Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Türk Gençlik Dizisisin?

333PAYLAŞIM

90'ların çocuklarına daha çok hitap edecek bu test, verdiğin cevaplara göre hangi dizi olduğunu söylüyor!

1. Yaşını söyleyerek teste başla!

2. Senin için en önemlisi hangisi?

Doğallık
Başarı
Kahkaha
Aşk
Arkadaşlık
Dürüstlük

3. Bir ile altı arasında sayı verecek olsan, hayatın ne kadar istediğin gibi gidiyor?

4. Hangisi okul dışı yaptığın aktivitelerden?

Spor yapmak.
Müzik yapmak.
Çizim yapmak.
Alışveriş yapmak
Boş yapmak.

5. En yakın arkadaşlarınla yapacağın tatil hangisinde olurdu?

6. Hangisi en sinir bozucu olan?

Evde yerine oturan misafir
9-5 Rutini
Gruplar ve hiç susmayan mesajlar
Yataktan çıkmak
Ağlayan bebekler
Yürürken beni yavaşlatan insanlar

7. Son olarak, sırlarını da açabileceğin kaç arkadaşın var?

Hayatım boyunca güvenebileceğim 1 adet BFF'im var.
Her konuda güvenebileceğim birkaç arkadaşım var.
Bir sırrım olsa ailem ya da psikoloğum bilirdi yalnızca.
Yakın arkadaşım yok.
Çok arkadaşım olsa da, sırlarımı paylaşacak kadar güvendiğim biri yok.
Kimseye güvenmiyorum, nokta.

Medcezir çıktı!

Ünlü Amerikan dizisi The OC’nin Türkiye’ye uyarlaması olan Medcezir varoş bir mahalleden çıkan ve elitlerin sınıfa giren Yaman'ın hikayesini anlatmaktadır. Hırsın ve egonun girdiği her arkadaşlık ilişkisinde olduğu gibi burada da ihtiras ve entrika hiç eksik olmamıştır. Sen de hayatında ilişkilerini, arkadaşlıklarını ve aşklarını her zaman dolu dolu yaşıyorsun, belli.

Kavak Yelleri çıktı!

Urla'da başlayan ardından İstanbul'a uzanan Efe, Deniz, Aslı ve Mine'nin hikayesi hepimizi kazanmıştı. Lisedeki heyecanları, üniversitedeki uğraşları her zaman bize iyi bir seyir zevki vermişti. Senin için arkadaşlık demek her şey! Mantığından çok duygularını kullanan karar alma mekanizman bazen başına iş açsa da, kesinlikle için rahat!

Koçum Benim çıktı!

Rahmetli Tarık Akan'ın koç olarak hayat verdiği dizi, hem genç kadrosuyla, hem de basketbolu odak noktasına yerleştirmesiyle bir dönem büyük bir kitle kazandı.Arkadaşlık ilişkilerini sadece aşk ile değil, aile ilişkileri ile de birleştiren bu dizi gibi sen de bütün ilişkilerine aynı derecede bağlısın.

Hayat Bilgisi çıktı!

"Hoca camide" desek, Kopil, Ortega, Törpü desek, okul müdürü Amil desek yeterli olur diye düşünüyoruz. Bir dönemin gerçek efsanesi olan dizi, lise yıllarına, pozitif olmaya, çocuksu hayallere odaklanan bir diziydi. Bu kadar acının, problemin içinde mutlu olmayı denemenden belli sana "Hayat Bilgisi" çıkacağı..

Lise Defteri çıktı!

Çekimleri Kabataş Erkek Lisesi'nde yapılan bu dizi, her karakterin hikayesini ayrı ayrı irdeleyerek diziyi çok daha derinleştirmekle kalmamış, karakterlere empatiyi de çok güçlendirmiş. Abartısız anlatım tarzı, gerçekçi duruşu tıpkı senin gibi. Olayları realist görmeye çalışıyor, duygu ve mantık ikilisini sağlıklı bir dengede tutuyorsun.

7 Numara çıktı!

Türk televizyon tarihinin en samimi dizilerinden biri olan 7 Numara, şehirde büyümüş yetişmiş dört genç kız ile taşradan gelmiş tertemiz üç erkeğin, evlerini öğrencilere kiralayan Vahit ve Zeliha’nın ahşap evindeki yaşantısını konu almaktadır. Sen samimiyet insanısın. Farklılıklar, eksikler senin için hiç gözle görülebilecek şeyler değil. Önemli olan iyi olmak, dürüst olmak. Buna inanıyorsun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
merkurlu

Hayat Bilgisi

gaye2

koçum benim

beyazokyanus

Hayat Bilgisi çıktı! izlemedim

atakan-ertugrul

HAYAT BİLGİSİ

kusursuzlugunkusuru

7 Numara çıktı! Türk televizyon tarihinin en samimi dizilerinden biri olan 7 Numara, şehirde büyümüş yetişmiş dört genç kız ile taşradan gelmiş tertemiz üç erkeğin, evlerini öğrencilere kiralayan Vahit ve Zeliha’nın ahşap evindeki yaşantısını konu almaktadır. Sen samimiyet insanısın. Farklılıklar, eksikler senin için hiç gözle görülebilecek şeyler değil. Önemli olan iyi olmak, dürüst olmak. Buna inanıyorsun.

Görüş Bildir