Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Görgü Tanığı PlayStation: Tecavüz, Açık Kalan Mikrofonla Ortaya Çıktı

 > -
Abone ol

ABD'nin Florida eyaletinde, Playstation'da 'Grand Theft Auto' oyunu oynarken mikrofonun açık kalması sonucu, 15 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz ettiği ortaya çıkan saldırgan gözaltına alındı.

"Şimdi onu mahvedeceğim"

18 yaşındaki Daniel Enrique Fabian'ın evinde 28 Haziran tarihinde gerçekleşen olayda, Fabian karşısındaki oyuncuya "İçeriye bir kız girdi. Şimdi onu mahvedeceğim" dedi.

Diğer oyuncu, oyun sırasında içeriden kız çocuğunun çığlıklarını duydu.

Mikrofonun açık kalmasıyla kız çocuğunun 4 kez "Hayır" diye bağırdığı duyuldu. Fabian ise, 15 dakika sonra oyuna geri döndü.

Olayın nasıl ortaya çıktığı henüz bilinmiyor.

BBC Türkçe'nin haberine göre, kız çocuğu polise giderek oyun sırasında tecavüze uğradığını söyledi. 

Yapılan polis açıklamasında ise, tıbbi raporların kız çocuğunun şikayetine uyduğu belirtildi. 

Olayın, çığlıkları duyan diğer oyuncunun mu yoksa kız çocuğunun şikayeti sonucu mu ortaya çıktığı henüz bilinmiyor.

Yerel yönetim merkezinde tutuluyor.

21 Kasım'da mahkemeye çıkan Fabian hakkında iki farklı suçlamadan dava açıldı. Fabian şu anda yerel bir yönetim merkezinde gözetim altında tutuluyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alican-turkkollu

Olayı ben anlayamadım şimdi oyundaki karaktere mi tecavüz etmiş, bunlar aynı odada mı oyun oynuyorlarmış?

askito-muyum-ben

Oyunu online olarak baska biriyle beraber oynuyormuş. Oyunda kullandığı kulaklık ve mikrofon hala aktif haldeyken fiziksel olarak çocuğun odasına gerçekten de bir kız girmiş, çocuk mikrofondan karşıdaki oyuncuya 'odaya bir kız girdi, şimdi onu mahvedecegim.' demiş ve gerçekteki o kıza tecavüz etmiş. Tecavüz seslerini de oyun kulakligindaki mikrofon hala açık olduğu için karşıdaki oyuncu duymuş.

pompaci-dave

asin gitsin bunu

aysn_aysn

Gebersin inşallah.İşkence göre göre öl.İçimizdeki nefreti daha ne kadar anlatabiliriz.Öl geber can çekişe çekişe geber.O suratının her bir uzvu ayrı ayrı acı çeksin.Bakışa bak şerefsiz mahluk.

iboresmi

Aga şimdi herkes lep-top kamerasına bant çekti sıra playstation geldi. Kınıyorum o gavatı.

Görüş Bildir