Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Gerektiğinden Daha Sevimli 10 Yavru Hayvan

-

Gerektiğinden Daha Sevimli 10 Yavru Hayvan

Normalde çoğu kişinin sevmediği ama yavru halleri insanda ısırma isteği uyandıran birbirinden tatlı 10 hayvan :)

1. Kokarca

Kokarca çoğu insanın yaklaşmak istemediği bir hayvandır. Kötü kokularını çok uzaktan hissedebilirsiniz. Ancak bu kokarcayı tatlı bulmamak elde değil.

2. Fare

Fareler birçok kişi tarafından sevilmezler, fakat baksanıza bu tatlı şeye nasıl iğrenç diyebiliriz?

3. Su Aygırı

Su Aygırları Afrika'daki en büyük ve en tehlikeli hayvanlardandır. Bu minik masum bebeğin tehlikeli olacağına asla inanamayız.

4. Mors

Mors dünyanın en güzel hayvanlarından değil ancak, sevimli bıyıkları onu muhteşem derecede tatlı yapmaya yetiyor.

5. Yarasa

Yarasalar bu gezegendeki en sevilmeyen hayvanlardan. Yinede bu suratlar çok masum gözüküyor.

6. Gergedan

Gergedan, Güneydoğu Asya ve Afrika'nın en büyük hayvanlarından. Bu tatlı gergedan büyüdüğünde yaklaşık 2,000 kilo olacak ve büyük bir boynuza sahip olacak.

7. Yaban Gelinciği

Yaban gelinciği, gelincik ailesinden gelen küçük oyuncu hayvanlardır. Yabancı ülkelerde petshoplarda gelinciklere rastlayabilir, evinde gelincik besleyen insanlarla karşılaşabilirsiniz. Ama tabii ki de her hayvanın kendi ortamında yaşaması taraftarıyız.

8. Tembel Hayvan

Yavaş ve istikrarlı, bu tam bir tembellik sloganı gibi görünüyor. Onlar ağaçta saatlerce asılı zaman geçirmekten çok hoşlanıyor. Bu sevimli bebek tembel hayvan ise peluş dolu bir kovada olmaktan gayet mutlu.

9. Tapirler

Tapirler güzel hayvanlar olmayabilir ancak en ilginç hayvanlardandır. Güney Amerika ve Güneydoğu Asya'da bulunurlar. Tapir su altında zaman geçirmekten keyif alan ürkek bir otoburdur. Noktalar ile doğmuş olsa da bu beyaz izler büyüdükçe kaybolacaktır. Şu dile bakar mısınız!

10. Deve

Deve en çok Orta Doğu'da bulunan bir hayvandır. Batı'da atların kullanımıyla Doğu'da develerin kullanımı neredeyse aynıdır. (taşımacılık, ulaşım vb) ve sinirleri gerildiği zaman tükürdükleri iddia edilir.Tabi ki bu özellikleri sevimliliklerinden bir şey kaybettirmiyor.

petstuffweb.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir