Hayal Ettiğimiz Hayatı Yaşıyorlar! Eski Bir Otobüsü Tekerlekli Hostele Çevirerek Manzaralarını Her Gün Değiştiren Gezgin Aile

-

Son zamanlarda en özendiğimiz insanlar hiç şüphesiz ki gezginler... Özgür bir şekilde hayatın tadını çıkaran ve hesapsız yaşayan bu insanlara şimdi de eski bir otobüsü yeniden yaratarak hostele çeviren gezgin aile eklendi! Ayrıntılara bakalım...

1. Ben ve Mande Tucker çifti, eski bir okul otobüsünü yeniden şekillendirip, daha basit bir hayat ve daha fazla özgürlük için yollara düştü. 2017 yılından bu yana yollardalar!

2. Otobüslerinin, aslında evlerinin ismi ‘Fern The Bus.’ Fern’i ev olarak yeniden tasarlamaları yedi ay sürmüş olsa da çift “Aslında hala yüzde 100 hazır değil ve belki de hiçbir zaman olmayacak” diyor.

3. Fern’de yok yok. Yatak odalarının manzarası istedikleri her gün değişebiliyor. Duş? Olmaz olur mu? İster ormana, dağa, ister denize, güneşe karşı alıyorlar duşlarını.

4. Yollara düşme amaçları rutinlerinden kurtulmak, spontanlığın ve özgürlüğün tadına bakmak! En büyük hayalleri, daha fazla insan tanımak, daha fazla gün doğumu izlemek ve daha fazla derede yüzmek.

5. Doğayla iç içe olmak, kendi hayat ritimlerini doğa olaylarına göre ayarlamak en çok hoşlarına giden şey olmuş. Kendilerini doğayla bütünleşmiş hissetmişler tüm yolculuklarında.

6. Sizi ailenin "Keşke bizim de olsa" diyeceğiniz rüya gibi paylaşımlarıyla baş başa bırakalım... 😍

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

View this post on Instagram

Lake time = good times. Always.

A post shared by Fern The Bus (@fernthebus) on

15. 

View this post on Instagram

Happy Friday friends!

A post shared by Fern The Bus (@fernthebus) on

16. 

17. 

18. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sari-lacivert

Hemen heyecan yapmayın la onlarda para var sıkıntı yok siz istanbuldan dışarıya çıksanız dönüşe mazot alacak para yetmez amk

aybars-yildirim

Abiii.... Çok güzel LAAAAANNNN!

hic-iste

Hostele değil de karavana çevirdi demek bir tek bana mı daha doğru geliyor?

mavideeeenn

ruhumuz fakir be benzin ayrı dert yurdum eşkiyaları ayrı dert

ceylan-gunes-karakaya

türkiyede benzin diyorumm?

Görüş Bildir