Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Tetris Parçasısın?

-
Abone ol

Yıllar geçse de eskimeyen bir klasik. Bakalım sen hangi parça çıkacaksın?

1. Cinsiyetini öğrenerek teste başlayalım!

2. Bir yoga pozu seç!

3. Patatesin hangi halini yemeyi tercih edersin şu an?

4. Şimdi de bir çanta!

5. Klasik atari oyunlarından biri seçmeni istesek?

6. Peki hangi teletabi?

7. Bir başlangıç pokemonu seçerek testi sonlandır!

"Z" çıktı!

İnsanlar senin hakkında bazen yerli yersiz konuşsa da yardıma ihtiyaçları olduğunda tıpış tıpış senin ayağına geliyor. Oturaklı, net tavrınla problem çözmek resmen senin işin.

"T" çıktı!

Belki her ortama, her insana uyum sağlayamıyorsun ama senin yaratıcı ve rahat olduğun ortamlarda içindeki cevheri yakınındakiler biliyor. Düşünce tarzın farklı bir kere, farklı bir objektif sendeki.

"S" çıktı!

Kesinlikle orijinal bir tipsin. Bazen de biraz delirsen de uyum sağlayamayacağın yer yok. Kendine ortam, imkan yaratmayı çok iyi biliyor ve problemlerini kendi kendine çözmeyi her zaman başarıyorsun!

"O" çıktı!

Belki çok uyumlu, çok esnek biri değilsin ama yapı gereği, ayakları yere basan ve güçlü, yıkılmaz bir yapın var. İnsanlar sana güvenmekte kesinlikle haksız değiller. Onlara çok iyi bir dayanak olmayı her zaman başarıyorsun!

"L" çıktı!

Belki herkesle iyi geçinemeyen birisin, ama yeri geldiğinde hayat kurtarıcı olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz. Farklılıklarını kabullenip, kendin olmak kadar güzel birşey de yok zaten!

"J" çıktı!

Dengeli, sakin yapının altında her zaman başına bela alabilecek bir tarafın da var. İşleri hep mükemmelleştirmek istemek bazen daha çok yorulmana sebebiyet veriyor desek haksız çıkmayız...

"I" çıktı!

Herkesin sevdiği, popüler karakter senmişsin de haberimiz yokmuş? Girdiğin ortamlarda dikkat çekmeyi biliyor, problem çözme yeteneğinle de pozitif tarafını her zaman öne çıkarıyorsun. Herkesin senin gibi bir arkadaşa ihtiyacı var.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tipikteraziii

"I" çıktı! Herkesin sevdiği, popüler karakter senmişsin de haberimiz yokmuş? Girdiğin ortamlarda dikkat çekmeyi biliyor, problem çözme yeteneğinle de pozitif tarafını her zaman öne çıkarıyorsun. Herkesin senin gibi bir arkadaşa ihtiyacı var.

beyazokyanus

z çıktı

msp-pixi

"Z" çıktı!  İnsanlar senin hakkında bazen yerli yersiz konuşsa da yardıma ihtiyaçları olduğunda tıpış tıpış senin ayağına geliyor. Oturaklı, net tavrınla problem çözmek resmen senin işin.

ben.leyla

Yani şimdi siz bu sorulardan (teletabi/çanta/yoga/atari/pokemon/patates) bu sonuçları gerçekten çıkarabiliyor musunuz? Tabi ki testi yapmadım ama bu ruh hastası duruma da değinmeden geçemedim :(

paco-hernandez

Z çıktı, doğru da çıktı. işim bu zaten yazılım teknisyeniyim sorun buldummuydu çözerim!

Görüş Bildir