Görüş Bildir
Haberler
Necdet Özel'den Süleyman Şah Türbesi Mesajı

Necdet Özel'den Süleyman Şah Türbesi Mesajı

adem kara
02.10.2014 - 12:17

'Tek bir haberle TSK yanınızda olacak'

Genelkurmay Başkanı Özel, Süleyman Şah Saygı Karakolu personeline hitaben, 'Sizden gelecek tek bir haberle TSK'nın anında yanınızda olacağının güvenini içinizde hissedin' ifadesini kullandı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Suriye sınırları içerisinde bulunan Süleyman Şah Saygı Karakolu’nda görevli Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları için mesaj yayınladı.

Özel'in özel mesajı, genel bayram mesajıyla birlikte TSK'nın internet sitesinde yer aldı.

IŞİD tehdidi yaşanan bölgedeki personeline seslenerek, 'Yalnız değilsiniz, tek bir haberle TSk yanınızda olacak' diyen Özel'in mesajı şöyle:

'Yurt dışında bulunan tek vatan toprağımız olan Süleyman Şah Saygı Karakolu'nun Değerli Personeli, Kahraman ve Fedakâr Silah Arkadaşlarım,

Bu bayram gününde, sizlere tevdi edilen görevi çok kritik bir dönemde layıkıyla yerine getirmektesiniz. Bundan sonra da aynı esaslarla, ecdadımıza yakışır şekilde görevinizi başarıyla yerine getireceğinize, Yüce Milletimizi ve Türk Silahlı Kuvvetlerini başarıyla temsil ederek, onur ve haysiyetini koruyacağınıza olan inancım tamdır.

Unutmayınız ki, sizler orada yalnız değilsiniz. Arkanızda Yüce Türk Milletinin, 76 milyon yurttaşımızın olduğunu unutmayınız. Gözümüz, kulağımız ve gönlümüz hep sizlerle beraberdir. Sizden gelecek tek bir haberle, Silahlı Kuvvetlerimizin anında yanınızda olacağının güvenini içinizde hissedin.

Süleyman Şah Saygı Karakolunda, vatana adanmışlık ruhuyla kenetlenmiş olarak görev yapan Türk Silahlı Kuvvetlerinin siz fedakâr ve kahraman mensuplarının ve aile fertlerinin bayramını en içten duygularımla kutluyor, huzur ve esenlikle nice bayramları sevdiklerinizle birlikte geçirmenizi temenni ediyorum.

Hepinizin gözlerinden öpüyorum.'

AA

İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın