlar... Yemin ediyorum içim acıyor heteroseksüel çiftlerin elinde büyüyen o çocukları gördükçe!

Kendi cinsel yaşamlarını göstermeleri neyse desek bile... Ufacık çocukları buna alet etmek, onları da cinsel göndermelere cesaretlendirmek ne demektir yahu?!

Devlet bu çocukları ellerinden almalı! Heteroseksüellerin çocuk sahibi olması gerçekten çok sorunlu. Bazı çocuklara "Göster oğlum amcanlara pipini!" dediklerini bile duydum. Ama karşı çıkamadım çünkü karşı çıkarsam bana hemen "heterofobik!" etiketini yapıştırırlar...

Günlük hayatınızda heterolardan uzak dursanız bile kaçamıyorsunuz. Sosyal medyada hal ve tavırları ortada...

Cinselliği hayatlarının odağı haline getirmiş olan bu insanlar normal ilişki kurmaktan aciz! Sürekli birbirlerine "yürüyorlar"! Korkunç!

Doğru düzgün ilişki de sürdüremiyorlar! Sürekli birbirlerini aldatıp, türlü rezillikler yapıp ayrılıyorlar!

Olan da o küçücük çocuklarına oluyor!

Yaşadıkları rezillikler bu kadar ayan beyan ortadayken, nasıl heterofobik olmayalım?

Onlar da ortalıkta bunca heterofobik varken biraz daha özenli davranmaya hiç çalışmıyorlar. İnsan gibi doğru düzgün davransalar kimsenin yaşam tarzını yargılayacak değiliz ama bu nedir artık?!

Heteroların bu tuhaf yaşam tarzı öyle bir hale geldi ki... Yaşlı ve birbirini hala seven bir çift görünce şaşırıyor ve "Yhaaa<3 " diye paylaşıyorlar!

Onlar için bir yaştan sonra birbirlerinden bıkmak çok normal bir şey... Yaşlı ve hala birbirini seven bir çift, son derece nadir bulunan bir şey. Buna rağmen hal ve tavırlarında hiçbir değişiklik yok!

Artık gündüz kuşağında televizyon ekranlarında bile hetero evlilikler için yapmadıkları kalmıyor!

Birbirleriyle para için evlenenler mi dersin, annesine babasına baktırmak için eş yarayanlar mı... Sırf evlenmek için evleniyorlar!

Hiçbir homoseksüelin kendisini böyle bir duruma düşürebileceğini sanmıyorum!

Tamam, anladık, evleniyorsunuz, heteroseksüelsiniz... Sürekli bir gösteriş, pahalı hediyeler, abartı hareketler...

En azından çoluk çocuğumuzun gözü önünde yapmayın. Size kimse evlenmeyin demiyor!

Ne yapıyorsanız evde yapın lütfen, heterolar. Sizin özel hayatınızı bilmek zorunda değiliz!

İğrenç iğrenç hareketler ya...

Biz homoseksüellerin düzeyli, saygı ve gerçek sevgiye dayalı ilişkilerinde yetiştirdikleri sağlıklı çocuklar bu rezilliklere maruz kalmak zorunda değil!

Herkesi sağduyuya davet ediyorum!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cokta-fifi

o araba yazıları gerçek mi? o yazıları yazdıran zihniyet sahipleri geleceğin sapıklarını itinayla yetiştiriyor.

43numaraharleybot

ya he...

Gizli Kullanıcı

güzel ironi :)

damla-tulay-gulacar

ben sadece her türlü cinsel yönelime karşı saygi duymayanlara karşıyım. kalani beni ilgilendirmez ama sen de fazla abartmıssın sanki.

violet-in-eternal-hell

Fazla abartmamış. Burada yazan şeyler her zaman homoseksüel bireylerin yaşadığı olaylar. Ve insanlar onlara hastalıklıymış gibi davranıyor. Bu yüzden çokta yerinde bir yazı olmuş.

isakyaki

siz amacı anlamamışsınız yalnız, farkındaysanız burada "bu yazdıklarım haklı" vs denilmiyor. empati ortamı oluşturulmaya çalışılmış. biz böyle muamele görüyoruz, belki bunları okuyarak empati kurup da bu tutumlarınızdan vazgeçersiniz diye paylaşılmış bir içerik

Görüş Bildir