Gaz Çıkaranlar, Havlunun Altından Mastürbasyon Yapanlar ve Mutlu Son Soranlar... Masaj Terapistlerinin Karşılaştıkları Zorlukları Tek Tek Anlatıyoruz!

-

Sizler için theSun'dan derlediğimiz bu içeriğin konusu masaj terapisti olarak çalışan kadınlar ve mesleklerinin en kötü kısımları. Gelin birlikte bakalım...

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/824736...

Birçok kadın bu mesleği hem para kazanmak hem de insanların ağrı ve stresten kurtulmalarını sağlamak için tercih ediyor.

Ama tabii ki işe başlarken erkek müşterilerin kendilerine seks teklifinde bulunacaklarını ya da yüzlerine yumruk yiyeceklerini tahmin edemiyorlar. Masaj terapisti olarak çalışan 4 tane kadının meslekleri hakkında düşündüklerine bakalım mı?

1. "Havluları kaldırdığımda mastürbasyon yapıyordu."

Masaj terapisti olarak çalışan 41 yaşındaki April Chunoo, yaptığı iş hakkında "Bir erkek geliyor ve tamamen çıplak olmak istiyor, gerek olmadığını anlatmak için çok uğraşıyorum. Çift masajları da oldukça popüler ama rahatladıkları zaman biri ya da diğeri mutlaka gaz çıkartıyor. Böyle durumlarda yandaki terapist ile göz göze gelmemeye çalışıyorum yoksa gülmeden duramıyorum. Olabildiğince müşterilerin sorduğu sorulara cevap veriyorum ama seks teklif ettikleri zaman imkanı olmadığını söylüyorum. En kötüsü ise birkaç kere mutlu son masajı yapmam istendi, bu çok aşağılayıcı. Ben 4 yıl üniversiteye gittim ve bunun eğitimini aldım."

"Kötü esprileri de soğuk kanlılıkla dinliyorum..."

"Bir gün masaj bitiminde adamın üzerindeki havluyu kaldırdım ve mastürbasyon yaptığını gördüm. Hemen giyinmesini ve odadan çıkmasını söyledim. Bir daha da kabul etmedim." diyor.

2. "İnsanların kötü kokan ayaklarını yıkamak zorunda kalıyorum."

35 yaşındaki Emma Pearce, bir masajın tamamen karşındaki insanı hoşnut etmek ile alakalı olduğunu düşünüyor. Ve işi hakkında şunları söylüyor:  "Üniversitede birçok insanın rahatladığını ve uyuyakaldığını öğrenmiştik ama bu çok da doğru değil. İnsanlar muhabbet etmeyi seviyor. İnsanların anlattıkları şeyler beni hep şaşırtıyor, ilişkiler, ayrılıklar ve evde olup bitenleri dinliyorum."

"İnsanlar giyinip, soyunacakları zaman mutlaka odadan çıkıyorum. Havlu bütün vücudu kapatıyor, o yüzden çıplak gördüğüm insan sayısı çok az."

"Bir masaj terapisti olmanın en kötü yani kötü kokan ayaklar."

"Genelde temizlemek için eldiven, limon yağı ve su kullanıyorum. Onlar harika bir ayak masajı yaptırdıklarını düşünürken ben genelde ayaklarını yıkıyor oluyorum.

Altın kuralım erkeklerin karın bölgelerine asla masaj yapmamak. Çünkü kursta bunun ereksiyona yol açabileceğini öğrendik. Kan karın bölgesinde hızlanıyor ve penise doğru gidiyor..."

"Bugüne kadar yaşadığım en kötü tecrübe Hindistan masajı yaparken oldu."

"Kafa masajı yapıyordum, tam bitirmek üzereyken kafasında bit olduğunu fark ettim. Sakinliğimi korudum ve gördüğüm şeyi söyledim."

3. "Erekte olup olmadıklarını kontrol etmek için müşterilerimi sırt üstü yatırıyorum."

40 yaşındaki Leigh Bailey'nin mesleği hakkındaki düşünceleri ise şöyle: 

"4 yıldır masaj terapisti olarak çalışıyorum. Neyin işe yarayıp, neyin yaramadığını biliyorum. Yaşım olgun olduğu için hadlerini bildirebiliyorum. Altın kuralım ise erkeklerin iç çamaşırlarının yerinde kalması. Asla çıplak masaj yapmıyorum ve bunun için elimle bacaklarını kontrol ediyorum. Eğer iç çamaşırları yoksa masajı durdurup, odadan çıkacağımı ve çamaşırlarını giydiklerinde geri döneceğimi söylüyorum."

"Sırrım ise kibar bir şekilde sırt üstü yatmalarını istemek. Daha sonra bacaklarına masaj yapmaya başlıyorum. Sırt üstü oldukları için ne zaman durmam gerektiğini anlayabiliyorum. "

"Telefonda bilgi vermekse en kötüsü, her zaman mutlu son masajı soruyorlar çünkü. "

4) "Ayaklarına geldiğimde yüzümün ortasına tekme attı. "

Son olarak 49 yaşındaki Elaine Mitchell ne düşünüyor birlikte bakalım...

"Genellikle evlere masaja gitmiyordum ama bir aile dostumuz kaza geçiren bir adamın masaja ihtiyacı olduğunu söyleyince kabul ettim. Kendime her zaman erkeklere masaj yapmayacağımı hatırlatıyordum. Eşim beni masaj yapacağım eve kadar götürdü. Kırmızı duvarların arasında yürüdüm ve oturma odasına girdim. Masaj yatağını kurdum, duvardaki samuray kılıçlarından rahatsız olmamaya çalışıyordum. Masajı olabildiğinde hızlı yaptım. O sürede de gözüm sürekli kapıdaydı. Bittiği zaman benden bir süre daha kalmamı istedi ve bunun için ekstra para teklif etti. Orada ne istediğini anladım ve iğrendim."

"Bir keresinde, arkadaşımın kocasına masaj yaptım. Ayaklarına geldiğimde yüzümün ortasına tekme attı. Daha sonra bana bu konuda çok hassas olduğunu söyledi."

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
chuck-berry

İyi bir tüm vücut masajı en az seks kadar güzel...

Görüş Bildir