Hangi Şirketin CEO'luğunu Hak Ediyorsun?

95PAYLAŞIM

Verdiğin cevaplara göre hangi şirketin Ceo'luğunu hak ettiğini söylüyoruz!

Haydi teste! 

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. İlk olarak, bunlardan hangisi senin baskın karakter özelliğinden biri?

Detaycı
Takıntılı
Şüpheci
Eğlenceli
Öz güvenli
Sinirli
Duygusal
Diğer

4. Peki şirketinde sana ait olan odana bu tablolardan hangisini asardın?

5. Senin bu hayattaki önceliğin bunlardan hangisidir?

6. Peki bu alanlardan hangisiyle ilgilenmek seni mutlu hissettiriyor?

Spor
Finans
Pazarlama
Sanatla ilgili her şey
Sosyal medya
Diğer

7. Etrafındaki insanlarla tartıştığın zamanlarda öfkeni kontrol edebilir misin?

8. Ve son olarak, bu tweete 5 üzerinden kaç puan veriyorsun?

Onedio Ceo'luğunu hak ediyorsun!

Sen kesinlikle Onedio'nun Ceo'su olmalısın!  Zaten sıkı bir Onedio takipçisi olarak bu şirketi çok güzel bir şekilde çekip çevirirsin. Karakter olarak çok sert görünmeyen fakat işine önem veren bir insansın. Her ne iş olursa olsun onu büyük bir ciddiyetle yaparsın. O yüzden böylesine eğlence dolu ve kaç milyon kişiye hitap eden bir şirketin Ceo'su olmak sana çok ama çok yakışır. Çalışanlara üstten bakmayı değil de onlardan biri olduğunu hissettirerek keyifli bir zaman geçirirsiniz. İşi keyifli hale getirmek resmen senin işin! Valla senin gibi hem zeki hem de espri yeteneği gelişmiş bir insanı Onedio'da Ceo olarak görmek mutluluk verir.

Vodafone Ceo'luğunu hak ediyorsun!

Sana Vodafone Ceo'luğu öyle bir yakışır ki! İşini böylesine ciddiye alan bir insan biz görmedik. Sorumluluk sahibi olan bir insansın. İnsanlarla olan iletişimin de gerçekten çok güzel. Eee hal böyle olunca senden Ceo olmayacak da ne olacak? Biz seni en çok Vodafone şirketinin Ceo'luğuna yakıştırdık. Oradaki ortam senin tam da istediğin gibi olacak. Gerek iş gerek eğlence gerek insanlar hepsine içten içe ısınacaksın. Bizden söylemesi.

Google Ceo'luğunu hak ediyorsun!

Bi heyecanlandın değil mi? Valla şöyle durup bir düşünsene Google şirketinin başındaki kişi sensin! Herhalde çoğu insanın hayalini kurduğu şeylerden biri de Google'da çalışabilmektir. Fakat sen Google firmasının Ceo'su olacaksın. Çünkü senin gibi zeki, yetenekli, becerileri gelişmiş bir insana böyle bir pozisyonu layık görüyoruz. Öyle sanıldığı gibi çok kolay görülmese de senin bunların üstesinden gelebileceğini düşünüyoruz. Google seninle birlikte çok daha iyi yerlere gelecek!

Türk Hava Yolları Ceo'luğunu hak ediyorsun!

Offff ne de yakışır be! Türk Hava Yolları Ceo'sunun sen olduğunu düşünmek bile heyecan verici değil mi? Çünkü böylesine büyük bir firmanın başına geçmek çok zordur. Sen zor olan işi başarmakta ustasın zaten. Zaten oldun olası da uçakları çok seversin. Yani havada bakıp gördüğün zaman ilgini çeker açıkcası. Tam da böyle sevdiğin bir yerde Ceo olmak gerçekten çok güzel bir duygu olsa gerek. Şimdi gözlerini kapat ve bir an gerçekten kendini orada hisset. Kim bilir belki de ileride hak ettiğin göreve ulaşacaksın. 😊

Facebook Ceo'luğunu hak ediyorsun!

Düşünsene Facebook Ceo'su Mark Zuckerberg değil de sensin! Bunun düşüncesi bile insanı bi heyecanlandırmıyor değil. Böylesine tüm dünyaya hitap eden bir sosyal platformun Ceo'su olmak çok gurur verici bir şey olsa gerek. Kazandığı paraları söylemiyoruz bile... Facebook'u çok aktif kullanmasan bile onsuz yapamıyorsun. Mutlaka insanlar neler paylaşıyor, neler yapıyor merak eder, açıp bakarsın. Çünkü Facebook artık tüm insanların hayatına girdi. Böylesine başarılı bir firmanın başına geçmeyi bir hayal et bakalım. Neler hissediyorsun?

Amazon Ceo'luğunu hak ediyorsun!

media.thuonghieucongluan.vn

Bir heyecan aldı seni değil mi? Dünyanın en büyük alışveriş sitesinden birinin Ceo'su olduğunu düşünmek nasıl bir duygu? Amerika'da açılan bu firmanın başına geçip yönetmek çok kolay olmasa gerek. Ama sen bu üstün yeteneğin sayesinde bu işi layıkıyla yaparsın. Çünkü her iş elinden geliyor maşallah! Tabii bunun için çok emek harcaman gerekiyor. Başarılı olmak ne yazık ki öyle kolay değil. Ama sende bu azim ve çalışma aşkı olduktan sonra her şeyin üstünden gelirsin. Senin gibi başarılı biri kesinlikle Amazon Ceo'su olmayı hak ediyor!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nermin-yagmur-saganak

onedio ceosu

ulas-cavdar

onedio çıktı kırşehire getirin lan stüdyoyu artık ceo nuz benim

yigit-ceylan1

onedio çıktı

keremcan-karagoz

Vodafone internetiniz benim elimde!!!!!!!!!!!!!!!!

tavsiye-ediyorum32

>>> SENİ DÜŞÜNÜP SEVMESİNİ NASIL SAĞLARSIN ? >>>...............___iliskimiznereyegidiyor com___

Görüş Bildir