Geçirdiği 100'den Fazla Estetik Ameliyata Rağmen Hala Mutlu Olmadığını Söyleyen Doyumsuz Kadın

213PAYLAŞIM

Daily Mail'de derlenen habere göre, 26 yaşındaki estetik takıntılı genç kadın, muhafazakar ailesini yıldırmak için "yaşayan bir çizgi karakter"e dönüşme arzusuyla sayısız operasyon geçirdi. Şu an Kuzey Karolina'da yaşayan İsveçli çekici model Pixee Fox,  6 kaburgasını aldırmak da dahil 100'den fazla estetik operasyon geçirdi. Ayrıca gözlerini rengini değiştirtti, birçok göğüs büyütme operasyonu geçirdi. Yağ transferi işlemi ile dudaklarını yaptırdı. Yakın zamanda geçirdiği operasyonda ise poposu şişirildi.😳

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

Önceleri elektrikçi olmak için eğitim alan Pixee, eski halinden tamamen farklı göründüğünü kabul ediyor.

Hatta hala istediği görünüme kavuşmadığını düşünüyor ve sonraki estetik operasyonlarının planını yapıyor. 

"Önceden görünüşümden gayet memnundum, şimdi de memnunum. Fakat nasıl görünmek istediğimi biliyorum ve bunu elde edene kadar da durmayacağım. 2017 yılı için 10 estetik ameliyat daha geçireceğim. Ve korse eğitimine başlayıp dünyanın en ince beline sahip olan insan olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeye çalışacağım."

Aslında tüm bu estetik olayı İsveç'te ailesi ve ablasıyla beraber yaşayan Pixee'nin, bu mükemmellik anlayışı ve jet sosyete yaşam tarzı pek de yetiştirilme tarzına uymuyor.

Pixee'nin yeni halini gören aile bireyleri ise şokta, kafaları karışmış durumda ve endişeliler. Pixee ne zaman evine gitse ve ailesine geçirdiği son operasyonu gösterse, fazlasıyla rahatsız edici bir duruma düştüğünü söylüyor.

Bir nakliye şirketinde çalışan annesi Anna-Lena, bütün bu estetikleri kızının vücudunun kaldırmayacağından endişe ediyor.

Yaptığı bunca şeyden sonra, Pixee kız kardeşinden hem yaşam tarzı olarak hem de görünüş olarak çok farklı görünüyor.

Pixee'nin annesi Anna-Lena "Her şey bir yana, bu tehlikeli bir iş. Ne zaman vücut "dur" diyecek? Şimdi 26 yaşında ama 62 yaşına geldiğinde ne olacak. Ve önceden çok güzeldi. Şimdi de güzel ama farklı biri gibi." dedi. 

28 yaşındaki ablası Lovisa ise şimdiye kadar hiçbir estetik ameliyat geçirmemiş biri olarak kız kardeşiyle gurur duyduğunu söylüyor. Lovisa, kız kardeşi hakkında "Sanırım Pixee daha fazlasını istiyor ve birçok planı var. Şimdiden birçok şeyi başardı bile." dedi.

Pixee'nin bu sıradışı görüntüsü ailesine hala yabancı geliyor. Kızlarının estetik ameliyat geçirdiğini ilk fark ettiklerinde ise bu onlar için çok büyük bir sürpriz oldu.

Babası Karl-Axel Bartholf, biricik kızının büyüdükçe büyüleyici bir modele dönüşeceğini düşünmemiş.

"İlk ameliyatını geçirdiğinde bize söylemedi. Hala da söylemediği birçok şey var. Ben de, çevremizdekiler de Pixee'nin büyüyünce çiçekçi olacağını düşünmüştük. Çiçek toplaması için hangi mevsim olduğunu önemsemezdi. Çiçekler kuru veya ölü olduğunda da onları toplar, buketler yapardı. Bu durum hepimiz için büyük bir şok oldu."

Anna-Lena, kızının görünüşünü değiştirmeyi neden bu kadar şiddetle istediğini bilmediğini söylüyor.

"Pixee çocukken çok sakin ve sessizdi. Birkaç arkadaşı vardı, öyle çok fazla arkadaşı olan çocuklardan değildi. Sanırım, tam olarak nereye ait olduğunu bilmiyordu. Ama yine de her gün, neden bunu yaptı diye soruyorum. Bunların hiçbirinden hoşlanmadığımı biliyor. Fakat kendini kötü ve mutsuz hisseden bir kızım olmasından ise kendini mutlu hisseden bir kızım olmasını tercih ederim."

Pixee, ailesinin endişelerini anladığını söyledi.

"Sanırım çocuklarının değişimini gören her ebeveyn için bu durumu atlatmak zordur fakat sen nedenini anlamazsın. Annemin benimle ilgili hayal kırıklığı yaşadığını biliyorum. Onun hayal kırıklığını görmek benim için çok zor. Özellikle de daha yeni bir estetik operasyon geçirmişken."

Pixee, hiçbir zaman büyüdüğü yere uyumlu biri olduğunu düşünmediğini söylüyor.

"Eve gitmek her zaman biraz rahatsızlık verici bir durum. Gençken bile, uzaklaşmam gerektiğini ve kendi istediklerimi yapmam gerektiğini hissederdim. Ailem, bunu neden yaptığımı anlamıyor fakat kız kardeşim Lovisa ile çok yakınız. Aileme söyleyemediklerimi onunla paylaşabiliyorum ve ona karşı daha açık olabiliyorum. Ne zaman ona aklımdaki yeni estetik operasyonu söylesem, sadece gülüyor. Benim çılgın olduğumu düşünüyor ama hakkımda negatif bir şey düşünmüyor."

Pixee'nin son estetik ameliyatı, Doktor Fredrik Berne tarafından Gothenburg'de yapıldı.

Pixee'nin son estetik ameliyatı, Doktor Fredrik Berne tarafından Gothenburg'de yapıldı.
Pixee'nin son estetik ameliyatı, Doktor Fredrik Berne tarafından Gothenburg'de yapıldı.

Dünyanın en popüler estetik ameliyatlarından biri olarak bilinen popo kaldırma yöntemiyle Pixee'nin kendi uyluğundan ve karnından alınan yağlar kalçasına ve dudaklarına uygulandı.

Şu an dudakları bizim için fazlasıyla büyük görünse de, Pixee daha da büyütmek için birkaç estetik ameliyat daha planlıyor gibi

Doktor Berne "Yağ güzeldir. Yağ ile istediğimiz her şeye şekil verebiliriz ve istediğimiz her şeyi oluşturabiliriz. Enjekte ettiğimiz yağlar sayesinde Pixee kum saati görünümü kazanmış durumda. Dudaklarına elimizden geldiği kadar yağ enjekte ettik fakat yine de onun istediği kadar büyük olmadı."  dedi.

.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Hikayesi ne bilmiyorum ama bu görüntüsünden gerçekten hoşlanıyorsa bir problemi var demektir. Ayrıca o dudakları nasıl daha büyütecek? Küçükken kral oyunda estetik oyunları oynardım. Kadının dudağını şişire şişire patlatırdım. Aklıma o geliyo..

queen-of-the-alaska

bağımlılık gibi bişey olmuş sanırım

buzlu-mavi

Beddua almış "ağzın g.tüne dönsün" demişler.. dönmüş de zaten

sultaniniz

prezervatif boşuna şart koşulmuyor

tulin-eroglu

Mutluluk estetikte diil , dostlarla içtiğin çayda, duada, yetimin başını okşamada , sokak hayvanlarını doyurmada...

Görüş Bildir