Görüş Bildir
Haberler
Giyerim/Giymem Dediklerine Göre Seni Anlatıyoruz!

Giyerim/Giymem Dediklerine Göre Seni Anlatıyoruz!

Evett geldik biraz da moda gözünüzü doyurmaya. Senin tercihlerine göre nasıl bir karaktere sahip olduğunu söylüyoruz. 

Eğer hazırsan;

Hadi testee!

İçeriğin Devamı Aşağıda

Yaşını öğrenelim.

1.

1.

2.

2.

3.

3.

4.

4.
İçeriğin Devamı Aşağıda

5.

5.

6.

6.

7.

7.

8.

8.

9.

9.
İçeriğin Devamı Aşağıda

10.

10.

11.

11.

12.

12.

13.

13.

14.

14.
İçeriğin Devamı Aşağıda

15.

15.

Sen farkında olmadan duygularını belli ediyorsun.

Evet anladığımız kadarıyla sen içi dışı bir, içinden ne geçtiyse dilinde olan birisin. Kendini saklamak veya dışarıya karşı farklı fikirlerin olduğunu göstermek için çabalamıyorsun. Her zaman bu açıklığın ve kendini net bir şekilde ifade etmen nedeniyle, çok kolay insanlarla iletişim kurmuşsun. Ama bazen bu kolaylık insanların seni yıpratmalarına neden olmuş. Fazla affedici olmandan dolayı sana zarar veren kişi sayısı etrafında çok oluyor. Çünkü her ne olursa olsun sevdiklerine karşı çok hassassın bu nedenle de ne olursa olsun sana geri döndüklerinde dayanamıyorsun. Onları üzgün görmek isteyeceğin en son şey. Herkesin kendin gibi olduğunu düşünerek hareket ediyorsun. Bazen bu durum karşındaki insanın daha fazla canını yaksa da bunu sen fark etmeden yapıyorsun. Net ve açık olduğun için karşındaki insanın duygularındansa kendi duygularına göre hareket etmeyi tercih ediyorsun. Her ne kadar ağzından çıkana dikkat etmesen de gerçekten değer verdiğin ve hayatında olmasını istediğin kişilerden çabuk vazgeçemiyorsun. Yani sen eğer birine karşı kırıcı sözler söylüyorsan o kişiye çok değer vermediğin içindir. Giydiklerine göre mükemmel bir tarzın olsa da bazen fazla acımasız olabiliyorsun.

Gerçek seni henüz kimse tanımıyor.

Sen aşırı gizemli ve kolay kolay kendini açamayan birisin. İçinde bir yerlerde gerçeklerden kaçıyor ve bu gerçekleri kimseye yansıtmıyorsun. Yani karşındaki kim olursa olsun, ona gerçekten güvenmeden hiçbir şeyi anlatmıyorsun. İnsanlara bir şeyler anlatmaktan çok onları dinlemeyi seven birisin. Bu nedenle de insanların sana soru sormasından hoşlanmıyorsun. Yeni tanıdığın insanların hayatlarını, yaşadığı sevinçleri ve üzüntüleri merak edip, onları tam anlamıyla tanımaya çalışırken kendin hakkında gereksiz bilgiler vermezsin. Zayıf noktalarını veya insanların seni neyin üzebileceğini  bilinmesini istemiyorsun. Farklı ve bir anı bir anını tutmayan özelliğinde var. Asla yapmam dediğin bir şeyi seni yapmış olarak görebilir veya senden beklenmeyen şeylere girişebilirsin. İnsanları şaşırtmayı sevsen de farklılıklara çok açık değilsin. Sadakat duygun yüksek olduğu için her şeyle kolay bağ kurabiliyorsun. Bu nedenle de onlardan ayrılman uzun zaman alabiliyor. Yani insanlara alışmanda onlardan kopmanda oldukça zor. Dışarıda başkalarıyla vakit geçirirken bambaşka bir sen varken, eve döndüğünde kendi içinde de bambaşka bir seni ortaya çıkarıyorsun. Yalnız kaldığında çok fazla depresif bir hale bürünüyorsun. Kıyafet zevklerin de senin gibi fazla gizemli.

Bu içerikler de ilgini çekebilir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
250
69
60
28
21
21
11
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Juvia

Resimlerdeki giysiler bence iğrenç. Bazı insanların bu giydiği şeyleri giyim zevklerinden mi yoksa her yerini açmak için mi giydiklerini anlayamıyorum

cansu ersan

Gerçek seni henüz kimse tanımıyor.

Gizem Yenikler

Gerçek seni henüz kimse tanımıyor.