Herkesin Ağzını Açık Bırakacak Bayan Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyesi

-

Her kadın özel günlerde mutlu etmek, mutlu edilmek ister. Sürprizlerden hoşlanır ve hediyelere boğulmayı sever. Yalnız bu hediyeler sıradan, efendime söyleyeyim zevklerine uymayacak ve kullanışsız bir şeyse hoşuna gitmeyecektir. Kadınlar naziktir, düşüncelidir, dikkatlidir ve karşısındaki erkeğin ona verdiği değerin farkındadır. Bu nedenle sevgililer gününde sevgiliye hediye alırken, onun yüreğine dokunacak, adeta havalara uçuracak, boynunuza sarıltacak, başkalarının ağzını açık bırakacak hediyelerden bir kaçını sizin için derledik...

1-) Sevgili Eldiveni

Ürüne Git

Soğuk kış günlerinde, içinizi ısıtacak sımsıcacık bir hediye... Sevgili eldiveni ile dünyanın en romantik erkeği siz olacaksınız.

2-) Polaroid PoGo Instant Photo Printer

Ürüne Git

Kadınlar her zaman fotoğraf aşığıdır... Hele ki sizinle yani sevgilisiyle çekiliyorsa! Artık dijital ortamda sıkışıp kalan mutluluğunuz,  Polaraid Printer ile çerçeve içine alınacak.

3-) Bonsai Ekim Kiti

Ürüne Git

Her kadın çiçektir... Bu sevgililer gününde kız arkadaşınızın tamamen kendi ekip, yetiştireceği bir Bonsai hediye etmek istemez misiniz? Bir Japon kültürü olan Bonsai, çeşitli bakım tekniği ve sevgiyle yetiştirildiğinde çok sevimli bir minyatür bitki haline gelecektir.

4-) Heart Plastic Photo Frames - Kalp Fotoğraf Çerçeveleri

Ürüne Git

Aşkı en iyi anlatan görsel tabi ki fotoğraflardır. Hayatınızın aşkına sevgililer gününde, ilişkiniz boyunca çekilmiş fotoğrafları bastırarak bu romantik çerçevelere koyarak hediye edebilirsiniz. Düşünceli ve duygulara dokunan kalp şeklindeki fotoğraf çerçeveleri aşkınızın kanıtı olacak.

5-) Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar

Ürüne Git

Aşk yüzyıllardır insanlarıesir alan tek duygu... Çikolata da öyle. Bu iki tatlı varlığın birleşimi her kadını mutlu eder. Siz de bu sevgililer gününde fotoğrafınızla özelleşen kalp kutuda fotoğraflı çikolatalarla kız arkadaşınızı kendinize yeniden aşık edin.

5-) Kişiye Özel İki İsimli Sonsuzluk Kolye

Ürüne Git

Sonsuzluğa dönüşen bir tutku, aşk... İsimlerinizin yazdığı bu kolye ile aşkınızın sonsuza kadar süreceğine şahitlik edin.

6-) Kişiye Özel Aşk Fermanı

Ürüne Git

Yüzyıllardır insanlar aşklarını yansıtan bir izi dünya üzerinde bırakırlar. Osmanlı döneminden bugüne kadar gelen fermana siz de kendi duygularınızı dökerek nostaljik bir romantizm yarabilirsiniz.

7-) Seni Herşeyden Çok Seviyorum Ürünleri

Ürüne Git

Aşk her zaman dile gelip, kalbe dokunmak ister. Sevgililer gününde kız arkadaşınıza, Seni Herşeyden Çok Seviyorum ürünleri ile tatlı bir sürpriz yapabilir, sizi seven kalbine dokunabilirsiniz.

8-) ‘Aşk Sözcükleri’ Şekerlemeleri

Ürüne Git

Tatlı mı tatlı bir sevgiliniz varsa, Aşk Sözcükleri şekerlemeleri onun ikizi olabilir... Sevgilim, canım, bugün de beni unutma gibi aşk sözcükleriyle onun kalbinin sahibi olduğunuzu tatlı bir şekilde anlatabilirsiniz.

9-) Seni Herşeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

Ürüne Git

Sevgilime aşkımı bir taneyle anlatamam diyorsanız, Aşk Kulesi tam size göre. 'Seni Herşeyden Çok Seviyorum' mottosuyla yola çıkan bu ürün, ona duyduğunuz sevgiyi dile getiren en tatlı hediye.

10-) Kürklü Aşk Kelepçeleri

Ürüne Git

İlişkiniz de heyecan mı arıyorsunuz? Bu sevgililer gününde yumuşacık kürklü kelepçelerle aşkınızı yeniden canlandırabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir