Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hemşehri Stratejisiyle Seçim Çalışmalarını Yürütecek: MHP'nin 23 Haziran Sloganı 'Biz Biriz Siz Hepiniz'

 > 
64PAYLAŞIM

MHP, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimleri çalışmalarına başladı. Bugün basına yansıyan kulis haberine göre parti, bu süreçte "Biz Biriz Siz Hepiniz" sloganını kullanacak. Mitinglerden daha çok “hemşehri ve dost sohbetleri” yapacak.

İstanbul’un üç bölgesinde birer genel başkan yardımcısı görevlendirildi.

Türkiye gazetesinden Ebru Karatosun'un aktardığı bilgiye göre hemşehri stratejisiyle çalışmaları yürütecek olan MHP, yol haritasını da belirledi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, kendisine en yakın isim olan Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın’ı genel koordinatörlüğe getirdi.

Bahçeli, İzzet Ulvi Yönter’i birinci bölge koordinatörü, Feti Yıldız’ı ikinci bölge koordinatörü, İsmail Faruk Aksu’yu da üçüncü bölge koordinatörü olarak görevlendirdi.

MHP lideri perşembe Siirt, Bitlis, Van, Diyarbakır, Adıyaman, Ağrı, Amasya, Çorum, Muş, Kayseri, Konya, Çankırı, Elâzığ, Yozgat, Bingöl ve Batman il başkanları ile toplantı yapacak. Ardından il başkanları çalışmalar için İstanbul’a gidecek.

Kulis bilgilerine göre, MHP’nin ilk hedefi sandığa gitmeyen seçmen olacak.

Sandığa gitmeyen yaklaşık 1 milyon 700 bin, oyu geçersiz olan yaklaşık 300 bin vatandaşla ilgili hem söylemsel hem de siyasi eylem bazında çalışmalar yapılacak. Seçmene ulaşmak için İstanbul’un en işlek noktalarına ‘üç hilalli’ stantlar kurulacak. 

MHP mitinglerden daha çok “hemşehri ve dost sohbetleri” yapacak. Teşkilat bu çerçevede İstanbullu’ya ‘iftar sonrası çaya bekleriz’ çağrısını yapacak. 

MHP, 23 Haziran sürecinde “Biz Biriz Siz Hepiniz” sloganı kullanacak.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir