Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Aşk-ı Memnu Karakterisin?

37bPAYLAŞIM

Nice diziler geldi geçti ama onun gibisi ASLA gelmedi! Peki ya sen bu efsane dizinin, efsane karakterlerinden hangisiyle ruh ikizisin?

1. Bihter'ini seç!

2. Aşk sence en çok hangi kavrama benzer?

3. Peki Aşk-ı Memnu'nun Hollywood versiyonu çekilse, hangi aktörün Behlül'ü oynamasını isterdin?

Brad Pitt
Bradley Cooper
Leonardo DiCaprio
Ryan Gosling
Hugh Jackman
Peter Dinklage

4. Firdevs gibi bir annen olduğunu düşün ve seni darlamakta sınır tanımıyor. Ona karşı nasıl bir tutum sergilersin?

5. Senin için hangisi daha zordur

Zengin koca bulmak
Lamborghini'ye sahip olmak
Mutluluk
AŞK
Sosyal sınıfları aşabilmek
Bilkent'e burslu girmek

6. Şimdi samimi ol ve "Yasak Aşk" hakkındaki gerçek düşüncelerini söyle!

7. En uyuz olduğun karakter kimdi? (Başroller hariç!)

Hilmi Önal
Katya
Beşir
Bülent
Matmazel
Cemile

8. Şu adam hakkındaki düşüncelerin nedir peki?

9. Son soru: Hayallerini anlatan renk kombinasyonu hangisi?

Kahverengi - Gri
Mavi - Siyah
Pembe - Mor
Sadece Kırmızı
Siyah - Beyaz
Alacalı Bolacalı

"Bihter Ziyagil" pek tabii ki!

Seni seni, Bihter'ini seçmeyecek bir ademoğlu var mı bu evrende? (Eğer Behlül diyecekseniz, biz onu pek insan sınıfına sokmuyoruz!) Alımından çalımından geçilmez. İçgüdülerin kadınısın ayrıca. Aşkınsa hep memnudur, ruhun ise daralmış, kalbin de kapana kısılmış... Neylersin!.. Hayallerin  her daim "mai"yse de; gerçek hayat çokça "siyah". Sen yine de Bihter Ziyagil'sin, aptallık etme!!!11

"Behlül" çıktı!

Sen "uçana da kaçana da..." tabirinin vücut bulmuş halisin. Güzele dayanamıyor, önüne gelen fırsatları da hiç geri tepmiyorsun. Flörtözsün, çapkınsın ve uzun ömürlü ilişkiler hiç sana göre değil: Seninkisi bir nevi "vur-kaç" taktiği. Ancak bunların hepsi senin için birer maske. Aslında içinde çok büyük bir boşluk var. Kadınlara hırçın bir çocuk gibi saldırman, ilişkilereyse bir "oyun" gibi bakman işte hep bundan. Sıkıldın yine değil mi? İyi hadi sen kaç yine :)

"Adnan Ziyagil" çıktı!

Bu dünya; çivisi çıkmamış, yozlamamış ve köhne bir yer olmasaydı, ideal insan tipi sen olurdun. Dürüstsün öncelikle ve kendini hiçbir zaman bir başkası gibi tanıtmadın: Yalınsız ve yalansız davrandın herkese. Samimisin de. Konuşurken insanların gözüne bakabiliyorsun, hainler gibi gözlerini kaçırmazsın sen. Sadık olduğuna hiç değinmiyoruz bile. Ve fakat bunların karşısında hep ihanete uğradın. Yine de hiç fark etmez sana, sen kim olduğunu biliyorsun ve değişmeyeceğini de. Aynen devam...

"Nihal" çıktı!

Senin karakterini tanımlayacak bir renk seçsek, o, hiç şüphesiz beyaz olurdu. Çünkü safsın, masumsun, çocuksun ve doğanın en duru suyu kadar berraksın. Hayatında hiç kötü senaryolarla karşılaşmamandandır hep böyle beyaz kalman. Meleksin melek, bir kanatların eksik. Ancak yine de dikkat et, en çabuk kirlenen renk de beyazdır. Harcarlar seni kısaca!

O_o "Firdevs Yöreoğlu" çıktı!

Seni tanımlayan en doğru kelime: Gerçekçi. Herkes seni gaddar, zalim diye tanımlasa da, asıl zalim ve gaddar olan bizzatihi bu dünyanın kuralları. Gerçek hayat, çoluk çocuğun kurduğu hayallerin çok çok uzağındadır, hatta tam tersidir diyebiliriz. Bu yüzden senin aptallık etmek gibi bir lüksün yok. Bu yüzden akılcısın, analitiksin ve asla hayalperest değilsin. Planlarınsa bir dünya markası. Arap baharını sen başlatmış olabilir misin acaba!? :)

"Beşir" çıktı!

s379.photobucket.com

Sen en asil duyguların insanın. İnceliklisin, naziksin ve sevdiğin/sevdiklerin için her şeyi göze alabilirsin, ölümü bile. Bu güzelliklerinin kıymeti ise bilinmiyor pek tabii ki. Çünkü bu dünyanın en yegane ve geçerli kuralı: 4S. Ayrıca sen tam bir oyun bozansın. Tatar Ramazanvari pencere önünde bitmelerin dimağlarda hala canlı!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cryleus-sad

durmadan adnan ziyagil çıkıyo iğrenç

yusuf-ulger

Nihal çıktım :( Sinirlerim bozuldu.

besrastark

ıyyyy en nefret ettiğim nihalll

gulcin-akhan

aşk testi, aşk uyumu, aşk ölçer

gunelhasnva

behlül

Görüş Bildir