Her Gün Onlarca İnsanın Hayatını Kurtaran Doktorlara Hastaları Tarafından Söylenen Birbirinden Saçma 13 Yalan

-

Sorulan sorulara verilen yalan cevaplar doktorları canlarından bezdirmiş 😂

Kaynak: https://www.reddit.com/r/AskReddit/comme...

1. "Sol omzunda büyük bir iğne olan 60 yaşında bir hasta geldi. Nasıl olduğunu sorduğumuz zaman uyurken, yataktan düştüğünü ve yerdeki iğnenin battığını söyledi."

"Bu hikaye bize biraz garip geldi, aynı soruları birkaç kere daha sorduk ve sonunda evde kendi kendine akupunktur yapmaya çalıştığını itiraf etti."

2. "Erkek bir hastayı idrar tahlili vermesi için tuvalete gönderdik. Gelmesi beklediğimizden uzun sürdü..."

"Döndüğünde kabın içerisinde kesinlikle idrar olmayan bir şey vardı. Bir süre idrarı olduğu konusunda iddia etti fakat daha sonra olayı yanlış anlayıp, spermini bıraktığını söyledi."

3. "Bir gün vajinasında şiddetli bir ağrıyla acil servise bir kadın geldi. Zorlayacak bir şey yapıp, yapmadığını sorduğumuzda hiçbir şey söylemedi."

"Fakat daha sonra muayene ederken içeride sarımsak bulduk ve doğurganlığını artıracağını düşündüğü için yaptığını söyledi."

4. "Hastalara ameliyattan önce üzerlerinde slikon ya da takı olup olmadığını soruyoruz..."

"Aynı soruyu tedbir amaçlı bir hastaya daha sorduk ve üzerinde bir şey olmadığını söyledi. Beyin ameliyatı olacaktı bu yüzden öncelikle ameliyat olacağı kısmı tıraş etmemiz gerekiyordu. Tam başladık ki kafasındaki peruk yere düştü..."

5. "Eğer gelen hasta seks kazası nedeni ile geldiyse sonuna kadar inkar eder..."

"Geçen gün bir çift geldi, kadının yüzünden ne kadar acı çektiği belliydi. Zarar verebilecek bir şey yapıp yapmadığını sorduğumuz zaman hiçbir şey olmadığını söyledi fakat çekilen röntgende vajinasından çay bardağı çıktı..."

6. "Acil servise gelen bir hastanın anüsünde yabancı bir cisim vardı."

"Ne olduğunu anlamak için röntgen çektik ve kocaman bir kaşık olduğunu anladık, neyse çıkarttık kaşığı, adama da anlattık durumu. Fakat kendisi onu oraya bizim yerleştirdiğimizi ve ona şaka yaptığımızı düşündüğünü söyledi..."

7. "Penisinde kürdanla gelen bir adam vardı. Kazanın nasıl olduğunu sorduğumuz zaman dişlerini temizlerken düşürdüğünü söylemişti..."

8. "Bazı operasyonlar için hastaların 8 saat öncesinde yiyip içemeyi kesmesi gerekiyor ama birçoğu yemek yemeye devam ediyor..."

"Ve sabah olup geldikleri zaman anlamayacağımızı düşünerek ısrarla yemediklerini söylüyorlar. Hatta bir hastam bağırsaklarındakilerin önceki günden kaldığını bile söyledi."

9. "Birkaç gün hastanede yatan bir adam beni yatağına kaka yapmakla suçlamıştı..."

10. "Memesinde yumru kadar şişlik olan bir kadın geldi, buraya kadar her şey normal, ama kadın migren ağrıları için geldiğini söyledi."

"Memesindeki şişliği sorduğumuz zaman onun başı kadar ağrımadığını söyledi ve kontrol etmemize izin vermedi..."

11. "İdrar tahlili istediğimiz bir hasta elinde içerisinde su gibi bir sıvı olan bir bardakla geri geldi."

"Birkaç kez bunun idrarı olup olmadığını sorduk ve sonunda çişini yaptıktan sonra sifonu çektiğini, tekrar yapamadığı için de klozetin içerisindeki sudan aldığını söyledi."

12. "İnatla kalem yutmadığını söyleyen bir hastam vardı, röntgen filmlerinde göstermemize rağmen itiraf etmedi."

13. "Çocuklarında karın ağrısı şikayeti olan bir aile geldi. Midesine dokunacak bir şey yiyip yemediğini sorduğumuzda yemediğini söylediler."

"Daha sonra çekilen röntgenlerde çocuğun midesinde bir kumanda olduğunu gördük ama aile inatla yediğini kabul etmedi. Hatta biraz bizi suçladılar..."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bugrah4n

hiç biri şaşırtmadı da cocuk kumandayı nasıl yedi bak bu şaşırtıcı

suspicious

izleyin: Ryan Dunn (rahmetli) toy car in the butt.

armuli

Bardak nasıl bir fantezi ?

chuck-berry

#7 sebebi neydi ki?

spiritorbs

Kim soktu lan adamın g.tüne çorba kepçesini . Böyle şaka olmaz ama doktor bey . Ben adama inanıyorum .

Görüş Bildir