Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hastalığı Nedeniyle Göz Bandı Takmak Zorunda Olan Küçük Kızını Mutlu Etmeye Çalışan Baba

 > 
13bPAYLAŞIM

Bu minik kızın adı Layla, küçük bir katarakt ile doğduğu için sağ gözünün görüşü biraz bulanık. Hastalıklı gözünün iyileşebilmesi için, her gün en az iki saat sağlıklı gözünü bir bant ile kapatmak zorunda. Bu sayede gelecekte yaşanabilecek ambliyopi veya görme tembelliği gibi sorunların önüne geçilmiş olacak.

Layla göz bandı takmaktan nefret ediyormuş haliyle ve babasının söylediğine göre, küçük kıza bandı takmak hiç de kolay olmuyormuş. Gfgrubb takma adını kullanan genç baba, bu sorunu çözmek amacıyla göz bantlarının üzerine küçük sevimli şekiller çizmeye başlamış. Sonuç aşağıdaki gibi: Layla artık göz bandı takmak için sabırsızlanıyor ve hatta babasını bu konuda zorluyormuş. Küçük kızının problemini bu denli olumlu bir yaklaşımla çözen babayı tebrik etmek lazım.

Umuyoruz ki küçük Layla sağlığına bir an önce kavuşur ve bir daha asla göz bandı takmak zorunda kalmaz.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/eyepatch-drawi...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
simge217

canım benim çok tatlı UMARIM İYİLEŞİRSİN!!!!

cbilgen13

küçükken aynı sorun bende de vardı, sağ olsun babam dalış maskesine bantı yapıştırıp öyle takardı gözüme, sayesinde göz tembelliğim olabileceği kadar geriledi, ayrıca dalışa merakım o zamandan kaldı, şimdi 2 yıldız CMAS sertifikam var, babama tekrar teşekkür ederim. bu ufaklıkta göz bantları sayesinde grafiker falan olur belki :D

exit

masumluk ve saflık damlattı yüreğime çocuk..kaderin güzel olsun

icimdekiyagmur

İnşallah bir an önce iyileşir Layla bebek <3 Babasını da takdir ediyorum (Y)

lilaqueen

çok tatlılar <3

Görüş Bildir