Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Yıl Onların Yılı! Hayatınıza Bir Kova Burcu Girmeden Önce Onlar Hakkında Mutlaka Bilmeniz Gereken 13 Şey

58PAYLAŞIM

Astrologların söylediğine göre bu yıl onların yılı. Bakalım neler olacak? Ondan önce hayatınıza bir kova burcu girmek üzereyse öğrenmeniz gereken şeylere bakalım.

1. Bütün bildiklerinizi unutun!

Çünkü Kova size baştan öğretir. Bildiklerinizin yanlış olduğunu duymak ve sürekli tartışmak istemiyorsanız unutmakta ya da unutmuş gibi yapmakta fayda var.

2. Onlar dünyanın en tutarlı insanlarıdır ve bu tutarlılık kendi içinde tutarsızdır. Kafanızın karışması sizi şaşırtmasın.

Bir insan aynı anda nasıl geleneklere ve yeniliklere karşı olur diye şaşıracaksınız. Bir Kova hem evliliğe karşı, hem de aynı insana ömür boyu aşık olabilir. Kahvaltının sabah yapılmasını saçma bulup, kahvaltıda hep aynı şeyi yiyebilir. Bu tür çelişkilere hazır değilseniz, hiç bulaşmayın daha iyi.

3. Kova mantığı bambaşkadır. Mantığınızı tamamen yıkıp baştan inşa etmeye alışın.

İnsanlığın ortak mantık anlayışı Kova'ya işlemez. Basit sebep-sonuç ilişkileri onlara göre değildir. Kış ortasında stiline uygun diye yazlık bir kıyafet giyebilir ve bu onun için çok mantıklıdır. Çünkü stil daha önemlidir. Onun mantığına karşı çıkmamalısınız.

4. Onlar için hayattaki en önemli şey arkadaşlıktır. Arkadaşlarına laf etmeyin.

Bir Kova için arkadaş edinmek ve var olan arkadaşlarıyla iyi geçinmek kadar önemli hiçbir şey yoktur. Arkadaşlık için her şeyi yapmaya hazırdır. Onun arkadaşlarını veya arkadaşlığını eleştirmeyin, buna katlanamazlar.

5. Bunaltılmazsınız!

"Neredeydin? Ne yapıyorsun? Kimin fotoğrafını beğendin?" gibi ölüm darlamalarından sıkılıyorsanız Kova size ilaç gibi gelecektir. Bir Kova kendi özgürlüğüne karışılmasını istemediği gibi kimseninkine de karışmaz. Ancak yine de bunun kötüye kullanıldığını hissettirmeyin.

6. Çoğunlukla duygusuzdurlar. Gereksiz romantikliklere girmeyin.

Bir Kova asla abartılı romantikliğe gelemez. Çiçekler, böcekler, aşk mektupları onlar için gülünç ve utandırıcıdır. Sizin adınıza utanmasını istemiyorsanız böyle şeylerle uğraşmayın, duygularınızı abartısız bir şekilde yansıtmaya çalışın.

7. Duyguları yok diye kalpleri kırılmaz sanmayın. İdealleriyle dalga geçmeyin, bu ideal dünyayı değiştirmek bile olsa.

Kova kadar idealist bir burç daha yoktur. Gerçekleşmeyeceğini bile bile hayaller kurup her konu hakkında fikir geliştirmeyi çok severler. Bunları küçümsememek yararınıza olur.

8. Onlar için deneyim de bir diğer önceliktir. Yeni deneyimler edinmelerine engel olmayın, hatta onları destekleyin.

Bazen sırf deneyim için yanlış kararlar alıp, yanlış insanlarla görüşebilirler. Elbette uyarın, ama yine de son kararı onlara bırakın. Kötü durumlardan ders çıkararak kendileri çıkmayı severler.

9. Fiziksel güzellikten çok karakter ve donanımla ilgilendikleri için kendinizi biraz geliştirseniz iyi olur.

Bir Kova'yı etkilemek için iyi bir kişiliğiniz, kültürünüz ve en az bir konuda yeteneğiniz olmalı. Onlara göre dünyada ot gibi yaşamak kadar tahammül edilemez bir şey yoktur.

10. Gerçekten çok konuşurlar. Buna hazırlıklı olsanız iyi olur.

Çok konuşur, çok yazarlar. Bunun sebebi kafalarının doluluğudur. Çok şey bilir, çok şey düşünürler ve bunu sizinle de paylaşmak isterler. Küstürmeseniz iyi olur, yoksa dünyanın onları hak etmediğini düşünüp derin bir sessizliğe de bürünebilirler.

11. Sihirli bir yanları vardır. Daha önce yaşamadığınızı fark edebilirsiniz.

Hayatınıza bir Kova girince önceki hayatınızın ne kadar renksiz olduğunu fark edebilirsiniz. Bir Kova'yla gerçekten eğlenebilir, ondan çok şey öğrenebilirsiniz. Sizi her zaman şaşırtacağı için asla sıkılmazsınız.

12. Kendileriyle mutludurlar. Onları arada bir yalnız bırakmaya, kişisel alanlarına saygı duymaya özen gösterin.

Asla yalnız kalamayan, sürekli birilerine ihtiyaç duyan insanlardan değildirler. Onlara ilgi gösterin ama boğmayın. Lütfen biraz anlayış!

13. Kendinizi yeni maceralara hazırlayın, çünkü Kova size daha önce hiç görmediğiniz kapılar açar.

Hayatla ilgili yepyeni şeyler keşfetmek ve algılarınızı sonuna kadar açmak için istekliyseniz, bir Kova'yı hayatınıza dahil etmemeniz için hiçbir sebep yok. Ayaklarınızın yerden kesilmesine hazır olun!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
galgatrkye

kısmen doğru fakat bir o kadar da yanlış ... işte bende bir kovayim 😂 ♒ 👍

Görüş Bildir