Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Her Söyledikleri Olay Olan Herkesin Konuştuğu En Sansasyonel 10 Jüri Üyesi

 > -

Türk televizyon tarihi son 10 yıldır bir çok yarışma programına ev sahipliği yaptı ve içlerinde bir çok ünlüyü bulunduğu noktadan bir anda en tepeye çıkardı. İşte son 10 yılda televizyon tarihinde en çok konuşulan 10 jüri üyesi.

O Ses Türkiye - Murat Boz

Sempatik tavırlarıyla bir anda herkesin konuştuğu isimler arasına giren şarkıcı herkesin koltuğu yakıştırdığı isimlerden birisi haline geldi hatta bir ara gitti sonra jüriye geri geldi.

Şarkı Söylemek Lazım - Erol Büyükburç

Yarışma sırasında sunucuya çıkışı ile bir anda parlayan Erol Büyükburç 'ben saksı değilim' sözleri ile gündemde uzun süre kendisine yer bulmuştu.

O Ses Türkiye - Hadise

En uzun soluklu jüri üyelerinden olan şarkıcı sempatik tavırları ve diğer jüri üyeleriyle tatlı sert atışmaları ile en dikkat çekici jüri üyeleri arasına girdi.

Benzemez Kimse Sana - Seyfi Dursunoğlu

O kadar sivri dilli bir isim ancak bu kadar dikkat çekebilirdi. Yarışma programında ki sözleri ile her hafta olay olan Seyfi Dursunoğlu oturduğu koltuğun hakkını veren jüri üyelerinden oldu.

İşte Benim Stilim - Nur Yerlitaş

O kadar fenomen oldu ki reklamcılar kapısında sıralandı. Programdan ayrıldı sonra jüri üyeliğine tekrar geri döndü ama eskisi gibi ilgi çekmedi.

Popstar Alaturka - Armağan Çağlayan

2000'li yılların başında ilginç soru ve yorumlarıyla Popstar Türkiye ile bir anda herkesin konuştuğu isimler arasında giren Armağan Çağlayan daha sonra benzer yarışmalarda jüri üyeliğine devam etti.

Bugün Ne Giysem - Ivana Sert

Konuşma aksanı ile bir anda dikkatleri üzerine çekti. En çok 'bizimle değilsin' sözleri ile adından uzun süre söz ettirdi. Oda moda programlarının aranan jüri üyeleri arasında girdi.

İşte Benim Stilim - Kemal Doğulu

Kendine has tarzı ve stili ile çok fazla eleştirilen isimlerden birisi oldu yarışmacıların tavır ve tarzlarıyla ilgili yorumları oldukça ses getirdi.

Yetenek Sizsiniz - Sergen Yalçın

Jüri üyeleri arasında belkide en renkli isimlerden birisi Sergen Yalçın oldu . Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar'ın imalı esprileri ile dikkatleri üzerine çekti.

Popstar Alaturka - Bülent Ersoy

Sürekli diğer jüri üyeleri ile polemik yaşayan Bülent Ersoy her hafta yorumları ile adete programın bütün ilgisini üzerine toplamayı başarmıştı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Acun IlıcalıBülent ErsoyHadiseIvana SertO Ses Türkiyemurat bozolaytatlı
Görüş Bildir